Skocz do zawartości
Majkel.

Mysticgen.net [opinie]

Polecane posty

Kolega chce wykupić u nich miejsce na radyjko, ale niestety nic o tej "firmie" nie wiadomo. Ktoś się spotkał, któs korzystał? Jakoś strasznie tanio mają i mi tu kolejna firma krzak zajeżdza, no ale czekam na opinie :D

 

MysticGen.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich niezman ale słucham radia "radiorsr.com" a oni u nich mają serwery i zawsze wszystko dobrze działa od miesięcy. :D Nawet mają teraz nowe kanały to chyba są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzak .. tylko emajlem można się z nimi skontaktować :D

 

co masz do samych emaili? Ja u Siebie też mam.. mialem podany telefon, to ludzie zaczeli smsy słać tuzinami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majkel. pewnie chodzi o to, że nie ma innej formy kontaktu jak np. telefon, fax, adres korespondencyjny, etc...

a sam email nie jest zbytnio wiarygodnym i konkretnym kontaktem... często ludzie po prostu wolą przedzwonić i "porozmawiać" sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Majkel. pewnie chodzi o to, że nie ma innej formy kontaktu jak np. telefon, fax, adres korespondencyjny, etc...

a sam email nie jest zbytnio wiarygodnym i konkretnym kontaktem... często ludzie po prostu wolą przedzwonić i "porozmawiać" sobie :D

 

no racja :) klikam w firma a tutaj zdjecia serwerowni :) firma krzaczek.. a do tego domena zarejestrowana na polaka mieszkajacego w Niemczech. Ryzyk kwizyk :) jak nie bedzie pieniazkow na oplate tego jednego serwera dedykowanego to firma zwija zagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, w sumie jak klienci bedą płacić to raczej będą pieniądze a z tego co wiem to każdy firma ma serwer dedykowany, a może mają nawet swojego własnego, a może to po prostu firma niemiecka która też ma oferty w polsce i dlatego niemają innego kontaktu, może mają jednego polaka w firmie i on zaproponował być przedstawicielem w polsce? w sumie nie straszcie mnie bo chce u nich zamówić hosting, trzeba się pytać innych co tam mają już coś wykupionego, ja napisze do tego radia i się zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to po prostu firma niemiecka która też ma oferty w polsce i dlatego niemają innego kontaktu, może mają jednego polaka w firmie i on zaproponował być przedstawicielem w polsce?

Oj, chyba nie wiesz nawet co mówisz...

w sumie nie straszcie mnie bo chce u nich zamówić hosting, trzeba się pytać innych co tam mają już coś wykupionego, ja napisze do tego radia i się zapytam

Może jednak poszukaj czegoś pewniejszego (czyt. "firmy") ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dla próby zamówiłem ,kontakt był super i w którymś mailu poprosiłem tylko o dane firmy (adres korespondencyjny) i bez odpowiedzi od tego czasu.. jaki z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla próby zamówiłem ,kontakt był super i w którymś mailu poprosiłem tylko o dane firmy (adres korespondencyjny) i bez odpowiedzi od tego czasu.. jaki z tego wniosek?

Nie pakować się w "krzaki" bo jak będą problemy to koniec tego mysticgen.netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×