Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość N3T5kY
Z ceną? A co, wierzysz w te TB transferu / pojemności w DH?

 

Nie miałem okazji testować, lecz sądzę że przy transferze 1TB już mają dość takich klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem negatywnej opinii o DH, więc nie mam co wątpić w tego typu unlimited american hosting :]

 

H9 to po prostu innej klasy hosting, więc nie ma co porównywać... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam tez zamulaja straszne stronki na dreamhoscie?

 

Zainspirowany:

 

http://blog.posmyk.info/ile-mozna-stracic-...-dreamhost-ssie

 

Postanowiłem przeprowadzić podobne pomiary (nie na głównej stronie hostingu, ale na losowych stronach klientów) i dostałem:

 

http://cieslakd.wordpress.com/2008/10/09/i...sting-oversold/

 

Niestety obsługa DH działa dopiero kiedy ma odpowiednio dużą (?) liczbę ticketów i jedyną operacją jaką mogą wtedy wykonać jest restart serwera. Czasami load sięga kilkuset i serwer w takich warunka owszem, odpowiada, ale w ciągu dwudziestu sekund a nie jednej. W moim przypadku sytuacja taka (całkowite zamulenie serwera przez ponad godzinę) pojawiła się dwa razy w ciągu 10 dni, więc sobie dałem spokój z tym dostawcą.

 

Najgorsze jest to, że nie mają automatu blokującego klientów nadużywających zasobów (tak ja to robi bluehost.com / hostmonster.com) tylko pozwalają serwerom regularnie się zamulać pod obciążeniem i jedyną operacją możliwą do realizacji jest restart. Według mnie to nieprofesjonalne.

 

IMHO Dzielony hosting powinien mieć automatyczne (działające niezależnie od admina) wsparcie dla utrzymania loadu w rozsądnych granicach.

 

Podsumowując: nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle mam parę kodów promocyjnych do rozdania:

 

326261780802

440090446891

681704173770

722575329448

827160156839

 

Uprawniają one do:

* Are each good only one time!

* Up our plan features to 2TB disk and 20TB bandwidth!

* Give $150 off a 5-year signup or $200 off a 10-year signup!

Trzeba się śpieszyć, bo są jednorazowego użytku !!

 

Więc w razie czego zapraszam do zakładania kont na dreamhost.com

 

No i także mam KOD ZNIŻKOWY:

 

IPBONUS - który daje GRATIS 1 stały adres IP.

Kod działa tylko przy rocznej płatności. I oprócz adresu IP obniża opłatę o $60 :]

Kod jest wielorazowego użytku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sign up today for a risk-free trial of a one-year hosting plan using the promotional code "777may11" and you'll get an entire year of web hosting (including a domain registration) for just $9.24! That's 92% off our normal pricing!

 

* New Customers Only. Not available in all regions.

(Hurry, sale ends 5/2/2011 at 11:59PM PST!)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To teraz w formie ciekawostki - Polska nie może już korzystać z kodów zniżkowych w Dreamhost, gdyż rzekomo nastąpiło wiele "przekrętów" ze strony naszych rodaków przy zakładaniu u nich konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No i tak niedługo będzie wszędzie, dlaczego tam gdzie nasi tam zawsze muszą być wałki i machlojki ? Jeszcze trochę i na serio coraz więcej firm zbanuje Polskę, nawet te Polskie firmy co siedzą za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niemniej mają dość ciekawe podejście - płatność paypalem tylko przez gift card, gift cardów nie zwracają i równowartości za nie, więc jak ktoś nie przeczyta tego co wyżej napisałem i będzie chciał skorzystać z tej promocji to wtopi tylko kasę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×