Skocz do zawartości
Lubelak

Hosting Bez Limitu Transferu

Polecane posty

Witam,

Poszukuje hostingu bez limitu transferu i sporym miejscem na dysku. Jaka firme byscie polecili?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm no to co radzicie jezeli moja strona generuje 300 gb ruchu www co miesiac? Mam nadzieje ze bedzie sie jeszcze rozwijac, wiec potrzebuje brak limitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyk z 300GB transferu to jakieś 150-200 zł miesięcznie. Taka strona nie nadaje się na hosting współdzielony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netdirekt - mniej niz 100 zł miesięcznie zdaje sie za P3 733 / 500 gb ruchu ....

 

tyle ze musisz nauczyc sie administrowac serwerem ... ale jako ze jest google każdy kumaty człowiek da rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisał shive nie istnieje nic bez limitu ;) Takie hostingi piszą w swojej ofercie bez limitu żeby zachęcić klientów do kupna, każde łącze ma jakiś limit, a gdy się zbliża do granicy czerwonej jest wylot z DC :D Kup taniego dedyka i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netdirekt wyglada korzystnie cenowo, a jak z opinia o tej firmie? Macie jakies doswiadczenie ze wspolpraca z nimi?

A moze jeszcze jakies inne firmy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netdirekt wyglada korzystnie cenowo, a jak z opinia o tej firmie?

Na forum owym wszytko pisze.

Co do serwerów bez limitu transfer nie ma ;) przecież łącze ogranicza transfer.

Nawet jak masz 100 mb/s to przecież jest jakiś max transfer który da się pobrać :D . ( to można policzyć ) Po drugie jak byś max 100mb/s łącza transferu chapał to pewnie DC by każde podziękowało ci za współpracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do serwerów bez limitu transfer nie ma ;) przecież łącze ogranicza transfer.

Nawet jak masz 100 mb/s to przecież jest jakiś max transfer który da się pobrać :D . ( to można policzyć )

Po drugie jak byś max 100mb/s łącza transferu chapał to pewnie DC by każde podziękowało ci za współpracę :)

 

jak Sobie wezmie dedyka to moze i caly czas zarzynac 100mbit, jezeli ma taka oferte serwerownia. Wiadomo, ze hostingi sa wyczulone.. a te nielimitowane, to pelno downloadow tam sie znajduje i zaraz zarzna sieciowke

 

@Lubelak

Ja bym na twoim miejscu wzial VPSa z hosteurope.de od 40zl wzwyz.. zawsze mozesz przejsc na wyzsza opcje i zachowac dotychczasowe IP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystać z hostingów, które dają bardzo duże limity na przykład

powweb.com

servage.net (POLECAM)

dreamhost.com

bluehost.com

netfirms.com (POLECAM)

I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

servage.net

 

Kto jeszcze korzysta z tej firmy? Przy takim limicie transferu, nadawaloby sie to pod moj ftp ;)

 

P.S. Jakie znacie najlepsze kupony promocyjne? Znalazlem tylko na dodatkowe 25GB do konta.

 

EDIT: No i znalazlem, zabieram sie do czytania http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=673 & http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=4193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się DreamHost.com

Ruch co prawda nie jest nieograniczony, ale naprawdę sporo mozna go zrobic (watpie w to 2TB w ofercie, ale ja śmialo robilem 300GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na powweb.com robiłem 1,5Tb/mc i mnie wywalili a teraz mam netfirms.com robie około 1,8Tb/mc i wciąż rośnie i nie ma problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

download ;) + hosting obrazków :D

powweb sie czepiało non stop, że pliki są nie zgodne z prawem a tam mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować. Najwyżej tych kilka piw wylejemy za kołnierz ;) Po lekturze WHT.com wynika że mogą być problemy z mysql (wolno działające) ale reszta całkiem sprawnie i dobrze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×