Skocz do zawartości
bartek24m

Szukam Dedyka Do 350 Zł ! (webtropia.com)

Polecane posty

w zwiazku z tym iz niebyło chetnych zeby siedziec na intel core duo 2,40 ghz

 

musze zmienic swoj serwer

 

prosze was tutaj o doradzenie jakiejs dobrej angileskiej firmy lub posrednika ktory naprawde duzo niebierze

 

szukałem w tym forum ale naprawde trudno cos znalesc konkretnego co nowy temat to nowa opinia

 

wiec chciałem sprecyzowac swoje poszukiwania do uzyskania jak najlepszego dedyka pod forum

 

www.clubbers.pl

 

inni mowią ze 1 gb starczy ale ja w to neiwierze

 

sesja jest na 2 minuty ustawiona a i tak sporo osob siedzi

 

 

atm zaoferowało mi taką maszyne

 

- Pentium IV HT 3.2 Ghz FS

- 2 GB DDR-2

- 2*120 GB S-ATA II

- 3000 GB

- 100Mbps FD (Full duplex)

 

to wsyztko za 400 zł brutto

niewiem czy to rewelacyjny serwer bo neiznam sie na pentiumach fuitsu siemens

 

niewiem czy zauwaze roznice z tym intel core duo 2,40 E6600

 

tutaj macie statystyki do mrtg aktualnie siedze z lol2.pl ktory mało zuzywa procesora i ramu

 

http://89.149.196.231/mrtg/

 

jak widać niemoge chyba sobie pozwolić na gorszy komp niż

athlon 3700 + 2 gb ram

bo jesli chce myslec o dalszym rozwijaniu się stronki to musi to jakoś działać

 

 

chciałbym dostać jakis dobry dedyk jednak kazda firma ma jakis haczyk np. hentzer.de ma oplate instalacyjną 99 euro

 

w webperoni tzreba spisac umowe i do tego nieznam niemieckiego

 

 

moze doradzicie mi co kupić

 

 

transfer niejest istotny tak bardzo jak maszyna !

 

obowiazkowo w europie i na 100 mbitowym łaczu chociaz czasem sie sam zastanawiam czy napewno tak mocne jest potzrebne

 

 

jak mozecie podawajcie linki lub piszcie na PM

 

max co moge dac to 350 zł

 

jeżeli bedzie jakis ciekawy panel i naprawde goddny zaufania suport i pomoc przy serwerze to 400 zł

 

 

ps. gdyby ktos chciał dołaczyc domnie zamiast strony lol2.pl to neich pisze na gg:3576096 mysle ze obecny serwer by utrzymał clubbers.pl i twoj serwer

 

Pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiem hentzner.de niejets złe tylko te 400 zł jako oplata instalacyjna mnie przeraża :)

 

niewiem czy bedzie tam mzona zmeinaic maszyne i w ogole niechce sie trudzic z dogadywaniem po niemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.webtropia.com (serwerownia FastIt.net)

AMD Opteron 1210 (Dual Core) 1.8Ghz,

2GB

2 x 200GB (opcja RAID 1 lub bez)

100mbit. bez limitu transferu (po 1TB przelacza sie na 10mbit, z panelu od reki mozna przywrocic 100mbit)

lokalizacja: niemcy

 

310zl/m (czyli zostanie na skrzynke browca)

przez pierwsze 3 miesiace 155zl/m

brak oplaty instalacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki majkel naprawde ciekawa propozycja az dziwnie podjerzane ze tak tanio ?

 

 

Confix 3.2 oder Plesk 8.1 - gratisowo tak ??

powiedzcie ktory lepiej wziaść ? ja mysle chyba ze lepszy plesk bo confix nic niema :)

 

 

AMD Opteron 1210 (Dual Core) 1.8Ghz, - nie znam tego procesora powiedzcie tylko czy lepszy jest od 3800 + jak tak to o ile ?

 

i dlaczego przez pierwsze 3 miesiace 155 zł miesiecznie ? o im sie praktycznie nieoplaca

zapewne jest umowa na x lat z jaki,s haczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to normalna cena. hetzner ma DS 7000 w tej samej cenie i wydajnosc tez ta sama.

 

3 miesiace taniej bo to aktualna promocja..

 

lepiej pleska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krozysta ktos z tego serwa bo ja neichce podpisywac umowy jak ma sie to okazac ***(wycenzurowano dla potzreb shvia)*** .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że nie znasz języka polskiego to widać na kilometr, ale mógłbyś przynajmniej zrezygnować z wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a coto za offtopic wystarczyło mi PM napisac zeby zmienic wyraz i by było po sprawie !

ehhh widac ze nabijasz sobie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Opinie o WebTropii są ogólnie ok, no ale umowa roczna, więc lepiej dokładnie przemyśleć czy raptem Ci się nie odechce :). Hetzner... no może i ma tą opłatę instalacyjną, ale jestem już tam 6 miesięcy (parę dni temu wybiło ;-) ) i naprawdę poza 2-3 parominutowymi problemami z bramkami do TP nie mogę im nic zarzucić. Co więcej, panowie z hetznera jak ładnie poprosisz zazwyczaj idą Ci na rękę :) Do tego przecież w niemieckich serwerowniach support zazwyczaj jest nie tylko po niemiecku, ale także po angielsku - tak bynajmniej jest w hetzner i z tego co pamiętam jak siedziałem w netdirect to tez tam tak było.

 

ehhh widac ze nabijasz sobie posty..

lol, poważnie nie widzisz nic złego w swojej postawie ?.. bo ja np. mogę się zgodzić z Shive.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh widac ze nabijasz sobie posty..

 

Ty się ciesz, że nie dostałeś z góry ostrzeżenia za kaleczenie języka i drugiego za "ch***ię". EOT i zacznij pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie shive a moze pan powie

czy ten operon w pakiecie za 39 euro

jest lepszy od

tego - Pentium IV HT 3.2 Ghz FS

- 2 GB DDR-2

- 2*120 GB S-ATA II

- 3000 GB

- 100Mbps FD (Full duplex

 

co niby tbpsh oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał do wyboru dwa serwery - jeden z opteronem, a drugi z P4, poza tym identyczne, to wziąłbym z opteronem bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał do wyboru dwa serwery - jeden z opteronem, a drugi z P4, poza tym identyczne, to wziąłbym z opteronem bez zastanowienia.

Opteron jest typowo serwerowy.

Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje panowie raczej napewno wezme ten serwer

ale czy oby niema tan ukrytych kosztów jak ktos zna niemiecki to neich poczyta i powie mi

czy mozna playcic paypalem

 

wysłałem donich maila z zapytaniem to nieodpisali troche obawiac sie ich supportu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ukrytych kosztów? nie.. poza tym 39euro przez pierwsze 3 miesiace tylko.. Na support ich trzeba Sobie zapracowac..

 

poza tym zalezy co do nich pisałes, jak glupoty to wiadomo, że nie odpiszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze odpisują tyle ze po kilkunastu godzinach

trudno mi sie znimi dogadac pytam sie co sie stanie jak niezaplace za serwer i bede chciał zerwac umowe czy beda jakies ukryte koszty a ci napisali ze nie nie będzie

 

spytałem sie czy można zmienić serwer z tego expert na proffesional jesli tak to czy bedzie doplata za zmiane serwera

to mi odpisali ile on kosztyje - "the professional server cost 108,00 Euro per month."

 

 

 

niestety nieobslugują zadnych platnosci

 

niewiem jak im zaplace za ten serwer :P

 

majkel jak korzystasz z ich serwera to skontaktuj sie zemną na gg:3576096

chciałem sie spytac jak placisz za ich serwer

 

prawdopodobnie w nastepnym tygodniu bym chciał zamowic go...

 

zamowiłem ekarte - visa z mbanku mysle ze da rade tylko niewiem jak :P

 

Pozdrawiam

 

Zacznij pisać po polsku - ostatnie ostrzeżenie. // shive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zablokowali wplaty z tego co wiem VISY ecard mbanku. Ja place kartą debetową Inteligo..

 

Zawsze możesz przejść na wyższa opcję z dnia na dzień, możesz także zachować IP, oraz dodatkowe wykupione IP.. podali Ci cenę 108 bo tyle kosztuje.

 

Jak zmienisz w 10 dniu abonamentu na wyzsza opcje to zaplacisz 1/3 ceny za stary i 2/3 ceny za nowy.. Wiec nie mogli Ci nic innego napisac, bo nie maja zadnych oplat z tym zwiazanych, bo to jest na ich korzysć..

 

i przestań z tymi ukrytymi kosztami! boze chyba jakby byly to bysmy Ci napisali.. litości.

 

zrezygnować możesz w każdej chwili (mimo 12 miesiecznej umowy) ale obowiązuje CIe 3 miesieczny okres wypowiedzenia. Czyli jak zrezygnujesz to za 3 miechy jeszcze placisz. Jak nie zaplacisz to beda Cie ganiac, az Cie zlapia i wypatrosza Ci flaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi sie znimi dogadac pytam sie co sie stanie jak niezaplace za serwer i bede chciał zerwac umowe czy beda jakies ukryte koszty a ci napisali ze nie nie będzie

 

Zaczynam rozumieć dlaczego nie lubią Polaków chociaż moja sąsiadka nie mówi po polsku to jest bardzo sympatyczną Niemką :P A my sobie sami robimy stereotyp. Jeszcze nie kupiłeś a już nie chcesz płacić. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytałem, dlaczego e-karty bre banku zostały zablokowane. Odpisali, że tylko niektóre bo często były brane serwery z serverbasar i webtropii w promocji za 0 euro i po bezpłatnym okresie słuch o "klientach" zaginął, a pieniążków pobrać nie mogli. Napisali też, że przyjmą nowych klientów korzystających z tych kart, ale tylko za poleceniem innego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedyś pisałem: fastit.de to dobra oferta. Ja nie mam tam problemów, ale dogadać się z nimi jest rzeczywiście lipa :/

 

 

 

Mam kilka serwerów u nich. Np. jeden z Opteron 1210 obsługuje jakieś 150k odsłon na dzien na Przemo i loadzik poniżej jedynki, raz na czas mu wskoczy 1,2 czy 1,3 wieczorami. Ogólnie jak się to dobrze skonfiguruje to jest to maszynk nie do pobicia. A i zawsze jest możliwość przejścia na jeden wyżej albo tak jak ja zrobienia klastra z dwóch 1210 ;) jak będzie potrzeba.

 

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem hentzner.de niejets złe tylko te 400 zł jako oplata instalacyjna mnie przeraża ;)

 

niewiem czy bedzie tam mzona zmeinaic maszyne i w ogole niechce sie trudzic z dogadywaniem po niemiecku

jestem w hetnzer pół roku, oplata instalacyjna wcale nie jest taka zla,

dogadujesz sie spokojnie z kazdym po angielsku. nie ma znaczenia czy jakis sprzedawca czy koles w serwerowni.

sprzet mozna zmieniac jak ci sie podoba nawet w trakcie.

 

jedyny minus jaki zauwazam to ostatnie problemy z routingiem do hetznera z tepsy, ale ponoc ci ostatni juz cos poprawili i powinno byc dobrze.

 

uptime u nich jaki mam obecnie to 100dni ( wszystko przez to ze na samym poczatku byłem dupa a nie admin:( i musialem od nowa system postawic)

 

ciekaw jestem czym dokladnie roznia sie te managed serwer od zwyklych dedyków - ja mam obecnie ds5000 i spokojnie ciagnie po 200osob online na forum z galeria (IPB), a galeria ma duzy dopal jesli chodzi o wymagana moc, a do tego 8 pomniejszych serwisów majacych po 200uniq dziennie

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekaw jestem czym dokladnie roznia sie te managed serwer od zwyklych dedyków

 

Nazwa chyba mówi wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarządzalny i na czym polega to ich zarzadzanie?

mowie ze chce miec postgre i oni go instaluja czy po prostu jest to taka - maszynka z ich gotowym systemem do hostingu?

jak sprawa optymalizacji pod konkretne usługi?

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, żebyś w końcu przeczytał ofertę :( W tabelce są dokładnie wymienione usługi included.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×