Skocz do zawartości
MasterNETpl

Magazyn "webhosting"

Polecane posty

Starając się to ocenić bezstronnie to jest to bardzo dobra reklama home.pl :). Ale są też plusy bo jednak kilka pojęć jest wyjaśnionych.

To powiedz teraz, ile z moich zgadywanek okazało się prawdą, bardzo jestem ciekaw. Magazynu nie widziałem na oczy, więc nie mogę zweryfikować trafności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest żałosne... heh

 

Wlasnie przypomniala mi sie taka scena z filmu Hitch - ten ksiegowy na imprezie przysluchuje sie rozmowie Allegry ze swoimi znajomymi, a u nich wszystko jest "disgusting". Mniej wiecej tak samo jest u Ciebie :-)

 

Jakkolwiek by nie oceniac poziomu tego magazynu (a trzeba zakladac, ze nie jest on kierowany glownie do uzytkownikow tego forum) to jest to dobry pomysl marketingowy na prosta edukacje. Wydruk i wrzutka kosztuje kilka groszy, a zasieg znacznie wiekszy od reklamy prasowej. Widzialem takie wydawnictwa w wersji niemieckiej (jeden z wiekszych rynkow internetowych na swiecie) - tam az ocieka to firma wydajaca i w porownaniu do nich "Webhosting" jest naprawde "light" pod wzgledem pleacementu.

 

koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą fakturkę od home.pl i tam były 2 numery tego Webhosting.

 

Prawdę powiedziawszy na początku myślałem, że to jakieś broszurki reklamacyjne home.pl, ponieważ prawie wszędzie reklamy. Dopiero potem się zorientowałem, że są to treści nie dla potencjalnego zjadacza i użytkownika home - przyznaję, że dobrze zostały opisane niektóre artykuły z licznymi szczegółami (bitowa modyfikacja rekordów, czy jakieś kruczki SQL, MyISAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tak, trzeba przyznać że jest dużo wartościowych informacji. A co najważniejsze edukowany jest "zwykły" użytkownik, do którego najtrudniej dotrzeć. Niestety o WHT nie chcą napisać ;P

 

Dla tych, którzy nie mają styczności z wersją papierową:

http://webhosting.home.pl/e-wydania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×