Skocz do zawartości
Ios

[opinia] Prohost.pl

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Niby tak - ale przez kilka miesięcy wyrobiłem sobie zdanie - bez przerwy śmiga idealnie, teraz zdarzają się mulenia no i można mieć pretensje -> sami jesteście sobie "winni", że wyrobiliście u klientów dobrą opinię :D

 

Zapisy jak widzę są z mojego forum. No fakt - teraz ok, jak się przeładuje stronę to widać efekty eacceleratora (nawet 0,03s), czasami jednak zdarza się ponad 5 albo i 10 sekund, no ale to wyjaśnione.

 

Co do obcinania zapytania - mam nadzieję że będzie info o tym, nie wiem jak wyglądałby taki limit, ale mam na serwisie nieco zmodyfikowane pewne pola - artykuły z kodem html były tak obszerne, że musiałem ustawić longtext aby wchodziły całe, nie wiem ile trwa zapytanie z nimi, ale nieco dłużej niż zwykłych artów z pewnością (dla niektórych może się to wydać śmieszne, ale nie wiem jaki to ma wpływ na działanie, wolę więc napisać :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zalozcie panowie czym predzej limity na te zapytania i po klopocie, kiedys zdaje sie dawaliscie mozliwosc dokupienia czasu procesora ponad jakis tam limit (teraz jest tam oferta VPS tylko) wiec moze bylaby techniczna mozliwosc sprzedazy 'czasu zapytan' - jak ktos chce meczyc shared hosting jakimis ciezkimi skryptami to niech za to placi :) a dla wiekszosci kleintow bylaby to znaczaca poprawa mysle - tym bardziej ze jak widac nie tylko ja mam takie odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nową ofertę cenową można od dzisiaj zobaczyć na naszej stronie.

 

W ciągu tygodnia przygotowana zostanie oferta "tańsza" ale też z inną jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Oferta niewiele się zmieniła, jeżeli jakość pójdzie jeszcze bardziej w górę - nie mam nic przeciwko :)

Szkoda tylko, że długoterminowe wykupienie konta nie jest premiowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zmienił się regulamin :)

 

Brakuje:

10. Rosnące plany

a) Rosnące plany to plany: starter, medium, platinium i max z wyłączeniem planów reseller i vps.

:) Operator zobowiązuje się do podnoszenia pojemności dysku i transferu co miesiąc o 10% podstawy którą są odpowiednio (starter, medium, platinium, max) dysk:500mb, 1gb, 3gb, 5gb; transfer: 10gb, 20gb, 40gb, 80gb.

c) Operator zachowuje prawo do zatrzymania podnoszenia pojemności dysku i transferu bez podania przyczyny.

d) Zmiana planu medium, platinium, max (z wyłączeniem planów reseller) na niższy, podlega opłacie wynoszącej: 50% opłaty rocznej aktualnego planu netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako klient o dotychczasowej pracy serwerów mogę powiedzieć, że działały bardzo dobrze. Ostatnio pojawiło się troszkę problemów m.in. czasami niedostępne strony po kilka minut i problemy z używanie phpMyAdmin. Nie ma się jednak co tym przejmować bo to normalne na większości sharedów, ale z jakiegoś powodu wczesniej one występowały niezmiernie rzadziej.

 

Podwyżka cen prawie 100% jest zaporowa. Poza cenami nic adekwatnie nie zmieni się na hostingu, więc takie posunięcie jest bynajmniej nieprzemyślane, może desperackie? Rzadko na rynku zdarząją się tak drastyczne podwyżki, większość z reguły dba o klienta.

 

W zwizku z powyższym zakupu kolejnych kont tam nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena dla obecnych klientów się nie zamienia. Co innego ma się zmienić? Support ma wolniej działać? Usunąć czat który jest dostępny w ilu firmach? Może zamienić delle na pcety? Sla zmniejszyć na 99,5%? Helpdesk ma działać wolniej? Uznałem, że w obecnej formie prohost.pl nie będzie najtańszym hostingiem i jest to decyzja ostateczna. Oferta tania będzie przedstawiona ale nie będzie to oferta taka jak obecnie na prohost.pl. Raczej nie ma nic desperackiego w tym - desperaci obniżają ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A ja mam pytanie - wiem że to nie helpdesk, ale jednak wolę zapytać, bo i innym odpowiedź może się przydać.

 

Jak będzie wyglądała sprawa przedłużenia kont - ja mam Platinium do któregoś tam czerwca, ale brałem na promocji i nijak się ma ono do aktualnej oferty tzn:

 

Pojemność: jest 6,0 GB, ja mam 8,1GB

Transfer: jest 50GB/m-c, ja mam 266GB/m-c

Na a reszta wiadomo, identyczne.

 

Czy kontynuacja będzie się wiązała z jakimś obniżeniem tych parametrów?

 

Jeżeli nie to druga sprawa - póki co transferu nie wykorzystuję (w tym miechu nawet nie 1/5) - co będzie jeżeli nagle zacznę, i będę miał po 200-230 GB na miech? Czy mogę się liczyć z możliwością "wykopania"? Ze strony moralnej pytanie śmieszne, ze strony realiów polskich chyba jest na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie - wiem że to nie helpdesk, ale jednak wolę zapytać, bo i innym odpowiedź może się przydać.

 

Jak będzie wyglądała sprawa przedłużenia kont - ja mam Platinium do któregoś tam czerwca, ale brałem na promocji i nijak się ma ono do aktualnej oferty tzn:

 

Pojemność: jest 6,0 GB, ja mam 8,1GB

Transfer: jest 50GB/m-c, ja mam 266GB/m-c

Na a reszta wiadomo, identyczne.

 

Czy kontynuacja będzie się wiązała z jakimś obniżeniem tych parametrów?

 

Jeżeli nie to druga sprawa - póki co transferu nie wykorzystuję (w tym miechu nawet nie 1/5) - co będzie jeżeli nagle zacznę, i będę miał po 200-230 GB na miech? Czy mogę się liczyć z możliwością "wykopania"? Ze strony moralnej pytanie śmieszne, ze strony realiów polskich chyba jest na miejscu...

 

Przy odnawianiu nic się nie zmienia.

Wykopywanie nie jest zależne od limitów transferu, tylko limitów cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude
Podwyżka cen prawie 100% jest zaporowa. Poza cenami nic adekwatnie nie zmieni się na hostingu, więc takie posunięcie jest bynajmniej nieprzemyślane, może desperackie? Rzadko na rynku zdarząją się tak drastyczne podwyżki, większość z reguły dba o klienta.

 

+100%? Gdzie ty to widzisz?! Ja na medium jadę i z 55 na 73 podskoczył za kwartał. 33% więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Prohost miałem na myśli polepszenie usług wraz ze wzrostem cen jak to zazwyczaj bywa.

@AceDude popatrz na parametry i policz dobrze, bo chyba nazwy się zmieniły. Podwyżka cen netto: 105 -> 200, 150 -> 300 (stare -> nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Prohost miałem na myśli polepszenie usług wraz ze wzrostem cen jak to zazwyczaj bywa.

 

Już były polepszone przed zmianami cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.... mam mieszane uczucia. Niby hosting dobry, ale jeżeli ktoś liczy na coś więcej to się przeliczy. Trzymanie i co gorsza oferowanie takiego wykopaliska, jakim jest PostgreSQL 7.4.19 to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety użytkownicy potrzebują go ci starsi. Nowa wersja postgresa będzie u nas w przyszłym roku dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena dla obecnych klientów się nie zamienia. Co innego ma się zmienić? Support ma wolniej działać? Usunąć czat który jest dostępny w ilu firmach? Może zamienić delle na pcety? Sla zmniejszyć na 99,5%? Helpdesk ma działać wolniej? Uznałem, że w obecnej formie prohost.pl nie będzie najtańszym hostingiem i jest to decyzja ostateczna. Oferta tania będzie przedstawiona ale nie będzie to oferta taka jak obecnie na prohost.pl. Raczej nie ma nic desperackiego w tym - desperaci obniżają ceny :P

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli będa przedłużał to będę miał przedłużenie na starych warunkach czy już niestety na nowych ?

 

Dodam, że ja mam konto Medium na starych warunkach, ale znajomy założył Platinium (tylko na forum) głównie ze względu na duży limit danych, który został obniżony, o ile dobrze widzę to o połowę. To nieco duży spadek ilości transferu w szczególności, że on zużywa max 1 gb z pojemności a więcej transferu mu leci. (duże forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj można używać php_flag i php_value (.htaccess) w dodatku do php.ini, na wszystkich wersjach php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy tutaj post, a więc wypada się przywitać. Witam Was wszystkich, mam nadzieję, że miło spędzę czas na Waszym wspaniałym forum. Przechodzę do rzeczy :).

 

Postanowiłem zmajstrować stronkę o Maćku Żurawskim, którego uważam za najlepszego polskiego piłkarza (odbijam pomidory lecące w moją stronę :) ). Brak kasy i umiejętności zmusił mnie do robienia na jednym z bezpłatnych serwerów mających dostęp do ftp i nie mających reklam. Ambicja, zawziętość, chęć zrobienia czegoś na poważnie zmusiły mnie do wyboru jakiegoś hostingu. Po wielu namysłach clicknełem na "Czat" na stronie prohostu. Ja jako dosłowne zero w sprawach webmasteringowych (technicznych, no public htmlka umiem wgrać :) ) zadałem kilka istrotnych dla mnie pytań o różnych porach dnia. Odpowiedź zawsze była błyskawiczna i bardzo profesjonalna, sam nie wiem do tej pory co do mnie mówiono ;). Ale cudem dałem radę wgrałem sobie jakoś pliczki, pare dni temu później podpinam i mówie, "heh, nawet coś umiem". Trapiło mnie jednak to, że mam krzackzi na stronie. Ustawiłem prośbę na helpdesku (02-01-2009 23:23) a zwrotną otrzymałem DZIESIĘĆ MINUT PÓŹNIEJ!! Stronka już została poprawnie zakodowana (jakiś pliczek cuś ;) ). Jestem naprawde pod wielkim wrażeniem pracy prohostu. Wszystkim początkującym, takim jak ja gorąco polecam, dowiecie sie wielu rzeczy. Pomoc na najwyższym światowym poziomie. Nie wiem jak jest w innych firmach, mniejsza o nie. Prohost rządzi, nawet nie spodziewałem się, że w naszym kraju jakaś firma potrafi tak szybko pomagać ;). Dziękuje bardzo i gorąco polecam prohost.pl.

 

Z wyrazami szaczunku, Łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opinie są niezłe, ale ceny w porównaniu z innymi firmami strasznie wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×