Skocz do zawartości
docent

Surpasshosting czy Hostdime

Polecane posty

Pytanie do uzytkownikow lub bylych uzytkownikow Providerow:

http://www.hostdime.com/ i http://www.surpasshosting.com/

 

Chodzi oczywiscie o konta Resellerskie w granicach 10 - 15 Gb

 

Generalnie chodzi o to abym mogl moim znajomym udostepnic serwery za ktore nie musialbym sie wstydzic.

 

Byc moze sa inni dobrzy Providerzy. o ktorych nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to sa posrednicy od jednego Providera, ale raczej mi chodzi o jakosc ich uslug. Pytanie do aktualnych lub bylych ewentualnych userow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam hostdime!

 

Czeste awarie, obsluga bardzo powolna, w tej cenie znajduje sie 50 innych firm oferujacych dobrej jakosci uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili pisania odpowiedzi na twoje pytanie, probowalem dostac sie na strone hostdime.com, lecz nie odpowiada DNS. Szkoda czasu dla nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam hostings.pl - korzystam i są bezawaryjni od prawie 2 lat. Doskonały kontakt telefoniczny i kompetentna obsługa.

 

Sprawdź moje www.domena24.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

od niecalego miesiaca jest w http://www.surpasshosting.com/, przenioslem tam wszystkie moje konta i jestem zadowolony. Pomoc szybka jak do tej pory, jednakze jest problem z poczta do wp, maile poprostu nie dochodza, juz 2 dni sie staramy o poprawienie tego ... i nic (niestety)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konto w surpasshosting od dwóch lat, ogólnie jestem b. zadowolny. Potwierdzam były problemy z mailami do wp.pl ale po zgłoszeniu do helpdesku zostało to naprawione, u mnie wszystko działa poprawnie. Pomoc faktycznie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze mi pokazac phpinfo z surpassa - oni niestety opiewaja je tajemnica ze wzgledów bezpieczenstwa - zalezy mi na php5.

 

z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php5 instalują sukcesywnie na kolejnych serwerach i może potrwać kilkanaście tygodni. Jak na razie nie ma php5 na wszystkich serwerach.

 

BTW jest promocja u nich fajna (2 w cenie 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha, wierzysz w cuda? Spróbuj tylko zbyt mocno obciążyć albo zrobić masywny, ciągły ruch to zaraz wylecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to nie 'wylosowali" tylko znaleźli frajera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilISX

Raczej frajerami są ci co korzystają z kont droższych o niższych parametrach i gorszej funkcjonalności serwera :] Co prawda konto jeszcze tam mam ale już nie korzystam bo brak mi tam było shella oraz możliwości dokupienia priv IP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie frajera tylko po prostu kogoś, kto nie wykorzysta nagrody :)

 

@Kamil, gadasz w pustkę. Dostałeś coś, co w gruncie rzeczy nie istnieje (a gdyby tam mieli choć podejrzenia, że to zechcesz wykorzystać, to byś nie dostał nic). Idź sobie kup na allegro konto bez limitu na cokolwiek (suuuper parametry) za marne grosze i podziel się doświadczeniami. Chyba nie myślisz, że ktoś bierze na poważnie to co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilISX

shive... proste że się tego nie wykorzysta... ale jaka świadomość.... hehehe i o tą świadomośc chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego takie konto to pic na wodę. Dostałeś coś, czego nie dostałeś w gruncie rzeczy. Czyli nie skorzystałeś, tylko zrobili ci marketingową wodę z mógzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×