Skocz do zawartości
szirok

Nowoczesne Centrum Danych :)

Polecane posty

btw.!!!! WWW.NAZWA.PL - nowy layout! WOOOOOW aż się posikałem! hehe

Mi się podoba, ładna, wszystko dobrze uporządkowane.

 

PS. jor.pl również ma nową stronę ale pod mozillą dosłownie cała jest rozjechana do tego stopnia, że nie da się jej czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

przypomina trochę.. hmm.. była taka inna branżowa firma z podobnym, pomarańczowym layem.. ale nie offtopujmy hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. jor.pl również ma nową stronę ale pod mozillą dosłownie cała jest rozjechana do tego stopnia, że nie da się jej czytać.

Ta, rozjeżdża się, a ponadto:

 

<meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">

 

Bez komentarza... Wstyd, żeby firma z tej branży miała stronę na takim poziomie technicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuje za uwagi, choć nie myślałem, że przeczytam je akurat tutaj ;).

Strona w nocy była dokańczana (z pewnym powodów musieliśmy się pośpieszyć ze zmianą, stąd te niedociągnięcia), a jeszcze dziś parę elementów strony będzie zmienionych.

Kodowanie działało od początku poprawnie na każdej przeglądarce, więc nie rozumiem, czemu @T ono przeszkadza, szczególnie, że nie jest użyte bezcelowo. Razem z nową stroną wprowadzamy kilka udogodnień, ale to nie temat na pisanie o tym.

Odnośnie drugiego offtopicu: Strona nazwy jest lepsza niż poprzednia, ale jak dla mnie troszkę za bardzo uderza po oczach, nie wiem, czy inni mają tak samo, ale moje oczy męczą sie podczas dłuższego przeglądania tej strony.

 

I na koniec, odnośnie tematu :)

Juvenito - całkiem przeciętna ta Twoja piwnica :). Oferujesz kolokacje??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kodowanie działało od początku poprawnie na każdej przeglądarce, więc nie rozumiem, czemu @T ono przeszkadza, szczególnie, że nie jest użyte bezcelowo.

Poważnie to piszesz, czy robisz sobie żarty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro/ dzisiaj podrzuce foty serwerowni firmy, w ktorej pracuje :-) Nie podam nazwy, zeby wyszukiwarki nie ciagnely do tego tematu, ale powiem, ze najwieksza firma anty wirusowa :-) Ok, ide krecic aparacik. Ladne foteczki tam wyzej. Pozdrawiam (szczur, kot, to ja jeszcze chce zobaczyc malpe wiszaca na kablach i bedzie git ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro/ dzisiaj podrzuce foty serwerowni firmy, w ktorej pracuje :-) Nie podam nazwy, zeby wyszukiwarki nie ciagnely do tego tematu, ale powiem, ze najwieksza firma anty wirusowa :-) Ok, ide krecic aparacik. Ladne foteczki tam wyzej. Pozdrawiam (szczur, kot, to ja jeszcze chce zobaczyc malpe wiszaca na kablach i bedzie git ;) )

 

 

Czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Amatorska Sieć Osiedlowa?;)

 

 

tak :) teraz jakos po wakacjach jeszcze wifi chciałbym dorzucić ;):) hehe "mega warez po LANie :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serwery Della przywieźli Tirem. :-) Cóż inny świat.

 

A mieli wyslac paczka?

 

BTW. Nie "tirem", tylko ciezarowka, tir jest skrotem "Transit International Routier" (z fr. Międzynarodowy Tranzyt Drogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maskowanie szaf serwerowych przed zlodziejami ;). System "kabel cover" sluzy do maskowania sprzetu teleinformatycznego przed kradzieza :P

cable_mess.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

dlaczego te kable sa w takim chaosie ... ?

co do czego ludzie tam pracujacy, nie dadza rady, lub czas modernizacji, awari ? itp sie znacznie wydłuzy,

fuj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm ciekawa plątanina kabli ciekawe w jak szybkim czasie admini reagują na awarie jakiegoś serwera chyba wszystko przecinają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwerownia.jpg

 

a tutaj mamy przyklad zaawansowanej sztuki postępu lozeczko dla opiekuna ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No admin , spi , je nocuje a to wszytko w pancernej piwnicy tylko z 1 okienkiem na swiat, ktore w razie czego można zamurować. To się nazywa administracja ! i dbałość klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×