Skocz do zawartości
zrio

Rusel......

Polecane posty

Nie chce być wredny ale przedwczoraj widziałem post rusela o tym że sprzeda dwa panele DA. Może zwija interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zwijam. Poza tym nie mam żadnego interesu. Ze wszystkimi osobami które 'oszukałem' skontaktuje się osobiście i wyjaśnię wszelkie wątpliwości. Zrobię to, co do mnie należy i wszystko zostanie sprostowane. Po prostu zainstniałe sytuacje wynikły z powodów osobistych i niezależnych ode mnie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zainstnia?e sytuacje wynik?y z powodów osobistych i niezale?nych ode mnie. Pozdr.

Cholernie czesto Ci sie to zdarza, i nigdy o tym nie informujesz tylko "znikasz" sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Dobra temat chyba zakończony ?

 

Zamykam jak coś to priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie chce kogoś oczerniać ale rusel mi sporo pomógł w zarządzaniu serwerami moimi i raczej jak to czytam zdaje mi się to dziwnie realne zresztą po co ktoś by miał 3 razy nick zmieniać? poza tym sam wywnioskowałem że ma tendencje do oszukiwania o czym sie na nim zawiodłem a jak by mnie oszukał na jakaś kwotę no cóż zdarza się ale to też tylko o nim świadczy .... zniżyć się do takiego poziomu ....

 

raczej już on jest skończony gdy chodzi o rynek ten ale i tak pewnie sobie założy nowy nick i będzie szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do listy poszkodowanych przez rusel'a...

 

Otórz kupiłem od niego panel directadmin trudno było wydobyć nr użytkownika i licencji ale wkońcu się udało. Długo jednak się nie nacieszyłem nowym panelem bo po niecałym miesiący dowiedziałem się od supportu z directadmin.com że moja licencja wygasła - choć jak zapewniał mnie sprzedający kupiłem life-time na okres około 30 lat ;/

 

Morał z tego taki.

Pomaga to on może i za darmo ale jeśli chodzi o sprawy finansowe to jest nieuczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować, że także i ja dołączyłem do grupy osób oszukanych przez Artura Grabowskiego. Chodzi o serwer dedykowany. Może nie będę się zbytnio rozpisywał, bo wszyscy których oszukał mają podobne przejścia. Przytoczę tylko suche informacje i fakty. Aby skontaktować się z Arturem Grabowskim przez ostatnie 2tyg bardzo się namęczyłem. Wynik: 80 wysłanych sms'ow oraz ok 50prób połączenia się telefonicznie. Jak wiadomo wszystkie skończyły się niepowodzeniem.

 

A na koniec chciałbym przedstawić jak bezkarnie czuje się ta osoba. Na moją informację o przedstawieniu sprawy policji odpisał tak.

 

Artur Grabowski

spoko

Artur Grabowski

powodzenia :)

Ja

pewny siebie jak zwykle

Artur Grabowski

no jasne :)

Artur Grabowski

ja rowniez juz dawno konsultowalem sie z prawnikiem ;-)

Artur Grabowski

ja nic nie zrobilem :) to nie ja :)

Ja (7-07-2007 9:57)

w sumie fajnie robic w ch*** ludzi, co nie?

Artur Grabowski

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no niestety, panuje chyba znieczulica na tego gościa i on robi co chce.. a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię za bardzo tego zrozumieć. Pisze do gościa jak do człowieka - mówię mu, że może naprawić swój błąd. Dzwonie, a on albo nie odbiera albo rozłącza się odrazu. Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek godności czy zachowaniu resztek moralności, które zatracił w wyniku kolejnych oszustw.

 

Szkoda, że taki człowiek egzystuje w naszym środowisku, a jeszcze bardziej przykre jest to, że wkrótce może pod innym nickiem czy nazwiskiem oszuka kolejną naiwną, pełną ufności osobę ...

 

Trudno w jakiś sposób ukrócić ten niecny proceder, mam jednak nadzieję, że choć jedna osoba wiedząc że ma do czynienia z oszustem uniknie zbędnych nerwów i straty pieniędzy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Józef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno w jakiś sposób ukrócić ten niecny proceder.
Organy ścigania to niby od czego są?

Tylko proszę nie pisz, że szkoda czasu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta osobiście myślę, że by poskutkowała :) Retoryka w cztery oczy jest o wiele skuteczniejsza niż rozmowy via gg :)

 

Masz na mysli pobicie go do nieprzytomnosci i zostawienie kartki z napisem "My tu jeszcze wrocimy!"? :)

 

Przemocą nic nie zdzialacie, co najwyzej narobicie sobie dodatkowych kłopotów, a po co wam to... Zbierzcie dowody, zorganizujcie się i skierujcie sprawę do odpowiednich organów. Może jak zrujnujecie dzieciakowi życie, to zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm a nie lepiej porozmawiać z jego rodzicami? Myślę, że bardzo ucieszyliby się z faktu, iż ich "pociecha" zadłuzyła się na kilka tysięcy zł :) Tylko czy wy w ogole macie jego adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sieci jest jego cv z adresem.. ludzie wiedzą o nim chyba więcej, niż mu się wydaje.. ale nikomu się nie chce ruszyć do Słupska.. a mi nic nie zrobił, więc wyręczać też nikogo nie będę.. heh (sam jestem ze Słupska, choć od 7 lat tam nie mieszkam heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja firma została "nacięta" na 350zł na Panel DA.

Czy ktoś już zgłosił sprawę w swoim komisariacie policji? Chciałbym przekazać jej numer do swojego komisariatu.

 

bok@livenet.pl na początku wykazywał jakies zainteresowanie tematem, niestety obecnie bez odpowiedzi, a jak juz to prosba o kontakt z Sz.P. Maciejem z b-serwis.com, który niestety odpisał mi, iż Policja nie jest zainteresowana owym przestępstwem (???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Widzę, iż sprawa upadła, a Ci ktorzy mogliby najwiecej zdzialac (Livenet - IP sprawcy), (Sz.P. Maciej z B-Serwis - poważne zarzuty o wystawianie fałszywych dokumentów i szarganie opinii firmy) za przeproszeniem "olewają" sprawę.

 

Niestety ja tego tak nie zostawię.

Wszelkich poszkodowanych uprzejmie proszę o kontakt pod tomasz.savery@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie mówcie, że jeszcze to stoi w miejscu. Przecież byłem wzywany na policję z 2 miesiące temu w sprawie rusel'a. Co prawda było to związane ze zgłoszeniem od jednej osoby. Żebym to ja tylko pamiętał kto zgłosił to na policje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisał mi, iż Policja nie jest zainteresowana owym przestępstwem (???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Policja musi przyjąć zgłoszenie, to jest ich obowiązek.

Natomiast jeżeli będzie się kłucił to spokojnie można iść do przełożonego lub napisać skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Żeby jedna osoba tyle osób zrobiła w "konia" ... i jak tu mamy wierzyć w inteligentne społeczeństwo ?

Czemu za każdym razem ma pomagać policja ? Trzeba myśleć a nie polegać na naszej władzy wykonawczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×