Skocz do zawartości
yogi

[szukam] Serwerów Z Dużym Transferem.

Polecane posty

Szukam dobrej firmy, która oferuje podobne parametry jak www.forall.pl lub gigantyczny.pl

 

Chodzi o 3 gb ok 500+ gb miesięcznie transfer.

 

czekam na wasze podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tak dużym transferem szukaj raczej kont reseller.

Na zwykłym shared hostingu nie masz szans gościć na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z połączeniami do bazy i rozmiarem bazy pisze ze dopuszczalna 45 a moje forum juz wiecej nawet ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przy transferze 500 GB to trudno nawet na ofertę resellerską liczyć, raczej trzeba myśleć o dedyku. Ja mogę zaproponować dedyka za 800 zł netto miesięcznie, z limitem 500 GB, lokalizacja: Wrocław, markowy sprzęt serwerowy, w cenie już Direct Admin. Direct Admina możesz sobie obejrzeć np na naszym serwerze dla resellerów:

 

http://mega.sisco.pl:2222

login: tester

user: tester

 

Ale myśląc o takich transferach bałbym się wpuszczać Cię na serwer współdzielony. Konto resellerskie za 250 zł to mogę zaoferować, ale z limitem 200 GB, przy czym dopiero po sprawdzeniu, czy nie "dogina" serwera, choć to bardzo mocna maszyna, IBMx345 na dwóch Xeonach, oczywiście na macierzy SCSCI RAID 5. Zresztą jak poszukasz na forum (bo niektórzy już z tej maszyny korzystają) to potwierdzą, że działa szybko.

 

Inne opinie i informacje o nas na forum:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6667

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3865

 

W razie pytań zapraszam na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie VPS? Wydaje mi się, że w tym przypadku to najwłaściwsze rozwiązanie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem VPS może nie dać rady, 500 GB to nie w kij dmuchał - to może wymagać zasobów całej fizycznej maszyny. Wszystko zależy oczywisćie od tego, w jaki sposób serwis jest zorganizowany, jak chodzą bazy itd. Tak jednak z doświadcenia wiem, że jak ktoś generuje >300 GB to rzadko kiedy zadowoli się czymś mniejszym niż cała fizyczna maszyna wyłącznie dla niego. Ale oczywiście pewność może dać dopiero sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy kolega yogi nie pomylił się z ilością transferu. 500 GB ale chyba rocznie.

 

Jeśli faktycznie jest to 500GB miesięcznie to już raczej kwalifikuje się na dedykowane rozwiązanie. mega.sisco.pl jest raczej dla freelancerów i wymagających dużej mocy użytkowników niż dla fanów by Przemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojemność: 50 GB

Transfer: 500 GB

konta pocztowe b/o

bazy Mysql b/o

subdomeny b/o

konta FTP b/o

cPanel+WHM

Cena: 279zł/kwartał

499 zł/pół roku | 899 zł/rok netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy kolega yogi nie pomylił się z ilością transferu. 500 GB ale chyba rocznie.

 

Jeśli faktycznie jest to 500GB miesięcznie to już raczej kwalifikuje się na dedykowane rozwiązanie. mega.sisco.pl jest raczej dla freelancerów i wymagających dużej mocy użytkowników niż dla fanów by Przemo.

 

 

Nie nie pomyliłem się , dlatego jest tak dużo , ponieważ posiadam spory download 101 plików aktualnie w download są to oczywiscie pliki legalne i darmowe.

 

Dostałem własnie sponsorowane konto na forall.pl + serwer download na najszybszym paśmie , ale po wgraniu forum zauważyłem , że serwer znacznie powolej chodzi od tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jednak zestawić na szybko serwer dedykowany u nas na próbę? Możemy się umówić, że na próbę stawiamy, a jeśli będzie za wolno, to rozstajemy się bez wzajemnego żalu. Tylko czy koszt 800 zł netto miesięcznie - do niewielkiej negocjacji - a niech stracę - dla użytkownika Forum - 700 zł nettomiesięcznie, jest dla Yogi do zaakceptowania? Przy okazji - mogę Wam wszystkim zdradzić małą tajemnicę, od jutra we wrocławskiej serwerowni mamy drugiego operatora - 30 mbit/s od ATM S.A. (+ dotychczasowe 30 mbit/s od TKTelekom), oczywiście z BGP ;) W razie czego proszę o kontakt na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

A nie sponsorujecie stron^^?

 

Za reklame oczywiście.

 

Posiadam też inne serwisy więc reklamy by było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge cie zaprosic na dedifast.net

 

nasze serwerki z najnizszej polki sa chyba dobre :P

 

 

Na przykald AMD Sempron 2800 lub Celeron 2.6Ghz

 

512MB PC3200 DDR RAM*, upgradeable to 2GB

 

HDD 1 x 80GB SATA*

 

IP Address : 7, Upgradeable to 64

 

Bandwidth : 750GB Monthly Data Transfer

 

Podlaczenie: 10Mbps lub 100Mbps

 

OS : CentOS - Linux Enterprise, Fedora Core, FreeBSD and Debian (stable) lub Windows 2003 Server

 

Control Panel : Plesk, cPanel or DirectAdmin za dodatkowa oplata :)

 

Zdalna reka (reboot), 15 minut walki z serwerem gratis, czas reakcji na e-mail 5 minut srednio, support 24/7/365 w datacenter przynajmniej 1 osoba jest ZAWSZE.

 

 

Hardware Firewall : Available Netscreen 5GT (to jakbys chcial windowsa)

 

Backup Solution : Available Unmanaged NAS, RapidSync

 

calosc za 75 funtow/miesiac lub 85/mies jesli potrzebujesz windowsa

 

Co daje ci kolo 450zl + 17.5% angielski vat

 

AA i dodam ze czas uruchomienia serwerka od potwierdzenia zamowienia wynosi max 8 godzin (no chyba ze akurat brak hardware'u bo klient mial niestandardowe wymagania :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calosc za 75 funtow/miesiac lub 85/mies jesli potrzebujesz windowsa

 

Co daje ci kolo 450zl + 17.5% angielski vat

Nikt w Polsce (o ile nie potrzebuje rozwiazan dedykowanych dla klientow z UK/IE) nie kupi serwera dedykowanego w UK ze wzgledu na cene. W Niemczech konfiguracja ~1,5-2x lepsza od Twojej kosztuje 3x mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt w Polsce (o ile nie potrzebuje rozwiazan dedykowanych dla klientow z UK/IE) nie kupi serwera dedykowanego w UK ze wzgledu na cene. W Niemczech konfiguracja ~1,5-2x lepsza od Twojej kosztuje 3x mniej :P

 

ale przyznasz ze jest taniej niz 800zl i 500GB miesiecznie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,

 

To za 400 zł miesięcznie ja mogę zaoferować prawdziwy serwer IBM x330, CPU: 2x1 Ghz, RAM 1 GB, 2x36 GB SCSI RAID 1 zlokalizowny w POLSCE! Niezawodność i szybkość dysków nieporównywalna zupełnie z 80 GB SATA... no i RAID 1, czyli bezpieczeństwo, no i marka oczywiście.

Woyteck może uzna, że to lepiej niż ta propozycja w UK i sam się skusi? Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woyteck ja mam lepszego dedyka za 300 zł brutto :P w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woyteck ja mam lepszego dedyka za 300 zł brutto :P w Niemczech :)

 

nie sadze... chyba nie myslisz, ze ktos Ci w tej cenie da maszyne na dyskach SCSI z pamiecia z korekcja bledow itp. Tak samo chyba sprzet jest zwyklym PC, a nie markowym serwerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×