Skocz do zawartości

Polecane posty

Oj nie czepiaj sie Buszmen. weź sobie lepiej VPs w Pipni i pocwicz swoje umiejetnosci w konsoli.

Lepiej dla nas wszystkich jak Buszu abuser konsoli dotykać nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś tam miał konto do odstąpienia to niech da znać to zapraszam na PW. Chciałbym coś przetestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary nie dziw się to pada i ma uptime po 70% a czasem niżej :rolleyes:

 

Tam masa dzieci stawia serwery gier i shoutcasty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

udało mi sie konto zalozyc na debianie :( :(

 

chcialbym ssh odpalic z panela ale ciagle server down, a kiedy biore start, ide do panelu gdzie mam ssh to wlaczeia, to zaraz server down lol ?

 

ocb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie działa i jest całkiem fajnie, o ile trafi się na działającą maszynę - za pierwszym razem trafiłem na taką, która nie dała się nawet pingować, pewnie wyłączona była. :D

Za drugim razem miałem więcej szczęścia. ;)

 

Podejrzewam, że RuFiK trafił właśnie na wyłączoną maszynę. :D

 

Całość stoi na jakimś czterordzeniowcu - obciążenie każdego z nich skacze od 50 do 100%.

Dostajemy 64 MB pamięci tylko dla siebie i na sztywno przydzielone 64 MB swapu.

 

//Ledwo zdążyłem puścić upgrade'a i update'a, zainstalowałem htopa i... serwer padł. :P

Pinging 193.85.245.34 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 193.85.245.34:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

Co ciekawe w panelu na vserver.pipni.cz cały czas uptime rośnie i pokazuje dumne 4 godziny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jest już reply z tego IP, co powyżej, ale z tego co zarejestrowałem dziś ok. 15, to cały czas leży. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sproject - rejestruj vpsiki w nocy :-)

 

Wtedy będziesz przydzielony na puściutkie maszyny obciążenie procesorów zaledwie 3%*

 

 

* - za 4 dni jest już 60 ;D

 

Dla tych co nie mogą zarejestrować zalecam zagraniczne proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A co oni tacy anty Polscy się zrobili ? Wciąż zadawnione urazy za Zaolzie i 68 rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co oni tacy anty Polscy się zrobili ? Wciąż zadawnione urazy za Zaolzie i 68 rok ?

...

A co Ty byś zrobił jakby Ci na hostingu(czyli darmowym vpsie) tysiące osób z innego kraju stawiało serwery gier 5-6 slotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, głównie polacy stawiają[stawiali] tam teamspeaki, serwery csa, sa-mp i innych gier.

 

W ogóle masakra.. ale cóż. Noobków nigdy nie brakowało, wszędzie ;) a że polak to cwaniak to wiadomo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mialem za dobryach czasów kiedy jeszcze co drugi VPS nie byl włascicielem POLAK to vpsy w miare stabilnie sie zachwywały, z jakiś dziwnych przyczyn np vps niy pracowal, ale nie był wykrywalny w sieci. I tak co jakis czas tak pyk pyk, uciązliwe w sumie nie było bo tam nic nie miałem , tylko mnie dziwiło dlaczego tak jest , no ale to pewnie jakis firwell czy cos blokowalo mi VPS na swiat :) .

Ogolnie teraz wiem ze jesli jestesmy polakiem to chyba tak do konca tego automaty nie robi, gdyz albo nie dostaniemy w ogole VPSa, alebo zostanie wylaczony, nawet jak zaprzeproszeniem beziemy mieli bloga wlasnego prywatnego xD ... no czasem sa wujatki, gdzie dziala cos... Wiem ze gdzies na jakism zagranicznym forum, ktos opisywal ( nie polak cemu VPSY wylanczaj) i jak sie okazalo na VPSnie nei mozna stawiac zadnych programow STREAM, w to wchodzilo rozne shoutcast, gry, temapseki itp, jak po tem po czytajac watek dalej okazywalos ie ze najwiecej wlasnie takich rzeczy stawiali polacy wiec ktos tam chyba sie od nich z firmy wypowiadal - sadzac po wypowiedzi , ze niektore kraja maja cos jak "szlaban" na vpsy i sa bardzo sprawdzane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli ktos ma konto i nic z nim nie robi, to chętnie przyjmę :)  Wg. tego, co jest na stronie, to chyba zablokowali rejestracje darmowych vps'ów, bo przy rejestracji nie ma pakietu "START"... no chyba, że źle wchodzę  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli ktos ma konto i nic z nim nie robi, to chętnie przyjmę :D Wg. tego, co jest na stronie, to chyba zablokowali rejestracje darmowych vps'ów, bo przy rejestracji nie ma pakietu "START"... no chyba, że źle wchodzę ;)

 

Niema, ale za 1-2 tygodnie pewnie przywrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema, ale za 1-2 tygodnie pewnie przywrócą

 

Zobaczymy...  ;) Dobija mnie to, że dają takie kiepskie rzeczy za darmo. To już lepiej nie dawac wcale i nie robic ludziom złudnych nadziei na w miare poprawnie działającego vps'a za free  :D taktowanie 333 jeszcze idzie w ostateczności przeżyc, ale 64 mega ramu?  :) Mają bardzo "ciekawą" ofertę  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy... :D Dobija mnie to, że dają takie kiepskie rzeczy za darmo. To już lepiej nie dawac wcale i nie robic ludziom złudnych nadziei na w miare poprawnie działającego vps'a za free :) taktowanie 333 jeszcze idzie w ostateczności przeżyc, ale 64 mega ramu? :D Mają bardzo "ciekawą" ofertę :)

Jeżeli Ci się nie podoba to po co w ogóle pytasz czy ktoś by Ci konto oddał?W pl już za 20zł dostaniesz więc nie widzę problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×