Skocz do zawartości
Ignition

Czy Ktoś Wie Co Się Dzieje Z Only.pl ?

Polecane posty

Więc (z mojego egoistycznego punktu widzenia) jestem zadowolony :)
Etin i Only tez juz dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etin i Only tez juz dzialaja...

Bo przeniesli swoje strony firmowe na dzialajcy serwer :)

 

A 212.162.21.164 dalej lezy. Ciekawe co sie stalo, ze tak dlugo... (no chyba, ze po prostu Superhostowi nie chce sie tylka ruszyc w niedziele).

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze przenoszony jest Etin.pl i Only.pl ,,, ale dlaczego maniak.pl działa tak jak działa, tzn. moja strona ładuje sie ... albo i nie a jesli juz to około 20 sek. i kiedy to sie skonczy , jesli w ogole ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na tajemnicę handlową, nie jestem w stanie podać szczegółów, natomiast skoro pojawiły się głosy, że to 'nasza' wina pozwolę sobie tylko nadmienić, iż nasza firma wywiązuje się z wszystkich terminów, stosownie do usług które nasi klienci posiadają i tak też jest i w tym przypadku. Wszystkie nasze reakcje są terminowe i zgodne warunkami na jakich świadczymy daną usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast skoro pojawiły się głosy, że to 'nasza' wina pozwolę sobie tylko nadmienić, iż nasza firma wywiązuje się z wszystkich terminów, stosownie do usług które nasi klienci posiadają i tak też jest i w tym przypadku. Wszystkie nasze reakcje są terminowe i zgodne warunkami na jakich świadczymy daną usługę.

 

Czytając te brednie , nie wiem czy sie smiać czy płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając te brednie , nie wiem czy sie smiać czy płakac

No to przeczytaj jeszcze raz :-)

Etin.pl zrzuca wine na SerweryDedykowane.pl najwidoczniej p.Matysik (specjalista od reklamy i kontaktu z klientami jak pisze na swoim blogu) nie koniecznie musi mówić całą prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając te brednie , nie wiem czy sie smiać czy płakac

Mamy rozumieć, że znasz dokładne warunki umowy na jakich świadczona jest usługa przez SH dla Only.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy rozumieć, że znasz dokładne warunki umowy na jakich świadczona jest usługa przez SH dla Only.pl ?

Nie oczywiście ze nie , mam na myśli całokształt, wszyscy wiemy ( może nie wszyscy ) jak bardzo obniżyła sie stabilność oferowanych przez nich usług. I zrzucaniem odpowiedzialności na UMOWĘ która jest bardzo bezpiecznie napisana dla SH , jest dla mnie co najmniej śmieszne .

 

np. jeśli w umowie jest napisane ze :

 

Jeżeli padnie serwer na którym jest moja strona oni maja obowiązek to naprawić w przeciągu 48 H, a takie sytuacje sie zdarzały i oni to naprawiają -PO- 48 H ( śmieszne ) to wszystko jest Ok ?? Szkoda mi ich bardzo , ale tyle im zajęła wymiana pamięci ( smiech na sali ) ... a jeśli Serwer będzie padał prawie co dziennie przez miesiąc na 10 h w nocy ( taką miałem sytuacje ) , tez jest wszystko OK. no tak ... umowa jest umowa ... OLAĆ SH i ich Umowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja się ustosunkuję do obecnej sytuacji:

Rozmawiałem w tej sprawie telefonicznie jeszcze tego samego dnia kiedy pojawił się pierwszy zapis o serwerowni. Faktycznie serwerydedykowane.pl nie złamały swoich regulaminowych obowiązków podczas reakcji na awarię. W regulaminie jest zapis mówiący, że w weekendy i święta serwerownia nie ma obowiązku reakcji na awarię. Mogę mieć tylko zastrzeżenia co do sprawności używanego przez nas sprzętu i tej części umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tragikomicznie to wygląda. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

 

Krzysiu & Kamilu: czy mógłbym was prosić o szybsze przywrócenie konta 'sledziu.only' ;) Byłbym wdzięczny :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja się ustosunkuję do obecnej sytuacji:

Rozmawiałem w tej sprawie telefonicznie jeszcze tego samego dnia kiedy pojawił się pierwszy zapis o serwerowni. Faktycznie serwerydedykowane.pl nie złamały swoich regulaminowych obowiązków podczas reakcji na awarię. W regulaminie jest zapis mówiący, że w weekendy i święta serwerownia nie ma obowiązku reakcji na awarię. Mogę mieć tylko zastrzeżenia co do sprawności używanego przez nas sprzętu i tej części umowy.

http://serwerydedykowane.pl/suport.php

IMHO: serwis sprzętowy Basic = NMT (najbliższy możliwy termin). Czytaj NWK (nie wiadomo kiedy) :lol:

Serwis Full = 2 godz. i "powinno" działać...

Może nie wykupiliście tego Fulla licząc na to że serwer będzie działał? Nie opłaciło się Wam dorzucić te 49 zł miesięcznie? A może Wam nie zaproponowano?

 

Pozdr

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zdradzisz nam tą "sprawę"... przynajmniej wszyscy będą wiedzieć dokładnie o co chodzi :lol:

No chyba, że jest to tajemnica firmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zdradzisz nam tą "sprawę"... przynajmniej wszyscy będą wiedzieć dokładnie o co chodzi :(

No chyba, że jest to tajemnica firmowa :(

 

najprawdopodobniej zwykła oszczedność B)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The connection has timed out

 

The server at zap.only.pl is taking too long to respond.

 

 

hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wszystko działa poprawnie :(

a u mnie raz działa raz nie, ogólnie wszystko sie slimaczy , zamulone , strona ładuje sie bardzo powoli

 

chyba

 

manaik.pl

only.pl

etin.pl

sa na tym samym serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zdradzisz nam tą "sprawę"... przynajmniej wszyscy będą wiedzieć dokładnie o co chodzi :(

No chyba, że jest to tajemnica firmowa :(

 

Powstrzymuję się od wydawania publicznych opinii ponieważ nie chcę wchodzić w dalszy konflikt...

 

Jeśli któreś z kont nie działa prawidłowo proszę o informację na bok@etin.pl, nawet jeśli czasem nie odpowiemy przyjmujemy do wiadomości i się tym zajmujemy. Proszę o konkretne informacje zawierające przynajmniej adres strony ponieważ w niektórych przypadkach ciężko ustalić co nie działa. Jeśli ktoś potrzebuje stanu konta z momentu awarii proszę również zgłaszać to do nas.

 

Dodane:

Co do komunikatu z czasem odpowiedzi wynikało to z tego, że IP wskazywało jeszcze pod stary adres. Ogólnie serwer radzi sobie bardzo dobrze z tak dużą ilością kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodane:

Co do komunikatu z czasem odpowiedzi wynikało to z tego, że IP wskazywało jeszcze pod stary adres. Ogólnie serwer radzi sobie bardzo dobrze z tak dużą ilością kont.

 

Wczoraj pisałem do pana, nie uzyskałem zadnej odpowiedzi .. Niestety musze pana zmartwic , serwer radzi sobie średnio raczej , moja strona jest kompletnie zamulona od dwoch tyg. dotyczy maniak.pl , dzisiaj w godzinach dziennych troche sie polepszyło , pod wieczór padaka , a teraz tak.

 

godz 19.32 Odpowiedź z 195.114.1.83: bajtów=32 czas = 368 ms TTL=54

godz 23.24 Odpowiedź z 195.114.1.83: bajtów=32 czas = 99 ms TTL=54

 

z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź z 195.114.1.83...

195.114.1.83 = SuperHost.pl lub SerweryDedykowane.pl

http://www.ripe.net/fcgi-bin/whois?form_ty...amp;submit.y=12

 

Panie Krzysztofie, jeśli to Wasz serwer, poprawcie sobie http://195.114.1.83/ bo ktoś się zaraz będzie czepiał że http://195.114.1.83/suspended.page/ :(

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni? Do momentu awarii serwery działały sprawnie.

 

U nas wygląda to przez cały czas mniej więcej tak:

 

PING only.pl (195.114.1.83) 56(84) bytes of data.

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=1 ttl=52 time=72.5 ms

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=2 ttl=52 time=82.1 ms

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=3 ttl=52 time=74.8 ms

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=4 ttl=52 time=72.7 ms

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=5 ttl=52 time=73.6 ms

64 bytes from 195.114.1.83: icmp_seq=6 ttl=52 time=72.7 ms

 

Zresztą to i tak tylko okres przejściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch tygodni? Do momentu awarii serwery działały sprawnie.

 

U nas wygląda to przez cały czas mniej więcej tak:

Zresztą to i tak tylko okres przejściowy.

 

Zart oczywiscie :( ... tak to wyglada w porywach , wieczorami , teraz nawet 62 ms , mam nadzieje ze to okres przejsciowy , tylko jak długo ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery może to potrwać do poniedziałku lub nawet wtorku, jeśli uda się sprowadzić sprzęt na piątek w sobotę wieczorem w końcu powinien być koniec tego zamieszania...

 

Póki co serwer tymczasowy gdy nie jest obciążany przez nas backupami chodzi tak samo sprawnie jak wcześniej także dotrzemy do tego czasu raczej bezproblemowo. Za to mamy znacznie większy problem z którym już tak łatwo sobie nie poradzimy... zawiedliśmy Wasze zaufanie i siebie samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczery może to potrwać do poniedziałku lub nawet wtorku, jeśli uda się sprowadzić sprzęt na piątek w sobotę wieczorem w końcu powinien być koniec tego zamieszania...

 

Póki co serwer tymczasowy gdy nie jest obciążany przez nas backupami chodzi tak samo sprawnie jak wcześniej także dotrzemy do tego czasu raczej bezproblemowo. Za to mamy znacznie większy problem z którym już tak łatwo sobie nie poradzimy... zawiedliśmy Wasze zaufanie i siebie samych...

 

do wtorku pewnie nikt sie ciąc nie bedzie - jeszcze :( Nas tutaj besposrednio zainteresowanych sytuacją jest pewnie kilka sztuk i mniej wiecej wiedzielismy co sie dzieje , gorzej z tymi ( wasi klienci ) którzy nie byli swiadomi całego zajscia , a zauważyli drastyczny spadek ""własnej popularnosci w internecie " B)

Ja osobiscie nie czuje "zadnej urazy czy też mniejszej ilosci zaufania " :( po prostu sie zdaza , jednoczesnie mam nadzieje ze wszystko wróci do normy , wraz z mniejszym PING-iem i stabilnym dziłaniem serwera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×