Skocz do zawartości


 

Zdjęcie

[webh.pl] VPS z 2TB dysku za 80zł? W webh da się!

[webh.pl] VPS z 2TB dysku za 80zł? W webh da się! webh.pl webh hosting vps storage serwery kvm

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

[webh.pl] VPS z 2TB dysku za 80zł? W webh da się!

#1 webh

webh

    Stały użytkownik

  • Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • Firma:Ultimahost.pl Szeliga sp.j.

Napisany 22 styczeń 2018 - 19:32

Jeśli potrzebujesz taniej i szybkiej przestrzeni na storage – dobrze trafiłeś. 

 

Wprowadziliśmy w webh zupełnie nową ofertę na serwery storage VPS, na których możesz niedużym kosztem utrzymywać kopie zapasowe lub większe strony. Za serwer VPS z 1TB przestrzeni i nielimitowanym transferem, zapłacisz tylko 50zł miesięcznie, zaś za serwer z dyskiem 2TB jedynie 80zł miesięcznie. Usługa storage VPS świadczona jest na dyskach SSD-cache, a klienci mogą z nich korzystać z prędkością 100MB/s oraz 200iops (na każdy VPS).

 

Przebudowaliśmy w związku z tym naszą ofertę – już teraz za pomocą wygodnego konfiguratora na naszej stronie, możesz dowolnie dobierać zasoby dla Twojego serwera dla każdej z naszych ofert. Jeżeli poszukujesz większego dysku, lub chcesz sprawdzić nasze pozostałe opcje w zakresie serwerów – zobacz naszą ofertę na serwery VPS i zamów swój serwer już dziś! Ceny naszych serwerów zaczynają się już od 20zł!

 

Udostępniliśmy również możliwość dobierania dysków SSD cache, dostępnych normalnie w ofertach storage, dla standardowych serwerów VPS KVM z naszej oferty – rozszerz swój dotychczasowy serwer o terabajty miejsca na Twoje dane!

 

W webh da się!
 

Dane rejestrowe podmiotu:
ultimahost.pl Szeliga sp. j.
90-019 Łódź, Dowborczyków 25
NIP: 9671354758 REGON: 341287109
KRS: 0000423178Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: webh.pl, webh, hosting, vps, storage, serwery, kvm

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników