Skocz do zawartości
exe

Tabeleczki W Mysql

Polecane posty

Witam

Mam taki problem, mam konto w webd.pl i otwieram darmowe fora punbb. I zrobiłem fajny trik że po iluś tam fora ręcznie zakładam nową bazę i przełancza się system na nową bazę :P I mam pytanie, ile może wytrzymać 1 baza mysql założonych tabel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczenia na ilość tabel, ale jeśli system operacyjny nie radzi sobie najlepiej z wieloma plikami w jednym katalogu to wydajność ucierpi na dużej liczbie tabel w bazie. Ale to już są sześcio-siedmiocyfrowe liczby :P Jak dla ciebie, to prędzej skończy ci się miejsce na dysku niż osiągniesz jakiekolwiek ograniczenie MySQLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to super :P ale tak jak się zrobi około 3000 tabel będe zakładał nową :) A jeszcze jedno, jak już pisałem to pisałem też na przemo czy rozwale dla webd serwer dzięki nim :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę za masą :D a masowe społeczeństo nie znanych mi przyczyn lubi przemo. Tylko tacy jak my (znający się na rzeczy) wiemy że to szajs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu :D Jak widze taki serwis jak uncity.pl i on bez problemów chodzi i na dokładke cholernie szybko to myślałem że to dobry wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... na większą skalę to raczej nie będzie tak słodko działać. Znacznie bardziej opłaca się jakiś słabszy dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest odwieczny problem, czy jak się zaczyna od razu dedyk kupować, zwłaszcza że raczkuje (to dobre określenie :D) w administracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem dedyka to nie miałem zielonego pojęcia o administracji (tyle co linux od dwóch lat na desktopie czyli nic). Dasz sobie radę, nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kupowałem dedyka to nie miałem zielonego pojęcia o administracji (tyle co linux od dwóch lat na desktopie czyli nic). Dasz sobie radę, nie marudź.

Ja na samym początku ostro nadużywałem rescue system,

dlatego polecam podnając serwer tam gdzie ta usługa jest darmowa.

Minęło też troche czasu nim zrozumiałem, że systemy to się naprawia,

dopieszcza, a nie reinstaluje.

Polecam też czytać dokumentację techniczną( @DLL !! :D ).

Komenda man i Google Twoimi przujaciółmi,

inaczej będziesz szukał tydzień czegoś, na co odpowiedź jest na 2 stronie

podręcznika man danego zagadnienia albo uprzesz się na zrobienie

czegoś co jest technicznie niewykonalne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×