Skocz do zawartości
kraluk

[opinie] Insane.pl

Polecane posty

faktycznie cos sie bardzo zlego stalo z insane. 31.III kupilem sobie konto. nic tam nie trzymam i mam je tylko do testow jednak od tego czasu nie moge sie doprosic o aktywowanie dostepu do ssh ani o wyslanie faktury VAT (w pdf na maila). wyslalem chyba podnad 10 maili i na jeden tylko dostalem odpowiedz - chodzilo o to ze tydzien po oplaceniu konta panel ciagle pokazywal ze konto wygaslo N dni temu. pisalem na ksiegowosc@insane.pl, insane@insane.pl i przez formularz kontaktowy na stronie. od 10.IV ZERO odpowiedzi na maile. nie spodziewlam sie czegos takiego po instane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie od tygodnia nie ma żadnych problemów. W końcu skrypty zużywaja tyle zasobów ile zużywały zawsze. Liczę, że teraz tak będzie nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem to lipa ten hosting? kurcze a juz sie chcialem rzucic na ta promocje ze stopki Pana T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Opłaciłem konto w czwartek i nadal mam nieaktywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaciłem konto w czwartek i nadal mam nieaktywne...

 

Nie ma to jak wartościowy post :)

Mamy się domyślać czy konto wygasło Ci w piatek czy miesiąc temu ?

Ehhh ... pisałeś chociaż do BOK'u ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

 

Jest co liczyć na odpowiedź z BOKu Insane.pl/Shells.pl ?

 

Napisałem do nich chyba z tydzień temu (zarówno na adres BOKu jak i na PW) i brak odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Konto wygasło w piatek. W Czeartek je opłaciłem i szło aż do wczoraj wieczór. Ciekawe jest to że opłacałem domene w nazwa.pl w tym samym czasie i doszło tego samego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to cale Insane czy raczej inhosting juz nie istnieje, dzialaja tylko boty zainstalowane na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Przeciez to cale Insane czy raczej inhosting juz nie istnieje, dzialaja tylko boty zainstalowane na serwerze.

 

A wiesz, że też mam takie wrażenie?

 

 

Cóż, stronka mi działa, więc nie mam się czego czepiać. Szkoda tylko, że wybrałem ten hosting (na cały rok!) przede wszystkim dlatego, że właściciel nie był "anonimowy" i bardzo dużo udzielał się na webhostingtalk.pl, co moim zdaniem jest pewnym wyzancznikiem otwarcia na klientów. Poza tym w okresie gdy zaczynałem z nimi "współpracę", mieli doskonały czas odpowiedzi na maile w BOKu. Teraz podobno jest dużo gorzej.

 

Teraz zaczynam już szukać czegoś lepszego. Zarobi ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okresie gdy zaczynałem z nimi "współpracę", mieli doskonały czas odpowiedzi na maile w BOKu. Teraz podobno jest dużo gorzej.

Teraz nie jest gorzej bo nie ma BOKu wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no BOKu tam nie ma ;/ od 1,5 m-ca wypisuje i prosze o wystawianie FV i aktywacje shella i ZERO odzewu. w najgorszym krzaku tak nigdy nie mialem. ostatio wymyslilem ze aby nawiazac z nimi kontakt wygeneruje jakies duze obciazenie i zablokuja mi konto to moze ktos do mnie cos napisze. choc w tej sytuacji (brak bok) to tylko moge poprosic o oddanie kasy i do widzenia. generalnie maja niezle oferte i serwery w ovh jendak w glowie mi sie nie miesci ze mozna 'prowadzic' hosting bez bok chocby przez email!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest smiech na sali :) dobrze ze sie wynioslem stamtad bo tragedia byla od jakiegos czasu. A taka porzadna firma byl :/ ehhh szkoda bo dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. jeszcze 51 dni... I pora zacząć szukać innego providera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przedluzyli serwer static jak wplacilem, wiec ktos tam musi byc (na static narazie nie moge narzekac - no moze oprocz supportu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mi pzredłużyli ale coś wyjątkowo długo szło...Ogólnie szkoda że jest jak jest bo firma była naprawde dobrze prosperująca i złego słowa nie mogłem o nich powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pzredłużyli ale coś wyjątkowo długo szło...Ogólnie szkoda że jest jak jest bo firma była naprawde dobrze prosperująca i złego słowa nie mogłem o nich powiedzieć...

I ja nie miałem do ich usług żadnych zastrzeżeń bo byłą to firma z wieloletnim doświadczeniem jak na tą branżę. Teraz miała jeszcze być nowa platforma... Wszystko jednak było dobrze do momentu tej awarii... Serwer niby miał być lepszy trzykrotnie a jednak po tej awarii pojawiają się komunikaty load >30 czy też błąd krytyczny nie można połączyć się z bazą danych co na "gorszym" serwerze sprzed awarii się nie zdarzało :) . Static narazie chodzi 100% od momentu tej awarii więc tylko to na ich plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie sie, ze BOK nie odpowiada? Mocno zajeci sa... Kiedys podany byl jabber do admina na WHT, ostatnio widuje na tym kontakcie opis w stylu "Kto gra w CS'a?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Czy ktoś jeszcze zauważył zmianę "odcisku klucza" rsa2 na serwerach SSH inhosting.pl i shells.pl ? Nie jestem maniakiem bezpieczeństwa, ale jednak zmiany kluczy nie dokonuje sie tak sobie. Jeśli ktoś wie, że wszystko jest OK to też dajcie znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie 2 dni wymienilem 2 maile z BOKiem !! czyli ktos tam jest jednak. moja FV coraz blizej podalem juz kwote i date zakupu (31.III) i teraz szukaja tego i mam nadzieje ze dostane w koncu ta faktureke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ciekawy jestem przyczyny która spowodowała że tak dobrze prosperująca firma zalicza takiego doła. Mam nadzieję że to chwilowe i znów będzie tak jak przed tą pechową awarią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze zauważył zmianę "odcisku klucza" rsa2 na serwerach SSH inhosting.pl i shells.pl ? Nie jestem maniakiem bezpieczeństwa, ale jednak zmiany kluczy nie dokonuje sie tak sobie. Jeśli ktoś wie, że wszystko jest OK to też dajcie znać :-)

 

Jeżeli używają Debiana to pewnie wygenerowali nowe klucze w związku z bugiem w OpenSSLu

http://lists.debian.org/debian-security-an...8/msg00152.html

Jeden z developerów usunął z biblioteki odwołanie do pamięci w której były losowane dane używane do generowania kluczy. Po tym jedyną losową daną był pid procesu i klucze były łatwe do złamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem przyczyny która spowodowała że tak dobrze prosperująca firma zalicza takiego doła. Mam nadzieję że to chwilowe i znów będzie tak jak przed tą pechową awarią :P

Mnie to również ciekawi dlaczego tak się dzieje pomimo, że firma cieszyła się wielkim uznaniem jeszcze przed awarią. Niestety są znane przypadki, gdy po takim ataku firmy hostingowe musiały już "zwijać" swój interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył czy to tylko błąd mojego konta, ale od 3 dni nie działa (MI) ssh.shells.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś prawne restrykcje, mówiące o konieczności obsługi klientów w sprawach technicznych czy też formalnych?

Jeżeli tak, to osobiście od kilku miesięcy nie uzyskałem odpowiedzi i chętnie bym coś w tej sprawie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przeczytaliscie regulamin swiadczonych uslug ? przed zakupem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×