Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer CSGO na vps się wyłącza

Serwer CSGO na vps się wyłącza Vps serwer csgo jak zrobic serwer

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

Serwer CSGO na vps się wyłącza

#1 daviooo

daviooo

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 3 postów

Napisany 14 listopad 2017 - 19:51

Mam taki problem otóż kupiłem vps żeby się uczyć podstaw i z jakiegoś poradnika zrobiłem serwer do CSGO no wszystko działa wpisuje parametry startowe "./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount" serwer się odpala natomiast jeżeli zamknę Puttyego to serwer się wyłącza moje pytanie czy da się tak zrobić abym nie musiał mieć tej konsolki i serwer działał 24/7?

• 0

#2 Dzejkob

Dzejkob

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów
  • Imię:Jakub

Napisany 15 listopad 2017 - 07:05

Dopisz screen przed poleceniem?

Nie wiem jaki system, ale np. Jeśli to Debian lub Ubuntu to screena dostalowujesz poleceniem apt-get install screen.

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
  • 0

#3 Lejman

Lejman

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 21 postów

Napisany 15 listopad 2017 - 07:15

Tak jak wyżej napisał zainstalować screen. Następnie wywołać serwer cs takim poleceniem:

screen -A -m -d -S csgo ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount

Zmienna -S odpowiada za nazwę screena. Zamiast csgo może być inna nazwa. Dzięki tej zmiennej, jeżeli mamy więcej aplikacji uruchomionych w screen nie musimy szukać po wszystkich uruchomionych screenach.

Po naciśnięciu Enter nic się nie pojawi. Aby sprawdzić czy działa aplikacja w screen wpisujemy:

screen -ls

Aby się podłączyć do konsoli uruchomionego serwera w screen to używamy polecenie:

screen -r csgo

Lub jeżeli została nadana inna nazwa dla screen to wtedy zmieniamy csgo na inną

Aby wyjść z aktywnego okna screen wykorzystujemy skrót klawiszowy:

CTRL+A a następnie CTRL+D

Edytowany przez Lejman, 15 listopad 2017 - 07:21.

• 0

#4 daviooo

daviooo

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 3 postów

Napisany 15 listopad 2017 - 19:45

Jeszcze jedno pytanie jaki system najlepiej pod serwer do CS dodam że mam VPS 20gb 

• 0

#5 daviooo

daviooo

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 3 postów

Napisany 16 listopad 2017 - 13:49

Tak jak wyżej napisał zainstalować screen. Następnie wywołać serwer cs takim poleceniem:

screen -A -m -d -S csgo ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount

Zmienna -S odpowiada za nazwę screena. Zamiast csgo może być inna nazwa. Dzięki tej zmiennej, jeżeli mamy więcej aplikacji uruchomionych w screen nie musimy szukać po wszystkich uruchomionych screenach.

Po naciśnięciu Enter nic się nie pojawi. Aby sprawdzić czy działa aplikacja w screen wpisujemy:

screen -ls

Aby się podłączyć do konsoli uruchomionego serwera w screen to używamy polecenie:

screen -r csgo

Lub jeżeli została nadana inna nazwa dla screen to wtedy zmieniamy csgo na inną

Aby wyjść z aktywnego okna screen wykorzystujemy skrót klawiszowy:

CTRL+A a następnie CTRL+D

Wybrałem system Debian 7 32bit zrobiłem tak jak pisaliście z tym screenem i jak wpisuje te komendy startowe to pokazuje mi się takie cos

Załączone pliki

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Vps, serwer csgo, jak zrobic serwer

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników