Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tripix

Jaki Kontroler Raid Do Serwera?

Polecane posty

Witam,

 

otóż kupiłem sobie taki tani serwer do zabawy/nauki i w nim zamontowane będą 2 dyski Quantum 36.4 GB U160 10k 68pin (TY36L101). Chciałbym, aby pracowały one w mirrorze, do tego więc musiałbym dokupić jakiś kontroler Raid. Jestem w tym temacie dość zielony, i nie chciałbym wybrać sobie jakiegoś byle krzaka, który ograniczałbym w jakiś znaczący sposób szybkość.

 

Proszę zatem o jakąś poradę, czym się kierować przy zakupie, abym był zadowolony i wszystko działało szybko i sprawnie. Budżet jak najniższy, bo sam serwer był tani, więc kontroler myślę, że 100-150 oczywiście demobil jak najbardziej. Coś możecie polecić, albo podesłać linki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę zatem o jakąś poradę, czym się kierować przy zakupie, abym był zadowolony i wszystko działało szybko i sprawnie. Budżet jak najniższy, bo sam serwer był tani, więc kontroler myślę, że 100-150 oczywiście demobil jak najbardziej. Coś możecie polecić, albo podesłać linki? :-)

 

Zanim cos kupisz to sprawdz czy Twoj system operacyjny bedzie z nim wspolpracowal. Kiedys kupilem tanio na allegro jakiegos Mylexa i nie dalo sie go uruchomic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×