Skocz do zawartości
patryk

Serverbasar.de

Polecane posty

Można zainstalować jakiś inny system niż SuSe i Debian ?

 

edit:

 

Hello,

 

no, this is not possible.

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kaplica.

Mialem zamówić serwerek ale zablokowali eKARTY mbanku.

Może macie jakies sugestie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto w Inteligo ;) Spośród tych, które mam (WBK, Citibank, mBank, Inteligo) bezkonkurencyjne pod względem obsługi przez WWW (widać, że robione wyłącznie pod WWW), kartą można płacić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż konto w Inteligo ;) Spośród tych, które mam (WBK, Citibank, mBank, Inteligo) bezkonkurencyjne pod względem obsługi przez WWW (widać, że robione wyłącznie pod WWW), kartą można płacić bez problemu.

 

Jeszcze nie trafilem na jakis serwis gdzie nie obsluzylo by mi karty Inteligo..rewelka.. na co komu VISA Classic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż konto w Inteligo ;) Spośród tych, które mam (WBK, Citibank, mBank, Inteligo) bezkonkurencyjne pod względem obsługi przez WWW (widać, że robione wyłącznie pod WWW), kartą można płacić bez problemu.

shive... ja mc temu zrezygnowalem z konta inteligo na rzecz mbanku........

;)

No nic, pewnie zostaje zamowic cos w serwerydedykowane.de i placic im chorą prowizję za to ze przesylaja moje pieniadze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaka macie ta kartę z inteligo bo mam podobny problem tyle ze z webtropia płacicie kartą visa Electron czy wyrabialiście inną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... mam kartę kredytową VISA (wypukła) z Toyota Bank - na koncie mam nawet trochę sumki...

Po weryfikacji pojawia mi się błąd: "Es gab Probleme mit Ihrer Kreditkarte. Sie wurden vom Bestellsystem ausgeschlossen. Sollten diese Probleme unberechtigt sein wenden Sie sich bitte an unseren Support."

 

Bez sensu... Na pewno wpisuję wszystko dane prawidłowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

to ja też dorzucę opinię ;)

Inteligo to PKO, czyli gnoje z marmurami.. wolę mBank.. "wporzo" od zawsze.. no i BRE nie ma takiej "renomy" gnojstwa, kolejek i pazerniactwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, może czegoś się dowiedz zanim palniesz głupotę :]

 

Inteligo to wyłącznie bank internetowy i poza właścicielem nie ma NIC współnego z PKO. Mając konto w Inteligo NIE MASZ OBSŁUGI w punktach PKO, więc to co powiedziałeś to zupełny nonsens - konto w Inteligo to NIE konto w PKO. Inteligo to zdecydowanie najlepsze konto jeśli chodzi o przygotowanie do obsługi przez internet.

 

Wadą Inteligo w porównaniu do innych banków (np. Citibank czy WBK czy m) jest to, że z racji "internetowości" ma ciężko dostępne linie telefoniczne. To konto dla ludzi, którzy korzystają wyłącznie przez internet - nic nie załatwisz w żadnym oddziale PKO. Ale od wielu lat mam to konto i chyba raz dzwoniłem na infolinię, poza tym jestem bardzo zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligo to wyłącznie bank internetowy i poza właścicielem nie ma NIC współnego z PKO.

Hmm a zdawało mi się że ktoś mi kiedyś mówił że robił jakąś operacje na swoim koncie inteligo w oddziale PKO - ale może mi się pomieszało.

 

Inteligo to zdecydowanie najlepsze konto jeśli chodzi o przygotowanie do obsługi przez internet.

True true. Nie miałem jeszcze żadnych problemów z płatnościami przez ich kartę, do tego te braki opłat przy kwocie powyżej 100 pln. Super obsługa, która może zrobić dla Ciebie wszystko (no prawie wszystko ;) ) nawet w środku nocy, fajnie prosto i praktycznie opracowany panel obsługi konta via internet, i pisać o zaletach mogę jeszcze dłuugoo... ;) Może ofert lokat itp itd. nie mają zbytnio cudownych, ale jako konto gdzie kasa tylko przelatuje jest idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a zdawało mi się że ktoś mi kiedyś mówił że robił jakąś operacje na swoim koncie inteligo w oddziale PKO - ale może mi się pomieszało.

Hmmm. PKO Inteligo. ;)

Konto w PKO z dostępem via Inteligo.

Ale nie jestem w 100% pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

shive tja.. ale wiesz.. smrodek zostaje, ze jednak dajesz na te marmury... heh

to jak tepsa i orange.. niby oddzielne, a jednak ci sami gnoje..

 

ale nie ma sensu tu dyskutowac.. nie slyszalem zadnych chamstw w inteligo, wiec niech to pozostaje moim malym antagonizmem ...tylko i wylacznie moim : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc informacji na temat dodatkowych IP, ile kosztuja ? czy mozna zamawiac itp.

Orientuje sie ktos jak to w serverbasar wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wstydu się najem, trudno, ale nie takie rzeczy tu były pisane :). Co do do cholery

 

Prüfziffer

 

Wiecie pierwszy dedyk zamawiany bezpośrednio a ja zielony :)

 

PS. Może jakiś poradnik "How to" - tzn. jak zamawiać za granicą :) ale to tylko moja myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie specjalnie zalozylem konto w inteligo, dostalem vise electron no i niestety przy probie zamowienia dostaje:

"Es gab Probleme mit Ihrer Kreditkarte. Sie wurden vom Bestellsystem ausgeschlossen."

 

zaraz do nich napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem zablokowali i INTELIGO ;] Do tego w tej chwili jesli nie masz zmiennego IP, to nie mozesz zlozyć juz zamowienia. Bo dopisala się do Twojego IPeka :) i caly czas bedzie Ci to wyskakiwac, nie ma co probowac zmieniac kompa nawet :D horror ostatnio tam robią.. no chyba, ze masz zmienne IP to no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem taka odpowiedz z serverbasar:

"please send us a copy of your credit card and your ident card"

 

co oni chca zebym wyslal im zdjecie tej karty? o tego identa to juz nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×