Skocz do zawartości

Polecane posty

u mnie działało fajnie przez 3 miesiące (97 dni testowych?), a w tej chwili co drugi dzień zalicza pady... np. w tej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na dreamhoststatus.com w komentarzach do najnowszego "newsa" ludzie piszą że im też wolno działa... to jednak chyba wina DH. szczególnie że przepraszali mnie za to już parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na tickety dostawałem przeprosiny i wyjaśnienie (serwer z powodu dużego obciążenia wymagał restartu... etc. etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wyrazi opinie na temat DreamHost, jak w ostatnim czasie spisuje się ten hosting. Zamierzam przenieść tam kilka stronek. Ponadto znalazłem ciekawy kod ZNIZKA97, na to będę miał zniżkę 97$. Tak więc oferta znakomita. Teraz tylko pytanie, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie ma kodów na 97$, DH zmieniło politykę i stało się to ekonomicznie nieracjonalne :lol:

No weź nie strasz :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak kod obowiązuje tylko w pierwszym roku więc co za różnica? A sam dreamhost bardzo sprawnie działa. Pad trwał może z 5 min (ponieważ mają masę serwerów zależy od tego na jaką maszynę się trafi - ja mam wyraźnie farta jak dotąd). Biorąc pod uwagę możliwości, SSH, to że dbają o upgrade oprogramowania jestem zadowolony.

 

Kod 70USD daje 70$ zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No jak przecież to zagraniczny host i chodzi o USD a nie PLNy :D Wejdź i sprawdź, dochodziłem aż do wyboru płatności i zamiast 120 USD miałem zapłacić 22 USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
$119.40 (1 year of L1.)

- $97.00 (5back "save $102 - $5 rebate plus 97")

 

Sprawdziłem jeszcze raz no dobra... powiedmzy że mowiłem o promocji netto :D Brutto to faktycznie 97$ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa oferta. Jaką dokładnie wersję PHP5 i MySQL posiadają? Czy jest tam mod_rewrite? No i jak mogę z Polski dokonać płatności? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php4 4.4.7 i php5 5.2.2 oraz mysql5

jest modrewrite, mozna placic karta, paypalem lub google checkout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
php4 4.4.7 i php5 5.2.2 oraz mysql5

jest modrewrite, mozna placic karta, paypalem lub google checkout

Widzę, że bierzesz udział w programie partnerskim DreamHost. Zdradź mi czy prowizję z poleconych użytkowników, będę mógł przeznaczyć na opłacenie hostingu na nowy sezon? A jeszcze jedno, bo pewnie sprawdzałeś, który sposób wynagradzania jest korzystniejszy procentowy, czy od usera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mogl przeznaczyc na oplate, lub wyplacic na paypal (dochodzi oplata 5% dla DH)

oba systemy referowania wychodza mniej wiecej tak samo, nie widzialem wiekszej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze komus sie to przyda:

Save 50% today!
FOR A LIMITED TIME ONLY you can sign up for our "Code Monster" hosting plan at HALF PRICE! Plus, the sale price is good for AS LONG AS YOU KEEP THE PLAN!

 

A mam pytanie dot. Shell'a - mozna uruchamiac wlasne programy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×