Skocz do zawartości
  • 0
nolimits

Vestacp i Docker

Pytanie

Czy mogę zainstalować na czystym systemie najpierw dockera a później panel vestacp?

Czy będzie to współgrało ze sobą.

Czy muszę ustawiać dodatkowo porty itp ?

Czy są jakieś najmniej problemowe panele po kątem współpracy z dockerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

Jasne, że możesz.

Pytanie czego oczekujesz od panelu w kwestii Dockera?

 

w zasadzie to niczego byle tylko razem to sobie współgrało ze sobą - zwyczajnie aby nic nie gryzło w żadnym stopniu. Z tego co się zorientowałem np do Direct Admin ma z tym problemy.

Edytowano przez nolimits (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Dopóki nie wystawisz czegoś z Dockera na porcie, którego używa Vesta/DA (80, 443 itd.), to nie będzie żadnych problemów.

Jak chcesz wystawić jakąś aplikację z Dockera na świat, to będziesz musiał skonfigurować reverse proxy, które będzie wskazywać na port wystawiony z Dockera.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Dzięki za info. Btw który darmowy panel polecisz ? wyszło teraz sporo nowych .

 

// W zasadzie mam jeszcze jedno pytanie. Zakładając że utrzymuję jedną stronę na dockerze. Czy jest jakikolwiek sens wówczas posiadania Panelu bez innych stron ?

Edytowano przez nolimits (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Do tej pory korzystałem tylko z ISPConfig 3 - działa. Nie jest jakiś świetny, ma trochę problemów, ale generalnie działa.

 

Jak hostujesz jedną stronę i to w kontenerze, to nie ma sensu stawiać jakichkolwiek paneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Do tej pory korzystałem tylko z ISPConfig 3 - działa. Nie jest jakiś świetny, ma trochę problemów, ale generalnie działa.

 

Jak hostujesz jedną stronę i to w kontenerze, to nie ma sensu stawiać jakichkolwiek paneli.

 

no dobra a dla 2-4 stron np ? jaki to ma sens ? niby tyle opcji ale z drugiej strony do czego tak naprawde się używa tych paneli (czytaj rzeczywiście usprawniają, przyśpieszają pracę)

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×