Skocz do zawartości
limaker

Tani Serwer Na Stronę Firmową

Polecane posty

Chcialbym prosić o pomoc! Zakładamy z kumplem stronę reklamową, z nieiwielkim portfolio. W tej chwili całość zajmuje około 8MB i raczej dużo więcej nie będzie, może dojdzie do 20MB, ale napewno nie szybko.

Interesuje nas serwer przedewszystkim tani (tzn. najlepiej poniżej 100zł/rok; ewentualnie darmowy-ale koniecznie bez reklam). Nie wiem jaki powinniśmy mieć limit transferu, żeby wszystko działało ok. Dobrze gdyby była możliwość założenia przynajmniej jednego konta pocztowego i podłączeina własnej domeny.

Podstrony ważą po kilkaset KB, razem z grafikami i powinny się w miarę szybko ładować, żeby klijenci się nie niecierpliwili.

Całość napisana jest w HTML i CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na Twoje potrzeby odpowiednie będzie najmniejsze konto z oferty Jor.pl. Koszt roczny to nieco ponad 30 zł. Parametry konta w sam raz pod Twoje wymagania, a serwer zlokalizowany w Polsce - wczytywanie stron będzie szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skozystania z naszej oferty oto parametry konta:

Pojemność 100mb(jak zabraknie to zwiększamy)

Transfer bez ograniczen

możliwośc podpiecia swojej domeny.

 

Oczywiscie takie konto jest u nas za free ;)

 

 

 

Po więcej informacji zapraszam pod adresem e-mail info@iplaneta.info

 

Pozdrawiam Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Proponuje zapoznać się z ofertą serwerów Firmy z ponad dwuletnim doświadczeniem na rynku: MasterNET.pl

Osobiście nie zalecam stawiania strony firmowej na darmowych serwerach... jak degustacja - pierw za free a potem płać :P , a nawet skoro darmocha to w przypadku "wpadki" nie masz o co się upominać.

 

Zresztą... Polak mądry po szkodzie ;)

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja natomiast zachęcam do skorzystania z usług Only.pl, hostujemy takie osobistości jak Patrycja Markowska czy Robert Janowski... a pakiet S wydaje się dla Pana w zupełności wystarczający:

 

http://www.only.pl/?go=oferta

 

Pozdrawiam,

Kamil Matysik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nasza oferta :

Konto personal 200 MB - transfer 4GB

Obsługa PHP 4 i PHP5

Ilość baz - 3 , podpięcie własnej domeny

Panel DA w języku polskim

Cena 3,99 miesięcznie / 39 rocznie (brutto) - więcej informacji na stronie http://www.cjc.pl/oferta.php

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak tani serwer na stronę firmową. Jest tylko

1.tani serwer na stronę domową,

2.tani serwer na stronę kiepskiej firmy.

 

Firmy nie muszą oszczedzać na serwerze, wrzucają fakturę w koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomi ..dokładnie

 

poza tym ja już to ze 2-3 szukającym czegoś dla firmy pisałem: kupując jakąś lipę tanią, albo konto u krzaka - jaką wizytówkę sobie dajecie? to tak ważna dla was jest ta firma, ta strona, ten biznes? nie możecie 2 stówek rocznie wysupłać na "głupie" konto ?

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się Panowie nasz hosting to nie takie byle co backupy robimy co 24h, jak potrzeba coś to jest kontakt e-mailowy i gg prawie przez cały dzień, a to w darmowych hostingach się nie zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive coś ty się mnie przyczepił? facet napisał że może być darmowy hosting wiec mu dałem swoja oferte. Najlepiej wszystko komentować. To źle, to nie dobre, tu źle działa(a nawet nie testowałeś), to mysql często pada. Może najpierw przekonaj się w tym co ty piszesz bo już nie moge czytać jakie bazgroły wypisujesz tu na rózne firmy a nawet nie miałeś tam konta testowego!!

 

Przepraszam za post nie na temat ale to juz staje się żałosne.

 

Pozdrawiam

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie reakcje będą dopóki będziesz wciskał ludziom kit, że masz nie wiadomo jaką jakość usług za nie wiadomo jak małe pieniądze. To jest fizycznie niemożliwe. I chodzi tylko o to, że reklamujesz coś, co nie może istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jak na darmową usługe dziala spoko ponieważ nie jest zasypany forami dyskusyjnymi które nikomu nie są potrzebne, również strony generujace duże obciązenie np. takie coś jak php-nuke przy większych odwiedzinach nie jest u nas mile widziany. Konto zakłada się przez e-maila wiec mamy kontrole nad stronami jakie sa na naszym serwerze.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na darmowym hostingu masz zatrudnionych trzech dobrych administratorów na całodobowy nadzór i obsługę użytkownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie wydać do 100zł rocznie na hosting to lepiej zamknijcie ten biznes(jak jest taki dochodowy :] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że nie można mieć odrazu wszystkiego. Jasne, że fajnie by było od razu wydać sporą kasę na dobry serwer i mieć spokój.

Ale na początku niestety są ważniejsze wydatki, jak chociażby zakup odpowiednich programów, gdzieś trzeba oszczędzać, zanim będzie dochodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście od dziwnej strony. Dla mnie jest proste: jak nie mam kapitału na zapewnienie odpowiedniej jakości na starcie to nie biorę się za hosting. A jeśli zakładam "firmę" z zerowym zapasem gotówki to liczę się z tym, że będą po mnie jechać i splajtuję za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive, niestety od biura obsługi jestem ja a administrator cały zcas obserwuje serwer, jak coś się dzieje to do 2 minut musi zareagować.

 

 

 

Pozdrawiam

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym co robimy liczy się najbardziej troszkę inna reklama niż strona. Strona jest tylko małym dodatkiem. Akurat co nam jest potrzebne i w co mamy inwestować, to wiemy lepiej i jakiego kapitału potrzebujemy na początek też dobrze wiemy. Więc sobie daruj takie uwagi, bo akurta mnie to g... obchodzi, co sobie myślisz.

Potrzebuję tylko opinii na temat serwerów, bo się na tym nie znam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skomentuje bardzo krotko: home.pl zalozylo dwoch czy trzech studentow i zaczeli od sprzedazy kont za 5 zł ;). To tyle co do darmowych, tudziez tanich, hostingow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skomentuje bardzo krotko: home.pl zalozylo dwoch czy trzech studentow i zaczeli od sprzedazy kont za 5 zł ;). To tyle co do darmowych, tudziez tanich, hostingow.

Nie chciałbym się wdawać w żadne kłótnie, tym bardziej na tak błachym podłożu,

ale o ile się nie mylę, to home.pl wcale nie zaczynało od "groszowych spraw".

Ma ktoś link do tego serwisu to co "archiwizuje witryny" i gdzie będzie home z 1998 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×