Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Co Wybrać?

Polecane posty

Ogolnie dodam jeszcze, ze KEI stosuje PHP w trybie mod_php, co ma wplyw na szybkosc :-). Niestety zdarzaja im sie regularnie drobne parominutowe pady bazy danych, ale ogolnie wszystko kontroluja, bardzo rzadko sa jakies wieksze awarie > 15 minut, nawet w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Fidma, czy my kiedys razem nie wspolpracowalismy? :-)

Nie wiem :) Odśwież mi moją nadwątloną pamięć ;) Ale biorąć pod uwagę mój unikatowy nick to muszę zacząć coś kojarzyć :D

 

Tylko nie bierz progreso!

;) żesz właśnie dzisiaj u nich zamówiłem i odrazu zapłaciłem. Skąd masz takie dane? Jakie to są różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wezme chyba progreso. Jest to sprawdzone hosting przez dużą ilość userów.

Co do Iq mam obawy, że w pewnym momencie gdy juz będe mial wykupiony hosting u nich pogorszy sie jakosc uslug (jak to mialo miejsce z avx.pl). Poprostu od niedawna slysze o tej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Dżo: To ta strona z podpisu? Jakie problemy długo rozpatrują?

 

Chyba już po grzybach, bo wybrałeś hosting, ale odpiszę - może komuś się przyda. Dotychczas nie miałem ciężkich problemów z kontem w IQ, zawracałem im głowę raczej duperelkami. Nie ma reguły, które sprawy im zajmują dużo czasu, a które mało. Najwyraźniej nie zależy to od stopnia skomplikowania sprawy. Dodam, że po moim poprzednim poście skontaktował się ze mną przedstawiciel IQ celem wyjaśnienia kwestii długiego oczekiwania na odpowiedź. Czekam na rezultaty.

 

PS. Tak, na IQ siedzi strona z mojego podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×