Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sync.pl

SYNC.PL WIELKI SPADEK W RANKINGU - WYJASNIENIA

Polecane posty

Witam,

Z powodu zmiany naszego adresu ip i nie poinformowaniu obsługi webhostingtalk.pl przez nas, hyperspin monitorował uptime na starym adresie ip, który został wczoraj wyłączony. Bardzo przepraszamy za zainstniałą sytuacje, adres został zmieniony, teraz monitorowany jest juz server na dobrym adresie IP

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepoważna to jest firma sync.pl.

Wyłączyliście serwer bez podania powodu. Mój znajomy wysłał kilka maili i na żaden nie dostał odpowiedzi.Oczywiście niemożliwością było także dostanie się na live chat. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oświadczyć, że złożyłem donos do urzędu skarbowego oraz ochrony konsumenta ze względu na kolejne awarie serwera sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Chciałbym oświadczyć, że złożyłem donos do urzędu skarbowego oraz ochrony konsumenta ze względu na kolejne awarie serwera sync.pl

 

To nic nie da, ich trzebaby sie pozbyc w troche bardziej okrutny sposob...

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w troche bardziej okrutny sposob

znam paru zdolnych studentów ... z Chin :) - strasznie jakos się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoważna to jest firma sync.pl.....

 

niepowazni to sa Ci, ktorzy u nich kupuja :)

 

jesli ktos nie sprawdza opini o firmie w ktorej kupuje hosting to jest sam sobie winen

a po tylu informacjach na roznych forach, kupno u nich jakiejkolwiek uslugi jest rownoznaczny z samobojstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nasi technicy odkryli ddos na prtokole http, pierwsze ip-ki jakie sprawdzimy, będą wasze.

 

A jeżeli dojdziemy to już sami wiecie.

 

Niepoważny to jest Pan Panie (czy nie wiem jak mówić do 10 latka) Bartos, stawiam na taki wiek dlaczego? Bo normalna osoba, która ma pewne doświadczenie życiowe wystawia opinie, po tym jak sama coś przetestuje.

 

Pozdrawiam

 

Wysłany Sro Mar 16, 2005 12:25 pm:

 

20. Sync.pl Hosting Group : Grupa Hostingowa Sync.pl 98.462% 1 52 1

 

i

 

 

26. serverwonia.pl 90.307% 30 33 1

 

Kto tu jest niepoważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu jest niepoważny.

 

Umm... niech się zastanowie. Sync.pl!

 

Jak już pisałem... mój znajomy za Państwa pośrednictwem kupił serwer dedykowany. Był to bodajże servermatrix (przynajmniej tak zostało powiedziane). Nie dość, że serwer chodził sobie jak chciał (w kwestii prędkości. Swoją drogą założe się, że był dzielony) to na dodatek pewnego "pięknego" dnia został bez uprzedzenia całkowicie wyłączony (shell, ftp, http). Słyszałem, że po ok. 2 tygodniach http zaczęło działać, ale co do tego nie jestem taki pewien. Pomimo wysyłanych e-maili i próbą skontaktowania się poprzez live chat do dzisiaj nie dostał żadnej odpowiedzi (serwer nie działa już ponad miesiąc). Nie to, że się wtrącam, ale ten serwer był kupowany m.in. na moje potrzeby.

 

Więc proszę nie mówić, że to kwestia Państwa serwerów i ddosów, bo to stało się z naszym własnym serwerem. :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Witam,

Nasi technicy odkryli ddos na prtokole http, pierwsze ip-ki jakie sprawdzimy, będą wasze.

A jeżeli dojdziemy to już sami wiecie.

 

Chlopie ja wiem ze to jest piaskownica ale tylko taka wirtualna wiesz? Tu sie nie bawi plastikowymi grabkami wiec z laski swojej pozbieraj swoje zabaweczki bo nikt juz sie z Toba nie chce bawic.

 

Twoi technicy! ROTFL x 100!

:twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze inaczej.

Niech sync w koncu powie, ile osob zatrudnia i poda namiary - telefony i nazwiska, przeciez to zadna tajemnica prawda?

Tylko tak naprawde.. czy jest sens bic piane? Glowe daje ze on sie smieje z kumplami pijac piwo za kase naiwnych klientow, w kolko powtarza to samo i nawet sie nie wysila. Bo i po co. Dopoki ktos mu nie przemowi do rozsadku - jakis naprawde wkurzony klient, czy odpowiednia panstwowa instytucja - to bedzie dalej pil piwo i z nas/was sie smial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi technicy odkryli ddos na prtokole http, pierwsze ip-ki jakie sprawdzimy, będą wasze.

Co to sa "nasi technicy"? Ostatnio to technicy z DC sprawdzali serwer w poszukiwaniu nielegalnych plikow.

 

Mozesz zaczac od sprawdzania mojego ip 83.24.155.1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - i oczywiscie sync nie ma zadnych technikow, handlowcow i ksiegowych. Jedna wielka sciema dla naiwniakow. Z tym dedykowanym to kolejny przyklad poczucia humoru sync.pl :) Jedna wielka sciema - nie sadze, ze jest jakikolwiek sens wogole rozmawiania z sync.pl. Zabanowac, zakopac, zagazowac i zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam

 

jako potencjalny klient Waszej firmy (chcialbym kupic u Was konto www)chcialbym podjechac do Was do firmy aby zobaczyc z kim mam doczynienia

 

czy ten adres podany na stronie to jest adres pod ktory mam sie udac?

 

Usіugi Informatyczne Sync.pl

Ul. Ksiedza Skargi 1073

87-140 Chelmza

 

a jak nie to podajcie inny adres Waszej siedziby (ten w ktorym moglbym sie spotkac z tymi 6 technikami) do ktorej moglbym podjechac

 

czy jesli podjade tam w srodku tygodnia (przyszlego tygodnia) ok. godziny np. 12-13 to czy kogos zastane pod powyzszym adresm (czy on jest tylko tak dla zmyly podany na stronie jako adres kontaktowy? )

 

pozdrawiam i do zobaczenia w Waszej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I koniecznie podejrzyj jak zrobili centrale na gg !!

 

To pewnie ściśle tajny projek - są w końcu pierwsi na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde chetnie bym tam pojechal i chyba to zrobie gdyz i tak mam jechac w sprawach firmowych do Bydgoszczy i Gdanska.

A z Bydgoszczy do Chelmzy to juz tylko rzut kamieniem :)

z Tym .. ze caly czas mnie zastanawia, ze siedziba firmy jest w Chelmzy (dla niezorientowanych to okolice Torunia) a telefony podane na stronie maja kierunkuowy 12 czyli krakow i jego okolice :)

 

telefon stacjonarny do firmy 430 km od siedziby firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Przypuszczam, ze jest to firma wielooddzialowa, z glowna siedziba w Chelmzy, gdzie mozna zastac prezesa i czlonkow zarzadu.

Centrala Gadu Gadu najprawdopodbniej jest zlokalizowana tam gdzie centrala telefoniczna (moze wlasnie okolice Krakowa) przypuszczam, ze ze wgledu na lepsza okoliczna infrastrukture techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Tym .. ze caly czas mnie zastanawia, ze siedziba firmy jest w Chelmzy (dla niezorientowanych to okolice Torunia) a telefony podane na stronie maja kierunkuowy 12 czyli krakow i jego oko

 

być może strefa numeracyjna jaka jest w Chełmży nie jest obsługiwana przez tlenofon :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Usіugi Informatyczne Sync.pl

Ul. Ksiedza Skargi 1073

87-140 Chelmza

[...]

pozdrawiam i do zobaczenia w Waszej firmie

 

Raczej mieszkaniu wlasciciela (ew. rodzicow wlasciciela;) E ludzie mamy Internet przeciez nie ? A w gg da sie wyszukiwac wedlug miasta ;)

 

>> 2005-03-17 15:42:15 Dromader wrote:

>> Piotra Skargi - wiem. Nr 10 - chyba blok mieszkalny (podkreślone "CHYBA")

>> 2005-03-17 15:43:12 Dromader wrote:

>> Osiedle

 

>> 2005-03-17 15:42:05 Padi wrote:

>> wiem gdzie jest ta ulica

>> 2005-03-17 15:43:46 Padi wrote:

>> ajkiś blok chyba

 

>> 2005-03-17 15:43:03 Baron-Hans wrote:

>> o ile się orientuję to jest to blok

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Strefa numeracyjna 012 wskazuje jak słusznie Państwo zauważyli na ziemie Krakowską.

 

Powód ? Żyjemy w XXI wieku w dobie komputerów i internetu, firma poszukując ekonomicznych rozwiązań wybrala oferte firmy o2.pl, ktora niestety _jeszcze_ nie obsługuje strefy numeracyjnej 56.

 

W ciągu najbliższych 2 miesięcy firma zamierza przejść na "tradycyjne" rozwiązanie stacjonarnego dostępu do telefonu.

 

@Fobi, Sync.pl nie jest firmą wieloodziałową.

 

Centrala gadu gadu ? Oprogramowanie ggbot + linux debian + wine + power gadu-gadu.

 

Panie Bartos, serdecznie zapraszamy, zastanawia mnie tylko jedna sprawa... Prowadzi Pan firmę zajmującą się hostingiem. Powodem dla którego jak mi się wydaje chce Pan do naszej firmy przyjechać jest chęć zniszczenia konkurencji (nie uda się ;) ), dlaczego nie reklamuje się Pan poprzez wykupienia np. reklamy w radiu, reklamy w gazecie, panoramie firm?? Wyznaje Pan zasadę "najlepszą obroną jest atak", jednak ja osobiście takiej zasady nie popieram, zachowuje się Pan jak Panowie Lepper i Giertych, a coniektórzy napewno do takich ludiz nie chcieli by zostać porównani.

 

Dziękuję bardzo za przeczytanie, na "głupoty" coniektórych użyszkodników forum nie będę odpowiadał.

 

Pozdrawiam

 

Edit: @zenek, Pana post, którego nie będę przytaczał, bo po co wystarczy zmienić strone, jest sprzeczny, z Pańskim zachowaniem.

 

chce Pan o sync.pl zapomnieć, najlepiej zagazowac zakopać (...) ...

 

Jednak pisząc jaki kolwiek post na temat firmy się Pan do tego nie przyczynia, proszę pomyśleć, zanim cokolwiek się napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'jakikolwiek' pisze sie razem ;) "Pana post, którego nie będę przytaczał, bo po co wystarczy zmienić strone," Troche nie rozumiem Paskiej wypowiedzi, moge prosić polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowuje się Pan jak Panowie Lepper i Giertych, a coniektórzy napewno do takich ludiz nie chcieli by zostać porównani

A _pan_ sie zachowujesz niczym umierający dziadek - im słabiej oddycha tym bliżej mu do piachu.

 

na "głupoty" coniektórych użyszkodników forum nie będę odpowiadał
To zainstaluj sobie _pan_ IVR będzie odpowiadał na "głupoty". Klient choćby był najabrdziej chamski, osłizły, oblesny, obmierzły - jest zawsze klientem którego trzeba szanować. Bo to klient tworzy opinię o WAS a nie odwrotnie.

 

Pana post, którego nie będę przytaczał, bo po co wystarczy zmienić strone, jest sprzeczny, z Pańskim zachowaniem

Panskie zachowanie jest sprzeczne z interesami klientów ktorych pan reprezentuje.

 

 

 

Parafrazując jedna setnencję: Bo pracować to trza umić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×