Skocz do zawartości
szirok

Nowoczesne Centrum Danych :)

Polecane posty

To po co tyle sprzętu? Do routingu w sieci starczył by jeden serwer. A o tak macie tylko jedno publiczne IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co tyle sprzętu? Do routingu w sieci starczył by jeden serwer. A o tak macie tylko jedno publiczne IP...

 

to sie nazywa przerost formy nad trescia :angry:. A tak powaznie chcialem wziac lacze symetryczne pare mbps, z pobliskiej osiedlowki, ktora ma lacze na SAFie, lecz ostatecznie nie bylo chetnych i zostalo chello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. a "świstak" siedzi i organizuje routing ;)

 

tak btw ta rozmowa bardziej zwiazana z humorem tudzież "piaskownica" niż z kolokacją - może by tak przenieś do piaskownicy ? bo myślałem, że poczytam coś o nowym data center ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to u mnie stara fotka okolo 1 roku ma ... jak nie wiecej slaba troche jakosc ale ten PC dzialal i dziala jeszcze

 

7a09ed656531c89f.jpg

 

 

Troche slaba jakosc .... Owy PC jest jako jeden z nielicznych "serwerow" jak sie mi bateria podteguja w aparacie to dam wam wiecej fotek (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy już jakieś gryzonie, teraz kota, ciekawe co jeszcze zobaczymy w super serwerowniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie będzie juz nic! A wtedy, gdy już nic nie bedzie przyleci UFO i bedzi ejeszcze wieksze nic niz bylo wczesniej!

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo jak ufo... ale jak przyjdzie do tej serwerowni Kononowicz to juz wtedy w ogole... "nie bedzie niczego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurde nazwa.pl i ich zabawkowe DC wymięka przy takich screenach : )

 

btw.!!!! WWW.NAZWA.PL - nowy layout! WOOOOOW aż się posikałem! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×