Skocz do zawartości
patryk

Serverbasar.de

Polecane posty

Jeszcze na początku kwietnia płaciłem im jednorazowo ekartą za serwer (choć wiekszość rzeczy płace u nich przelewem) i transakcja przeszła bez problemów, tak więc dość dziwna sprawa z tą nagłą blokadą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patryk ja juz nie mogłem poł roku temu zaplacic tą kartą. Ten ich mega super system przy wpisywaniu zlej karty, zapamietuje ja po IP i juz nigdy nie mogę zamowic z ich strony ;) Zamowilem z pracy i dlatego płacę tez zwykła bankomatową Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, mam jeszcze podejrzenie że oni jakoś dziwnie weryfikują właściciela karty - do wypełnienia jest tylko nr karty, expiry i ccv2 - skąd jest brane imię i nazwisko? z górnej tabelki. a może jeśli wpisałem nazwę firmy to oni weryfikują kartę na "firma imię nazwisko", a ja mam tylko "imię nazwisko". czy wpisywaliście nazwę firmy?

 

i jak to jest z fakturami od nich? normalnie można ściągnąć pdfa z panelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majkel: ten bajer z ich systemem weryfikacji to jedynie cookie zapisane w historii przeglądarki - usuniesz je i masz spokój ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkel: ten bajer z ich systemem weryfikacji to jedynie cookie zapisane w historii przeglądarki - usuniesz je i masz spokój ;) .

 

patryk ;D To maja bardzo dobry system weryfikacji, bo zapisalo mi na wszystkich kompach w domu :D nawet na palmtopie hehe..

.. zamawialem z jednego.. dobra nie szło, wchodze z laptopa klikam w wynajem serwera, a tu bach ta sama informacja, ze moja karta cos tam cos tam :) jadą po IPekach, tylko nie wiem po co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, zastanawiałem się nad nimi - czekam na odpowiedź po 48h z prośbą o przetłumaczenie 2 zdań z niemieckiego na angielski ( treść ich strony ) napisali mi żebym zwrócił się do swojego kolegi jak zna niemiecki, nie no buhaha... Pr0 podejście do klienta, płatne rebooty ( 1 darmowy ) ticket supporty podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reboty, tickety jak i rescu oraz nowe instalacje systemu są bezpłatne.... Lepiej faktycznie zwróć się do kolegi który zna niemiecki nim będzie mówił o czymś o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rebooty z panelu były płatne i tak mi odpisali na supporcie... Były... 2 miesiące temu, co się zmieniło nie wiem - taką informacje dostałem do nich, a to że nie chce im się przetłumaczyć 2 zdań to już ich problem bo tracą zainteresowanego... Chyba że mnie źle zrozumieli dziwne bo mój ang może jest na niskim poziomie ale jest do zrozumienia ;)

 

P.S nie mam takiego kolegi i nie mam zamiaru tam kupować serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu zarówno support jak i tickety były bezpłatne. Płatne w ofercie było jedynie rescu oraz nowe instalacje systemu(za co i tak nie pobierali opłaty).

 

Mam tam kilka serwerków, więc wiem za co i ile płace... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dobrze, w takim wypadku chyba się pomylili odpisując mi na maila :D co nie zmienia tego że i tak byli nieuprzejmi ;)

 

Pozdrawiam!

 

btw, why tak tanio tam, wiem że kontrakty są roczne... ale tylko dlatego? Nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkel - mi pomogło wyczyszczanie cache, ale może Ty bardziej narozrabiałeś ;) .

 

@Patryk a kto to wie :) mozliwe..

 

@Linux ja mam pol roku i nigdy nic im nie placilem, wrecz przeciwnie.. Robili mi przy serwie ponad godzine i w ogole nie wzieli za robocizne..

 

A oni sa nie uprzejmi, jak ich wkurzaja osoby, ktore pytaja jak skonfigurowac dokladnie mysqla.. jak moj znajomy litosci.. oni nie sa od tego.. pozniej nie biora nerwosoli i tak wychodzi :D

 

Zreszta jak mozesz wymagac od nich przetlumaczenie z niemieckeigo na angielski ? to niemiecka firma.. to tak jakby jakis rusek chcial by mu przetlumaczyc z polskiego bo nic nie rozumie.. prosze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy w serverbasar.de mozna zapłacić kartą inteligo? Czy są jakieś problemy z tym?

Umowa jest na rok, ale widziałem że można wypowiedzieć z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia to prawda?

Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanko czy w serverbasar.de mozna zapłacić kartą inteligo? Czy są jakieś problemy z tym?

Umowa jest na rok, ale widziałem że można wypowiedzieć z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia to prawda?

Dzięki za odpowiedz.

 

tak jak napisalem wyzej, ja place zwykla karta inteligo.

 

Pierwsze slysze, zeby bylo 3-miesieczne wypowiedzenie.. a przeczytalem strone itp od podszewki..

 

mozesz zrezygnowac w ciagu pierwszych 2 tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie zmienili regulamin wraz ze zmiana oferty (czyt. wycięciem root starter).

A szkoda, miałem wziąć tam serwerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem odpowiedź kiepska angielszczyzna, ze nie maja i nie przewiduja wolnych "starter",

wciskają mi Root 2300 Server :(

może się skuszę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800Mhz-1GHz (chyba)

dysk 20-40GB (cos kolo tego)

256 ram

kosztował 10ojro

To niby są jeszcze dostępne?

 

PS.

Ja tam w tej opcji dostałem Durona 1600. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Semprona 2300+ z dyskiem 40 GB :( Ale ta oferta jest już nie dostępna od jakiegoś miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze zrozumiałem, że można wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym okresem przed upływem 12 miesięcy?

Nie wiem czy biznes się uda :( i wolałbym mieć możliwość rezygnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×