Skocz do zawartości
grzech1991

[wirtualny] Tanie Hostingi Z Allegro

Polecane posty

nie trzeba liczyć na kliknięcia odwiedzających, wystarczy, że są

Kłóciłbym się także o to, ponieważ stawka za wyświetlanie, a za kliknięcie jest diametralnie różna.

To jaki system wybierzesz (kliknięcia vs. wyświetlenia) to zależy od tego jaka jest Twoja strona i jacy odbiorcy przebywają na tej stronie.

Przykładowo strona, która opisuje komputerów/elektroniki - począwszy od badań w laboratorium inżynierów nad nowymi technologiami, po tresę produkcyjną, itp będzie miała według mnie więcej zysków z wyświetleń, niż z kliknięć.

Natomiast sklep internetowy z podzespołami komputerowymi, który będzie mieć taką samą ilość wyświetleń strony co w/w przykład będzie mieć więcej zysków z klikaczy w reklamy, którzy zachęceni jakimś sloganem pójdą dalej, aby zasięgnąć szczegółów.

 

sKt - widziałeś także ranking osób, które najwięcej zarabiają w AdSense ? Z tego co sobie przypominam, to koło rekordzista 500'000 $$ miesięcznie wyciąga (podejrzewam, że z kilku stronek)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sKt: Skoncz.

Po co ten offtopic? Zeby pokazac, ze moze jednak sie na czyms znasz? :P

Jezeli taki byl Twoj zamiar, to sorry, ale Ci nie wychodzi. Nawet nie bede probowal uswiadomic Ci dlaczego to co wypisujesz to bzdury, bo ostatnio za bardzo to nie pomoglo.

...i nie wysilaj sie tak, nagrody juz i tak Ci nikt nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sKt, widać, że jeszcze sporo owsianki musisz zjeść aby pojąć wszystkie kwestie na których temat się wypowiadasz. Popatrz ilu doświadczonych użytkowników forum próbuje Ci pewne kwestie wyjaśnić, nie przyjmujesz do siebie niczego, a tak pomijając wszystko to robisz kompletny of-topic.

 

(Btw. nagrodę masz w kieszeni teraz to wiem :P).

1) czy ja jeden zszedłem z tematu?

2) jesteś pewny, że każdy kto się wypowiada na tym forum, to osoba doświadczona? To, że ktoś ma 1000 postów nie znaczy, że jest geniuszem. Tym bardziej, że wszystkich osobiście nie znasz i nie wiesz jakie jest ich wykształcenie.

3) Czy zaliczasz siebie to tej grupy doświadczonych użytkowników?

 

Kłóciłbym się także o to, ponieważ stawka za wyświetlanie, a za kliknięcie jest diametralnie różna.

To jaki system wybierzesz (kliknięcia vs. wyświetlenia) to zależy od tego jaka jest Twoja strona i jacy odbiorcy przebywają na tej stronie.

Przykładowo strona, która opisuje komputerów/elektroniki - począwszy od badań w laboratorium inżynierów nad nowymi technologiami, po tresę produkcyjną, itp będzie miała według mnie więcej zysków z wyświetleń, niż z kliknięć.

Natomiast sklep internetowy z podzespołami komputerowymi, który będzie mieć taką samą ilość wyświetleń strony co w/w przykład będzie mieć więcej zysków z klikaczy w reklamy, którzy zachęceni jakimś sloganem pójdą dalej, aby zasięgnąć szczegółów.

Masz rację. Muszę się z Tobą zgodzić, że sposób zarabiania na reklamach jest w dużej mierze uzależniony od treści strony i jej odwiedzających.

 

 

sKt - widziałeś także ranking osób, które najwięcej zarabiają w AdSense ? Z tego co sobie przypominam, to koło rekordzista 500'000 $$ miesięcznie wyciąga (podejrzewam, że z kilku stronek)!

Niestety nie widziałem :) Nie neguję, tej kwoty, owszem, ale jak napisałeś, osoba ta musi być właścicielem kilku prężnie rozwijających się serwisów.

 

Nawiązując jeszcze do google, trzeba zauważyć, że nie stronią od banowania na lewo i prawo. Czy masz zbyt dużo kliknięć z tego samego IP, czy też po prostu zbyt duże masz zyski :)

Trochę mi się, to nie podoba, że tak banują. Na forach zagranicznych ludzie dosyć często śmieją się, że jeśli chcesz zrobić komuś na złość, poklikaj parę razy w reklamy, żeby go zbanowali :)

 

 

sKt: Skoncz.

Po co ten offtopic? Zeby pokazac, ze moze jednak sie na czyms znasz? :P

Jezeli taki byl Twoj zamiar, to sorry, ale Ci nie wychodzi. Nawet nie bede probowal uswiadomic Ci dlaczego to co wypisujesz to bzdury, bo ostatnio za bardzo to nie pomoglo.

...i nie wysilaj sie tak, nagrody juz i tak Ci nikt nie odbierze.

Jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie wysilaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"There's no cure for stupidity"

 

Kończymy temat, nie ma sensu rozmowa z kimś, kto nie posiada wiedzy a wydaje mu się, że jest alfą i omegą...

 

sKt - bezdyskusyjnie nagroda miesiąca należy do ciebie. Jak dla mnie to może być nawet nagroda roku, bylebyś już nie pisał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×