Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

A i tak najlepsze jest

Pozdrowienia dla Dominisia
Po prostu ROTFL^2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

<hahaha> Pozdro dla Dominisia buhahaha. Dobrze ze wpadłem na forum to mi się chumor poprawił :P

 

Bo dzień dziecka był wczoraj :)

 

--------------

Tylko żeby nie było ze sam se shackował strone dla ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

odrazu proszę administratorów/modernatorów o nie usuwanie tego tematu. Od początku "firmy" Dominika Nowackiego H4U.pl (której sam byłem z początku...) zaczeły się przekręty Dominika. Od roku h4u zmieniło nazwę na sync.pl. Informacje na stronie świadczą iż jest to firma

Telefony kontaktowe:

Biuro firmy:  058 6907039

Telefon alarmowy 24h: 668112661

 

Email kontatowe:

biuro@sync.pl Biuro Obsługi klienta

admin@sync.pl Dział techniczny Sync.pl

 

Konto bankowe firmy:

 

43 1140 2004 0000 3002 3603 6964

Uslugi Informatyczne sync.pl

Ksiedza Skargi 10/73

87-140 Chelmza

Co się okazuje? Taka firma nie istnieje, pod tym adresem nie ma zarejestrowanej jakiejkolwiek firmy. Dokładny numer telefoniczny który jest pod tym adresem, to numer:
056 6753108

W tym momencie nie jeden powie iż podawanie numeru jest bezprawne (ale nie wnikajmy...).

Co dzieje sie dalej z sync.pl, czy oni wam czymś sie narazili, byłbym wdzięczny za przedstawienie informacji. Dzięki temu mamy wszyscy razem większe szanse odzyskać co nasze. A ciekawi was co tam jest mojego. Mam tam wiele stron internetowych oraz wiele domen w sync.pl, zostałem oszukany na duże pieniądze przez Dominika Nowackiego. W tej chwili atakuje telefon Dominika, podany wcześniej. Co wg. was powinienem zrobić, server nie dziala, nie mam dostepu do moich domen, cały czas trace "userów" mojej strony.

 

Pzdr

Ernest "Swistak"

 

ps: jezeli temat jest niezgodny z regulaminem (co sprawdzilem i wg mnie jest zgodny) prosze o pw od modernatora/admina

 

Wysłany Czw Cze 02, 2005 6:36 pm:

 

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?p=569595#569595 tutaj reszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku co się dzieje. Raz mi działają poddomeny, raz nie, raz klient ftp nie może znaleźć komputera hosta, raz może. Co się dzieje? Mozilla odczytuje strony, IE ma problemy i tak dalej. Możnaby napisać całą listę problemów z serwerami od tego młodego oszusta. W tym momencie to nawet sync.pl nie działa. Kto jedzie do Chełmży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jedzie do Chełmży?

Gdybym nie byl czlowiekiem nerwowym to bym pojechal, lecz niestety jestem - ja bym odrazu zabil naszego kochanego Dominisia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antek, pojedziemy. I znajdziemy go, wejdziemy do domu, i pobierzemy to co nam "wisi"...

Chłopaczek dostanie... i kto będzie mądrzejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Dobrze ze screena zrobiłem tego pięknego arcydzieła :P

 

A tak wogule to Sync cały padł a ciekawe co z ich klientami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogule to Sync cały padł

 

Sync jako taki nie padl... Serwer w theplanet odpowiada na ping. Problem jest z domena i nameserwerami. Strona logowania tez wchodzi przez IP. Ale co do logowania to nic sie nie zmienilo.

 

Moze ktos rozeznany w dnsach i innych "zwierzakach' oraz biegle w angielskim wyjasni ogolna sytuacje na podstawie tego

 

http://www.dnsreport.com/ tam w dns report trzeba wpisac sync.pl i jest raport

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszel im server www, lub zrobili to celowo ..

Hehehe... niezłe... po pierwsze serwer działa... a po drugie jakie "zrobili"? ; jakie "im"? To tylko jedne mały Dominiuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

dobra serwer może se działać ale ludziom nie działają strony www a chyba to kupowali :]

 

A może pan Dominiś podpina domene do domowego PCta hehe taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mieszkam w Chełmży i znam trochę insekta....

Panowie to już zaczyna przekraczać granice dobrego smaku,

proszę moderatorów/administratorów o reakcję.

Jak czytam ten topic i wypowiedzi co po niektórych tak mam wrażenie że poziom forum leci na łeb na szyję, ja rozumiem - piaskownica itd, ale Panowie proszę trzymajmy poziom.

Odgrażanie,groźby itp są karalne i radzę co po niektórym (pseudo windykatorom itd) o uważanie na swoje słownictwo i podawane propozycje - za to można ładnie beknąć.

Administratorów jeszcze raz proszę o zdrowo rozsądkową reakcję.

 

Pozdrawiam patS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w tym temacie było już pisane o wszystkim.

Jeżeli się nie myle to widzialem notke o jakis imieninach :P

 

Pozdr.

 

P.S. Radziłbym zamknąć już topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit: otwieram na prosbe jednego z forumowiczow, tylko prosze pisac jakies konkrety, np. kiedy i o ktorej jedziecie do Chelmzy, bezsensowne posty bede kasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sync.pl znów działa, ale inne strony nie.... moze ktoś wie dlaczego?

 

dlatego, że sync.pl stoi na innym (lepszym) serwerze niż jego klienci?

 

BTW: sync ciągle jest shakowany, nikt tego nie poprawił, to znaczy, że D.N. już wogóle tam nie zagląda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że sync.pl stoi na innym (lepszym) serwerze niż jego klienci?  

 

BTW: sync ciągle jest shakowany, nikt tego nie poprawił, to znaczy, że D.N. już wogóle tam nie zagląda

sync.pl/oferta.php - działa, tak jak reszta podstron, a to, że sync.pl jest na serwerze w niemczech to nic nie znaczy - wcześniej nic nie działało, a teraz już strtona sync działa.... dzis był też taki moment, że w sieci pojawiły siesrony klientów sync, jednak wyskakiwał bład apacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

 

Z góry pragnę przeprosić za zaistniałe problemy z serwerem w ostatnich

dniach. Z powodu utraty hasel (wlasciwie zmiany algorytmu ich kodowania)

prosimy o przeslanie RESELLEROW ORAZ KLIENTOW _SYNC_ nie klientow

resellerow loginow oraz hasel (hasel w celu usrtawienia TYMCZXASOWO,

haslo NALEZY zmienic w ciagu 7 dniach od jego ustanowienia).

 

Szersze wyjasnienia problemu i inne informacje (zadoscuczynienie)

przeslemy w ciagu najblizszych 3 dni.

 

Maile prosze wysylac na adres sync-hasla@o2.pl

 

 

Prosimy o nie podawanie STARYCH hasel jako tymczasowe, wiadomosci mail

nie sa szyfrowane i moga byc obiektem pozadania hakerow....

 

Pozdrawiam

Jesli usunie to ze strony, to niech chociaz tutaj pozostanie. Po prostu bomba :rotfl:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odwiedzin znalazłem także cieakwą deklarację przybycia ins3kta na jakiś zlot fanów gry, której tytułu nawet nie potrafie przepisać: http://komurka.piasta.pl/phpbb/viewtopic.php?t=3576

 

Znalazłem także fotkę firmy, o kótrej opowiadał pan D. - Cyberhead: http://secure.barteq.info/sync/DSC00001.JPG

Na reszcie zdjęc także może się on znajdować osobiście. Może komuś uda się wyśledzić:  http://secure.barteq.info/sync/

(źródła skąd są fotki można znaleźć w wget-log)

 

-.- Zlot fanow gry Ragnarok Online i jesli Ins3kt na niego przybedzie uzadzamy konkurencje 'nadziewanie robala na pal'.

Fotki sa ze zlotu z poprzedniego roku i bynajmniej ins3kta tam nie bylo.

 

A kafejka Cyberhead jest wlasnoscia mojego dobrego znajomego i nijak sie ma do ins3kta -.-

 

Widze ze juz niektorzy z nudow wpisuja co sie da w google ...

 

A co do kontaktu Ragnarok-Ins3kt ... pomine ... bo i po co pisac cokolwiek ...

 

Cale szczescie po wielu mekach mamy pod serwer RO

pozadna maszyne ktora nie zmienia IP, ustawien, nie znikaja na niej dane, konta itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) nie ma zadnej gwarancji, że umieścił tam to sync.pl :-P

 

2) ale jeśli to on:

 

Witam serdecznie, [wróciłem właśnie z obozu szkolnego]Z góry pragnę przeprosić za zaistniałe problemy z serwerem [z góry (sic!) problemy to dopiero się zaczną] w ostatnich  

dniach [jak już wam wiadomo przez ostatni miesiąc mnie nie było]. Z powodu utraty hasel [przypadkiem skasowałem plik z hasłami] (wlasciwie zmiany algorytmu ich kodowania [hakrzy znają wasze hasła, bo nie były w żaden sposób zaszyfrowane])  

prosimy o przeslanie RESELLEROW ORAZ KLIENTOW _SYNC_ nie klientow  

resellerow loginow oraz hasel (hasel w celu usrtawienia TYMCZXASOWO,  

haslo NALEZY zmienic w ciagu 7 dniach od jego ustanowienia). [eeeeeeeeeeeeeee..... ale o so chodziiii  :shock: ]  

 

Szersze wyjasnienia problemu i inne informacje (zadoscuczynienie)  

przeslemy w ciagu najblizszych 3 dni. [potrzebuje czasu żeby przemyśleć swoją linię obrony]

 

Maile prosze wysylac na adres sync-hasla@o2.pl [bo na biuro@sync.pl nie byłyby bezpieczne, a pozatym tam i tak nie zaglądam]

 

 

Prosimy o nie podawanie STARYCH hasel jako tymczasowe, wiadomosci mail  

nie sa szyfrowane i moga byc obiektem pozadania hakerow.... [to wszystko wina hakerów, a nie moja, macie tu lekcję z zasad bezpieczeństwa, doskonale je znam, widzicie?]

 

Pozdrawiam [a teraz muszę lecieć do szkoły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×