Skocz do zawartości
lukgier

Konto Resellerskie - Kogo Polecicie?

Polecane posty

w sumie co po przestrzeni jak transfer maly :) aaa i jestem ciekaw czy dla aktualnych klientow ta propozycja jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda zmiana jest dobra. Mnie wygoniło z sisco stare oprogramowanie php4, sql4 i to nie najnowszych wersjach, brak obsługi automatycznej DNS i faktury przymusowo co miesiąc za 6 miesiecy nie dało się zapłacić na raz? Może To też Pan Artur uwzględni w nowej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości pytajacych zależało głównie na zwiększeniu przestrzeni. A co do pytania: coś mailem jutro postaram się zapropnować. Poza tym przypominam, że wszyscy użytkownicy Forum zawsze mają u mnie extra pozycję negocjacyjną. Także o transferze pogadać można. Na pewno nie zamierzam jednak konkurować z cenami na serwerach za granicą - SISCO to przede wszystkim JAKOŚĆ, a tej się nie da zapewnić najniższymi cenami.

 

A co do postu Tomiego:

 

Tutaj informuję, że w planach mamy uruchomienie kolejnego takiego serwera, tam na pewno nowsze wersje PHP i MySql. Upgrade'u obecnej megi nie można dokonać, ze względu na wielu użytkowników korzystających ze starszych wersji oprogramowania. Fakturowanie - tutaj się zastanowię, nie będzie to proste, ale może coś da się pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie mnie interesuje mysql 5 i automatyczne DNS a nie przez email bo to troche złe jest . A na boku mi powiedzieli ze oni nic nie pomoga z tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby troszeczke ostudzic zapal co do hostings.pl to podam, ze dzisiaj zaliczyli pad 6cio godzinny z powodu.... braku prądu. Oczywiście, wiem wiem każdemu moze sie zdarzyć, ale nie jest ten rodzaj usługi jakiego oczekiwałem... jak już działa to też nie jak rakieta, ale raczej stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też ten pad. Skoro posiadają własną serwerownię to takie rzeczy nie powinny im się przytrafiać. Ale raczej zadowolony jestem z całokształtu Powinni jednak pomyśleć nad agregatem bo jak znam Zgorzelec to tam często niema prądu bo to jest nieco górzysty teren. I nawet elektrownia Turów obok nie pomaga. Odpowiedni agregat można kupić w Niemczech za kilka tysięcy PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×