Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kado

Kupno serwera w USA

Polecane posty

Witam!

Nie jestem pewnie, czy to ten dział, ale... :)

 

Szukam jakiejś PEWNEJ firmy przez którą mógłbym kupić serwer przykładowo w www.layeredtech.com i mieć nad nim pełną kontrolę.

Mój problem jest taki, że nie posiadam karty kredytowej na której mógłbym obracać obcymi walutami.

 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem jest taki, że nie posiadam karty kredytowej na której mógłbym obracać obcymi walutami.

[trocheOT]Przepraszam najmocniej - ale sie mylisz..

KAZDA karta, ktora ma mozliwosc platnosci TZW niebezposredniej (bez fizycznego kontaktu karty z terminalem) mam mozliwosc dokonywania transakcji w dowolnej walucie - wowczas jedynei twoj maciezysty bank dokona przewalutowania + ewentualnie pobierze jakas prowizje (zalezne od banku)..

Wiec nie widze problemu zeby kupic serwer od firmy z USA

jak wspomniane przez Ciebie www.layeredtech.com czy jakakolwiek inna firma..

 

Poza tym to chyba nie ten dzial - bardziej nadawalo by sie chyba do "serwerow dedykowanych" lub "oferty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednakże nei każda karta POLSKA jest akceptowalna przez hamerykanskie systemy płatnicze. Ostatnio okazało się ze karta Banku Śl(ą)iskiego nie... a na przykład Multibanku tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta Banku Śląskiego ? Systemy nie rozrozniaja karty ING BS, Multibanku, czy jakiegokolwiek innego, ale rozrozniaja VISA, MASTERCARD etc. Ewentualnie ich szczegolne typy, ale to juz zwykle kwestia czy to karta kredytowa, czy debetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Systemy nie rozrozniaja karty ING BS, Multibanku, czy jakiegokolwiek innego, ale rozrozniaja VISA, MASTERCARD etc. Ewentualnie ich szczegolne typy, ale to juz zwykle kwestia czy to karta kredytowa, czy debetowa.

Popieram - z technicznego punktu widzenia nie bardzo widze mozliwosc rozroznienia przynaleznosci Karty do poszczegolnych Bankow.. Co najwyzej problem moze byc na styku roznych operatorow obslugujacych transakcje.. Czy karta ma kod CVV2/CVC2 ? Czy ma mozliwosc dokonywania transakcji wirtualnych (niefizycznych - teleaudio, internet)?

Jezeli odpowiedziales TAK x 2 oraz firma w ktorej kupujesz produkt obsluguje wydawce twojej karty (korporacje Visa, MasterCard, Discovery, DinersClub i inne), to transakcja MUSI zostac przyjeta zarowno przez Centrum Autoryzacji Kart (firma obslugujaca twojego zaopatrzeniodawca) jak i twoj Bank Maciezysty... 8)

 

No dobra ale robi sie nam OT.. poza tym calkiem sporo nawet duzych firm oferuje mozliwosc zakupu za posrednictwem np. MoneyBookers czy eGold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za poiciągnięcie OT: dwa dni temu zgłosiła mi się osoba że karta z ING nie jest obsługiwana - autoryzacja wisi kilka dni i "spada" że nie jest zrealizowana. Ja osobiście miałem to samo w jednej z firm hostingowych (mam nadal konto ale nie opłacone bo nei są w stanie ściągnąc nalezności z karty kredytowej VISA) - system polski go odrzuca (nei wnikam jak).

 

Co do tematu: jest sporo firm w których mozna zapłacić za pomocą Moneybookers czy EGOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na www.shoutcast.com.pl możesz kupic bardzo tanio serwery w USA. Płacisz w PLN do jednego z adminów. Serwery leżą w największych serwerowniach na świecie:

 

Ezzi Net, Level 3, The Planet, Saavis ...

 

 

 

WWW.SHOUTCAST.COM.PL - SERWERY DEDYKOWANE, SERWERY SHOUTCAST, SERWERY ICECAST i WIELE WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadamy Data Center w USA Serwerów Dedykowanych 40 - 200 GB.

 

Chyba raczej mają serwery a nie DC :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×