Skocz do zawartości
Gość pzebracki

[pomoc] Serwer Dedykowany

Polecane posty

Chyba śnisz. Musiałby wziąć gościa, który najpierw zrobi porządny konfig maszyny a później dokona audytu oprogramowania/baz itp. i się nimi zajmie. To go będzie kosztowało parę kafli więc raczej kiepski pomysł.

 

Kluczem jest w tym przypadku korzystanie z własnych rozwiązań, a nie dziesięciu syfiastych CMSów/przemów itp. każde do czego innego.

 

eee no rzecz jasna nie mowie o tym ze admin mi przejrzal moje skrypty i zrobil audyt kazdego badziewnego kodu open source

ale skonfigurowal mi baze danych, kompresje i cache pod apachem + pare innych pierdul ktorych nie pamietam a przyspieszyly na dzien dobry mi wszystkie aplikacje :(

dlatego polecam net2000 bo mile sie rozczarowalem podejsciem admina - chyba ze to moj urok osobisty heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Rufik jak chcesz pogadać to przenieś się na czata zamiast zaśmiecać ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci się trafił bardzo uczynny admin i nic więcej. Fart.

 

no coz moze masz racje :)

przekonam sie na dniach bo chyba bede musial 2 dedyka zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

to mój pierwszy post na forum, robie rozeznanie w dziedzinie serwerów dedykowanych więc prosze nie bijcie jakbym adawał jakieś łupie pytania :P )

 

czy ktoś może wyraźić szerzej swoją opinie o http://www.ovh.pl/ spodobała mi się ich oferta ktoś może badał dzialanie ich serwerów, a może ktos ma u nich dedyka i może się wypowiedzieć z autopsji

 

znalazłem opinie porównującą ich do serwerywirtualne.pl (a tam dyskusja wrze xD) więc słucham i opinii na temat ich serwerów

 

docelowo zukam czegoś na windowsie ponieważ zależy mi na takich rzeczach jak asp i bazy inne niż Mysqlowe... (a oni mają mozlwiosc wyboru windy 2k3 w standardzie co wydaje sie przynajmniej ciekawe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

wszytko fajnie i slicznie ale czego na moj temat wjeżdzasz , zaluz swoj napisz opinia o ovh, ale juz nie wspomne ze na forum widzialem od czort wypowiedzi o tej firmie takze wyluzuj :P i poszukaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak człowiek chce byc grzeczny i miły:P

 

generalnie jest to temat podpisany ogólnie serwery dedykowane więc możan zadawać pytania o różnych dostawców;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie ze pojawia sie kupe nowych firm w postach?

wczoraj znalazlem dedykowaneserwery.pl dzisiaj widze serwerywirtualne.pl kurde co oni jeszcze wymysla? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyliscie ze pojawia sie kupe nowych firm w postach?

wczoraj znalazlem dedykowaneserwery.pl dzisiaj widze serwerywirtualne.pl kurde co oni jeszcze wymysla? :\

 

bez obrazy.. ale te strony nie działają obie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ix@MacBook]:~ $ host serwerywirtualne.pl

serwerywirtualne.pl has address 213.25.211.148

serwerywirtualne.pl mail is handled by 5 mail.serwerywirtualne.pl.

[ix@MacBook]:~ $ host 213.25.211.148

148.211.25.213.in-addr.arpa domain name pointer pb148.ciechanow.sdi.tpnet.pl.

 

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy.. ale te strony nie działają obie..
ehhh...
kurde co oni jeszcze wymysla? :\
mialem na mysli piszacych posty - nawet adresu firmy nie potrafia zapamietac (obu chodzilo o SD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to już mogę polecać hetznera. Kiedyś ktoś narzekał, że postawienie zamówionej maszyny zajmuje im bardzo dużo czasu. U mnie wczoraj zamówione, dzisiaj już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałes fuksa, wg mnie oni działaja falami, czasem jesty tak jak u ciebie a czasem trzeba kilka dni odczekac, ale po 1.5mies wspolpracy bardzo mi sie podoba ich podejscie do klienta, tylko raz serwer nie był dostępny - podczas tych wichur, ale z tego co widac to dzialal w tym czasie, tylko problem byl gdzies z laczami:(

 

polecam i pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×