Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Baernash

Kobieta Informatyk

Polecane posty

Tylko 12h ? Zmieniaj na 16-18h ;p

Nie wiem czy tylko 12 czy więcej. Po sobie mogę powiedzieć że jak jakiś projekt mnie wciągnie to potrafię pracować bez przerwy przez 2 dni, potem 5 godzin snu i kolejne 2 dni pracy :) Czy ja jestem pracoholiczką czy jestem uzależniona?

 

Podeślij swoją fotkę pogadamy ;)

Czy mnie się wydaje czy mnie podrywasz? :)

Z racji siedzącego zawodu niestety czy dotyczy kobiet , czy mężczyzn zawód może odbić się niekorzystnie na wadze.

Albo i wręcz bardzo korzystnie. Brak czasu na to aby dojeść powoduje iż często kończy się na 1 posiłku dziennie. Moje tygodniowe spadki wagi z tego powodu sięgają nawet 3kg (wiem, to niezbyt zdrowe).

 

@peace-b o podobnym traktowaniu pracowników słyszałam nie jednokrotnie od znajomych pracujących w innych branżach. Mobbing w naszym kraju jest zjawiskiem pospolitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie się wydaje czy mnie podrywasz? ;)

Oby... wiele rzeczy się tu już u nas na forum działo, ale pary to jeszcze nie mieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie rozpędzajcie się, bo o ile w miarę wnikliwie czytam forum, to naliczyłem aż 2 aktywne kobiety (czyt. zostawcie coś dla innych :)) // Gdzie 'innych' zastępujemy słowem 'mnie' ;)

Jeszcze ze dwa lata, kobiety na ogół zaczną nieco aktywniej używać komputerów i trzeba będzie utworzyć dział 'Anonse Towarzyskie' :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko 12 czy więcej. Po sobie mogę powiedzieć że jak jakiś projekt mnie wciągnie to potrafię pracować bez przerwy przez 2 dni, potem 5 godzin snu i kolejne 2 dni pracy :) Czy ja jestem pracoholiczką czy jestem uzależniona?

 

Ja siebie bym określił raczej pracoholikiem , ostatnio jak jest pewien nowy projekt 16h to norma, ale w tym zawsze ze 2-3h przerwy.

W Twoim przypadku to chyba już bardziej uzależnienie jeżeli zapominasz o jedzeniu.

 

Czy mnie się wydaje czy mnie podrywasz? ;)

 

Nie takie miałem założenie, ale jeżeli tak to odebrałaś :)

 

Albo i wręcz bardzo korzystnie. Brak czasu na to aby dojeść powoduje iż często kończy się na 1 posiłku dziennie. Moje tygodniowe spadki wagi z tego powodu sięgają nawet 3kg (wiem, to niezbyt zdrowe).

 

Zależy , jak pracujesz z domu może tez to oznaczać że jesz bele co i nie koniecznie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko 12 czy więcej. Po sobie mogę powiedzieć że jak jakiś projekt mnie wciągnie to potrafię pracować bez przerwy przez 2 dni, potem 5 godzin snu i kolejne 2 dni pracy :) Czy ja jestem pracoholiczką czy jestem uzależniona?

Jeżeli to w ramach pracy to pracoholiczką, jeżeli w ramach hobby to pasjonatką.

Czy mnie się wydaje czy mnie podrywasz? ;)

No pewnie że cię podrywa, przecież to facet i w dodatku informatyk. Sam się przyznał że ciągle pracuje więc zapewne nie ma czasu na życie towarzyskie. Weź z nim poflirtuj via PM albo coś bo wygląda na fajnego chłopaka :)

Albo i wręcz bardzo korzystnie. Brak czasu na to aby dojeść powoduje iż często kończy się na 1 posiłku dziennie.

A ja ciągle coś mam w ustach bo nie mogę sie skupić jak czegoś nie jem albo nie pije albo nie żuję. Na szczęście jakoś to spalam i nie tyję.

Spokojnie, nie rozpędzajcie się, bo o ile w miarę wnikliwie czytam forum, to naliczyłem aż 2 aktywne kobiety (czyt. zostawcie coś dla innych :) ) // Gdzie 'innych' zastępujemy słowem 'mnie' :)

Jeszcze ze dwa lata, kobiety na ogół zaczną nieco aktywniej używać komputerów i trzeba będzie utworzyć dział 'Anonse Towarzyskie' :) .

Nie wiem ile tu jest kobiet, może się ukrywają? Jakby Baernash nie napisała imienia to po nicku powiedziałabym że to facet... Tak czy inaczej nie mam nikogo, jestem z Wawy ale obecnie mieszkam w Krakowie, zdjęcie masz w avatarze więc jakby co to wiesz gdzie mnie szukać - jestem cała twoja :)

 

PS. Baernash widzę że też jesteś z Krakowa? Może umówimy się kiedyś na jakąś pizzę aby oczy nam odpoczęły od gapienia się w szklany ekran?

 

Nie takie miałem założenie, ale jeżeli tak to odebrałaś :)

Nie chcę cię martwić ale jak chcesz się starać o jej względy to musisz sie bardziej postarać. O ile pamiętam gdzieś z innego wątku ona ma kogoś. No ale ty jesteś informatykiem więc na pewno możesz pobić konkurencję i zdobyć jej serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile tu jest kobiet, może się ukrywają? Jakby Baernash nie napisała imienia to po nicku powiedziałabym że to facet... Tak czy inaczej nie mam nikogo, jestem z Wawy ale obecnie mieszkam w Krakowie, zdjęcie masz w avatarze więc jakby co to wiesz gdzie mnie szukać - jestem cała twoja ;)

 

Jak prawdziwy informatyk - Konkretnie :).

Ale wiesz ta w avatarze, taka średnio.. wyraźna. Zrobiłem miejsce w skrzynce odbiorczej i oczekuje na coś w nieco lepszej jakości :).

Co do Krakowa, doskonale, ja jestem z Katowic.. Niecała godzinka samochodem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe... no no... kącik towarzystki się robi normalnie.. trzeba będzie niedługo podforum zrobić specjalne ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę cię martwić ale jak chcesz się starać o jej względy to musisz sie bardziej postarać. O ile pamiętam gdzieś z innego wątku ona ma kogoś. No ale ty jesteś informatykiem więc na pewno możesz pobić konkurencję i zdobyć jej serce :)

 

:)

 

Z Krakowa do Warszawy baaardzo daleko i nie ma jeszcze w ofercie pociągów z darmowym WiFi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prawdziwy informatyk - Konkretnie :) .

Ale wiesz ta w avatarze, taka średnio.. wyraźna. Zrobiłem miejsce w skrzynce odbiorczej i oczekuje na coś w nieco lepszej jakości ;) .

Zobaczę może coś podeślę... jak cię bliżej poznam :) Na razie nie za bardzo mam czas na związki więc nie jestem skora do szybkiego angażowania się w jakieś.

 

Co do Krakowa, doskonale, ja jestem z Katowic.. Niecała godzinka samochodem :) .
:)

 

Z Krakowa do Warszawy baaardzo daleko i nie ma jeszcze w ofercie pociągów z darmowym WiFi. :)

Chyba najlepiej będzie zorganizować randkę w ciemno ja/sonin vs. baernash/michalpc. Nie martw się michalpc, jestem czesto w Wawie to mogę cię podrzucić do Krakowa jeśli masz z tym problem :)

 

EDIT: rozkochaj ją w sobie to sama przyjedzie do Wawy. Co to pracy dla informatyków tam brakuje? A tak wogóle mówiłeś coś że informatycy dobrze zarabiają a nawet nie masz samochodu? O notebooku z blueconnect już nie wspomnę... Oj materialistka ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle mówiłeś coś że informatycy dobrze zarabiają a nawet nie masz samochodu? O notebooku z blueconnect już nie wspomnę...

Zaczęło się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@peace-b

 

Wyobrażasz sobie prowadzenie z laptopem obok na siedzeniu , pociągiem wygodnie, ale obecnie troche wolny ten net z orange free miejscami.

 

Może jak kiedyś będę jechał do Wieliczki zahaczę. ;)

 

Można mieć też spore wydatki oprócz sensownych zarobków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się... :)

Tylko żartuję ;)

 

@peace-b

(...)

 

Można mieć też spore wydatki oprócz sensownych zarobków :)

są 3 rozwiązania:

1. zwiększyć zarobki

2. zmniejszyc wydatki

3. znaleźć nadziana dziewczynę (tzn. informatyka) która będzie się dokładać

 

Widzę że zmieniłeś avatar. No no faktycznie zabierasz się za podryw :)

 

PS. ja może też zmienię avatar, niech sonin sie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zmieniłeś avatar. No no faktycznie zabierasz się za podryw :)

 

PS. ja może też zmienię avatar, niech sonin sie ucieszy ;)

 

No ba :) Jak zabawa to zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję przejść na priva hehe..

Dlaczego? Fajnie jest... niech gadają ;)

Poza tym patrząc na avatar, poprzedni/obecny...

<komplement> Julia to bardzo piękna kobieta. </komplement> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Fajnie jest... niech gadają ;)

 

a ty co? jeden z _tych_ co lubia "popatrzec" / "posluchac" ?

 

Poza tym patrząc na avatar, poprzedni/obecny...

<komplement> Julia to bardzo piękna kobieta. </komplement> :)

 

kwestia gustu

 

a co do przejscia na priv to sponsi ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby... wiele rzeczy się tu już u nas na forum działo, ale pary to jeszcze nie mieliśmy :)

W takich miejscach to nie jest żadkością. 2 lata temu poznałam mojego chłopaka w podobnych okolicznościach tyle że na innym (zagranicznym) forum. Jakiś czas później zostaliśmy razem zbanowani za poglądy sprzeczne z poglądami moderatora. To miejsce już niestety nie istnieje bo niedługo po naszym banie "ktoś" się im włamał na serwer i... cóż. Oczywiście to nie byłam ja :)

 

Nie takie miałem założenie, ale jeżeli tak to odebrałaś ;)

Właśnie tak to odebrałam :)

 

PS. Baernash widzę że też jesteś z Krakowa? Może umówimy się kiedyś na jakąś pizzę aby oczy nam odpoczęły od gapienia się w szklany ekran?

 

(...) O ile pamiętam gdzieś z innego wątku ona ma kogoś.

Niestety peace-b słusznie zauważyła iż mam kogoś, a że jestem stała w uczuciach oraz że z tą osobą jestem bardzo szczęśliwa to chyba niestety randka w ciemno odpada - ale przyjaźń zawsze wchodzi w grę.

 

Ad. PS. dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak to odebrałam :)

 

Kurcze muszę uważać co mówię, jeszcze jakieś serce złamię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety peace-b słusznie zauważyła iż mam kogoś, a że jestem stała w uczuciach oraz że z tą osobą jestem bardzo szczęśliwa to chyba niestety randka w ciemno odpada - ale przyjaźń zawsze wchodzi w grę.
Kurcze muszę uważać co mówię, jeszcze jakieś serce złamię ;)

Oj to chyba tobie złamano serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, kontaktów internetowych nie traktuję na tyle poważnie.

Nie wymieniliśmy nawet numerów gg więc do niczego nie doszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, spokojnie step by step, i zwijam się na pw ; ).

 

@Bald.. jesteśmy w piaskownicy.. może nieco więcej.. luzu..

 

@Peace-b,

 

Doceniam zmianę avatara, niemniej jednak wciąż z niecierpliwością wypatruje zdjęcia na pw ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co? jeden z _tych_ co lubia "popatrzec" / "posluchac" ? (...) a co do przejscia na priv to sponsi ma racje

Nie no... trochę za bardzo poważnie do tego podszedłeś co napisałem. Po prostu się trochę weselej na forum zrobiło i tyle.... zawsze jakaś odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam, kontaktów internetowych nie traktuję na tyle poważnie.

Nie wymieniliśmy nawet numerów gg więc do niczego nie doszło :P

Ja traktuję bardzo poważnie, oczywiście jeżeli ktoś też jest poważny a nie robi sobie przysłowiowych "jaj".

 

Co do numerów gg: jeżeli masz ochotę porozmawiać podeslij mi swój numer na PW a chętnie się odezwę jeżeli znajdę czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażenie "nie traktuję na tyle poważnie" nie znaczy "nie poważnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×