Skocz do zawartości
fujara

Dzieci Neostrady Bez Limitów :)

Polecane posty

:/

to robimy zaklady ile "profesjonalnych" firm powstanie w ciagu miesiaca? ;)

Na neo ze zmiennym IP? Raczej niewiele.

 

Zobaczymy co sie bedzie dziac. Na szczescie ssh mam na gtsie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Hmm jest to ruch z jednej strony dobry z drugiej też nie.

Ale mamy już początki zmian w polskim internecie które może choć trochę odzwierciedlą zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oznaką tych zmian będzie totalne zapchanie sieci dzieciakami siedzącymi na emulu to ja wysiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to będzie tragedia ;) Jak się stykam z osobami do lat 16 to one właśnie siedzą na serwisach typu warez i torent. Hmm, jeśli tp zrobi ten krok to będzie musiała zainwestować trochę w nowe kabelki, albo dofinansować policję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie limitu GB, ale nagle może się okazać, ze od 10 do 22 z zagranicy pojedyncza sesja idzie 100 KB/s i ani kilobajta więcej.. Historia zna takie przypadki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swisti

Trochę nie rozumiem tych narzekań...

Przecież to ich łącze (no dobra rodziców) i to ich sprawa, jak wykorzystają łącze, czy to bawiąc się w torrenta czy tylko przeglądanie stron. A czy szkielet wytrzyma takie obciążenie, to już jest sprawa operatora, a nie wasza. Monopolizmu już nie ma. Można wybrać innego operatora. Wolny wybór. Nie zabierajcie wyboru jednak innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u ciebie, ale u nas w Polsce JEST monopol i taka dziecinada na łączach powoduje konkretne problemy, które nietrudno zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, jeśli tp zrobi ten krok to będzie musiała zainwestować trochę w nowe kabelki
wg mnie to zainwestuja w automaty na blekitnej lini tp - w firme udalo mi sie namowic na zmiane na szczescie i jestesmy na wypowiedzeniu umowy

mam dosyc czekania az sie modem zsynchronizuje...

 

niech zyje chello :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swisti

Nie jest ideał, to na pewno, ale masz wybór. Na rynku istnieje wielu innych operatorów, nie tylko TP S.A. Zresztą większość tych tzw. "dzieci neostrady" (jeszcze takim określeniem mnie nie nazywano, ale młody jestem, wiele czka mnie jeszcze w życiu), nie wykorzystuje na maksa swojego łącza, więc to taki mały populizm. I dalej twierdze, że to ich sprawa co robią z łączem, za które zapłacili. I Tobie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie tak źle. Zniesienie limitów musiało po prostu kiedyś nastąpić a tpsa nie mogła podjąć decyzji "od tak". Tak więc sądze, że są przygotowani na wzmożony ruch, tak czy inaczej to krok do przodu (w stronę reszty świata)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale uzytkownicy DSLi po 500zl maja cos przeciwko (userzy osiedlowek).

Zobaczymy co to bedzie, na szczescie z innej perspektywy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Tobie nic do tego.

 

Wolny kraj. Skoro powodują degradację jakości ruchu w ogólnej skali to mam prawo się czepiać. I Tobie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swisti

Prawo masz, oczywiście. Ale czepiać się operatora, a nie tych "dzieci". Oni wykupili usługę i mają prawo z niej korzystać jak chcą, a Ty masz prawo wymagać od operatora, aby twoje łącze dalej sprawie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz tego operatora. Spróbuj do niego jakoś dopasować słowo "wymagania" i "sprawne działanie" :) Akurat obecnie siedzę na wrocławskiej osiedlówce i BARDZO chętnie wróciłbym na neostradę, co nie zmienia faktu, że to co się stało jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet z limitami łącza tp czasami nie wyrabiały, pomyślmy co może być teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uzytkownicy DSLi po 500zl maja cos przeciwko (userzy osiedlowek).

Zobaczymy co to bedzie, na szczescie z innej perspektywy. :)

Ale i tak DSL jest "lepszy pod względem technicznym" od NEO.

Zresztą wątpie, że nagle userzy osiedlówek będą zakładać sobie nagle NEO i rezygnować z LAN'ów.

500zł? trochę potaniało w porównaniu z 2 lata wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

shive daj spokój.. nikogo z obrońców tepsy nie przekonasz.. ani jej gwardii "dzieci neostrady" :) jak ktoś nie siedział na necie 5-7 lat temu (albo wcześniej) i nie bulil po tysiąc złotych za telefon, albo 999zł za podłączenie SDI (dla dzieci neostrady: to takie stałe łącze, które Ericsson olał w Szwecji i sprzedał durnej tepsie - prędkość max 112kbit), to nie zna przekroju historii zjawiska zwanego "telekomuna polska"... raz tylko dłużej się kłóciłem z kimś takim (w temacie tepsa vs chello).. i nie mam zamiaru nikomu nic wbijać do głowy.. szkoda czasu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie SDI kosztowało ~850 :) Przy umowie na określony ~530. I nikt "niby" nie był w stanie udzielić odpowiedzi co jeżeli będę chciał wcześniej zrezygnować przy tej drugiej umowie. A dopłacało się po prostu. W ten sposób straciłem 3 stówy. Nie to co teraz. Aktywacja za 1zł, prawie zawsze możliwości techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swisti

Nooo, i teraz zamiast wyjaśnień, będą prztyczki w stosunku do mojej osoby? Co do TP S.A to właśnie tak, znam ich sprawne działanie. Jak widać mam to szczęście, że mi neostrada działa sprawnie od 3 lat. Nie twierdzę, że operator TP S.A jest super itp. , ale według mnie nie można mówić że jest też beznadziejnie. Zmienia się to z każdym miesącem. Nie jestem ani obrońcą ani należę do wyimaginowanej gwardii, po prostu jestem klientem TP S.A, i nie lubię jak ktoś zabrania mi korzystać z łącza, za które płacę. Spoonsi rozumiem, że jak ktoś nie należy do twojego klubu, do tej tzw. elity, która musiała się męczyć z TP S.A to już nie swój, to już "dziecko neostrady" i szkoda na niego czasu? Można i tak :>

 

Ps. Moja głowa niestety jest bardzo delikatna, więc cieszę się że nic mi nie będzie wbijane do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×