Skocz do zawartości

Polecane posty

To że nowy serwer szybko chodzi, to chyba nic nadzwyczajnego... Tylko co będzie jak ten serwer się zapełni ?

 

 

Nowy, ale mają juz conajmniej 50kont, z tego co na allegro widzialem.

Pewnie jak mówią, dadzą nowy, ale tu nasuwa sie pytanie,czy wtedy rozlozycie uzytkowników na te dwa serwery, czy dodacie drugi aby zapchany byl stary i bedziecie zapychac nowy? ;)

 

 

Wiem wiem, dziwnie ten post wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nowy serwer szybko chodzi, to chyba nic nadzwyczajnego... Tylko co będzie jak ten serwer się zapełni ?

 

To dołożymy kolejną maszynę.

 

 

Nowy, ale mają juz conajmniej 50kont, z tego co na allegro widzialem.

Pewnie jak mówią, dadzą nowy, ale tu nasuwa sie pytanie,czy wtedy rozlozycie uzytkowników na te dwa serwery, czy dodacie drugi aby zapchany byl stary i bedziecie zapychac nowy? ;)

 

 

Wiem wiem, dziwnie ten post wygląda.

 

 

Jak obecna maszyna będzie miała problemy z wydajnością, dodamy dyski scsi, więcej ramu i zmnienimy procesor na mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kojarzysz w jakiej cenie są dyski SCSI... Biorąc pod uwagę że 5GB powierzchni sprzedajesz za 24 zł rocznie śmiem wątpić w Twoje słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy kojarzysz w jakiej cenie są dyski SCSI... Biorąc pod uwagę że 5GB powierzchni sprzedajesz za 24 zł rocznie śmiem wątpić w Twoje słowa...

 

Nie musze kojarzyć;) To akurat nie jest Twój problem bo Ty za to nie płacisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kupiełem u nich konto 2/10 GB za 12 zł na allegro. Pierwsza próba zalogowania sie na serwer, fuck! Ten serwer juz stoi!. Odswiezenie cPanel trwa jakies 3 minuty!!!!. Odpalenie mojej strony to 14 sek. ... sredni ping 120 ms.... sprawdzenie mojej skrzynki pocztowej przy pomocy klienta - niemozliwe (przekroczenie czasu odpowiedzi przez serwer!). Nie polecam tej firmy!!! Chodz to niewielka kwota, to jednak strata pieniedzy i czasu. Nie dajcie sie naciągać! Szukam jakiegos normalnego serwera . HELP!!!

 

Teraz juz wiem czemu nie ma konta testowego.

 

 

 

naprawde nie wiem co ty chcesz .... mi dziala idealnie, oczywiscie raz ta tydzien zdarzy sie mala zwieszka, ale poza tym dziala idealnie! pingi mam po 60 ms (caly czas robią to lacze) moja strona laduje sie w ... "Strona wygenerowana w 0,22 sekundy" nie wymyślaj takich gluot, bo naprawde oczerniasz dobrą firmę. Admin mily, kontakt bdb. nie wiem co trzymasz na tym koncie ze ci tak muli ... mi dziala bez zarzutow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

baden spoko.. prawie nikt stąd nie da się na to naciągnąć ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kupiełem u nich konto 2/10 GB za 12 zł na allegro. Pierwsza próba zalogowania sie na serwer, fuck! Ten serwer juz stoi!. Odswiezenie cPanel trwa jakies 3 minuty!!!!. Odpalenie mojej strony to 14 sek. ... sredni ping 120 ms.... sprawdzenie mojej skrzynki pocztowej przy pomocy klienta - niemozliwe (przekroczenie czasu odpowiedzi przez serwer!). Nie polecam tej firmy!!! Chodz to niewielka kwota, to jednak strata pieniedzy i czasu. Nie dajcie sie naciągać! Szukam jakiegos normalnego serwera . HELP!!!

 

Teraz juz wiem czemu nie ma konta testowego.

 

 

Zamiast wypisywać opinie na publicznym forum, zapraszam do kontaktu. Dziwną sprawą jest to, że Pańskie konto działa tak źle. Mamy już po nad 200 kont, serwer działa bardzo dobrze. Jedynie dzisiaj odbyła się 4 minutowa przerwa w działaniu(aktualizacja softu na maszynie). Za 2 tygodnie natomiast zostanie dołożony dysk.

 

Nikt nie napisał, że hosting źle działa.

 

Przestrzegamy się przed komentarzami typu "sprzedali na allegro za dużo kont, dokładają dyski itp"

Użycie dysku: Disk hda1 (/) DMA+ 14 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt poochopnie wypowiedziałem sie na publiczym forum, ale do tego ono jest. Cofam poprzednią opinie na temat usług i działania serwera shou.pl... wszystko wskazuje na to, że problemy wiąża się z moją siecią lokalną. Wszystko wraca do normy.

Mam nadzieję, że jakość usług będzię rosła. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jakość usług będzię rosła. Polecam.

 

Witam,

mamy rozumieć, że mówi Pan o jakości swojego internetu?;) Z naszej strony wszystko jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. Nie sprzedajemy oficjalnie jeszcze kont(przez stronę) co powinno dać wielu do myślenia, dlaczego akurat tylko na allegro:)

Wcześniej już się o tym rozpisywałem.

 

Dlaczego obecnie tylko na allegro? Stosowaliśmy wcześniej sponsoring kont, mając na uwadze wykrycie błędów, zdobycie doświadczenia i szersze poznanie tematu hostingu www. Klient jest najlepszym sprawozdawcą z świadczonych usług, co pozwala na dokładne poznanie wymagań klientów.

Na koniec chciałbym dodać, iż Shou.pl od 2 tygodni zatrudnia legalnie 2 pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dołożą na serwa drugie 200 klientów (dodanie dysku zapewne ma temu służyć), to nie jestem pewien, czy jakość usług zacznie rosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dołożą na serwa drugie 200 klientów (dodanie dysku zapewne ma temu służyć), to nie jestem pewien, czy jakość usług zacznie rosnąć...

 

 

Proszę przeczytać wyżej co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razi mnie jesze umieszczanie reklam do testowych projektów

Tak na marginesie to lepiej by było gdyby pan z podpisu wyrzucił shou.pl

 

Dlaczego?

Bo na 2-3 pod stronach jest napisane "Gówno" a to może odstraszać:)

 

>>>

Dlaczego mam usuwać?

Mamy 2 działalności i tak się podpisujemy.

>>>

W 3 podstronach na tamtej stronie jest napisane "Gówno" więc nie jest to za bardzo na miejscu;)

>>>

To projekt testowy:)

Ale chyba nie jest Pan od osądzania co dla nas dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Xavi ...ale dzieciakom "gówno" nie przeszkadza... także wiesz... heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już po nad 200 kont

ponad piszemy razem;)(nie jest to powód do dumy te 200 kont)

4 minutowa przerwa w działaniu.

hmm...ale w nocy to robiliście?(w dzień przy obciążeniu tak jakoś nie wypada;) )

4 minutowa przerwa = update softu.(to na zapchanym berylami desktopie szybciej instaluje mi się soft i reboot robi..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minutowa przerwa = update softu.(to na zapchanym berylami desktopie szybciej instaluje mi się soft i reboot robi..)

Porównujesz maszynę produkcyjną do desktopu i szybkości wykonywanych na nich updejtów ? :)

To "G*wno" to już zamieniłbym chociaż na "test" - od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie od kilkudziesieciu minut mi konto nie chodzi.... nawet nie mam jak dorwac maila ze strony glownej shou :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, coraz częsciej się to zdarza . . . jeśli działa to działa dobrze, a przerwy są coraz czesciej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiejszy pad był z winy operatora tktelekom. Tak jak powiedziałem, za jakiś czas oficjalnie startujemy, zmienimy także łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam usługi shou.pl :)

 

fajny numer, wyglada na to ze werbuja ludzi do wpisywania pozytywnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam usługi shou.pl :)

 

fajny numer, wyglada na to ze werbuja ludzi do wpisywania pozytywnych opinii :)

 

 

 

 

Idiotycznych postów sie naczytales i juz... NIGDY nikt mi czegos takiego nie powiedzial. wogole po czym tak wnioskujesz? Czy poprostu C isie nudzi i robisz z niewinnej firmy jakichs oszustow ... ehhh . . . naoglada sie (przyslowiowych) "filmow" i potem pieprzy gupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) nikt mnie nie namawiał. Mówię to co widze :) Ps. polecam host-tracker.com -> Darmowy check serwera nawet co minutę!

 

Osobiście korzystałem z wielu firm, których nie da się porównać z shou.pl :)

 

ps. Nie wiem, skąd u Was taka krytyka(głównie widze, że zniechęcić próbują panowie którzy mają własny host o gorszej jakości : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które maja własny host raczej nie wypowiadają się, a jak juz to nie obrazliwie - jak uzytkownicy. Po prostu ja sądzę, że osobiscie osoba wypowiadajaca sie obronnie wobec jakiejs firmy w pierwszym poscie to nad wyraz dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×