Skocz do zawartości

Zdjęcie

[www] konto www na rok platnosc z gory

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 januszforum

januszforum

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 11 luty 2018 - 18:55

Witam poszukuje konta www ,  platnosc na rok, z gory

na koncie bedzie tylko 1 strona , aktualnie zamknieta, jej swietnosc minela.

Srednia odwiedzin minimum czytaj zero okolo 20 - 30 unikalnych adresow IP - sa dni co jest zero ( 0 ) 

trzymam ja z sentymentu, wiec poszukuje serwera www, o minimalnych wymaganiach jak sadze. 

Czyli max 1 giga dysku , transfer nie wiem max  5 - 10 giga miesiecznie ?? 

Strona to CMS joomla , i jak pisalem wyzej strona nieczynna zamknieta.

Od hostingu wymagam jedynie bazy mysql 1, max 2 , obsluga php itc itp, plus wlasna strefa dns  nie chodzi mi tutaj o wlkasne dnsy, tylko dostep do rekordow takich jak mx, A,  CNAme itp . Po prostu parkuje domene u danego dostawcy serwera, i sobie przekierowuje  zwlaszcza strefe A na dane adresy. - chodz tutaj w/w opcja nie jest do konca wymagalna bo dam sobie rade inaczej  np rzez free dns , ale zawsze to odchodzi mi jeden dodatkowy panel do logowania.

Budzet nie wiem , byle by byla obslugiwana platnosc karta, nie zadne szybkie przelewy pko , bgz itp, gdyz platnosc nie bedzie z polski :) dlatego wymagana platnosc kartami visa itp , 

Myslamem nad home, czy nazwa, niby duza nie chca, na rok, lecz jak ja to mowie czemu "giganci" maja zarabiac .

• 0

#2 likufanele

likufanele

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisany 12 luty 2018 - 10:26

Skoro strona zamknięta, nieodwiedzana i tylko dla sentymentu to polecam http://localhost ;)

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników