Skocz do zawartości

Zdjęcie

KryptoPortal.pl - portal poświęcony Bitcoinowi i kryptowalutom

KryptoPortal.pl - portal poświęcony Bitcoinowi i kryptowalutom kryptowaluty bitcoin ethereum

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

KryptoPortal.pl - portal poświęcony Bitcoinowi i kryptowalutom

#1 GACM

GACM

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • Imię:Greg

Napisany 19 październik 2017 - 16:41

Cześć! Chciałbym poznać Wasze opinie na temat projektu, nad którym pracowałem ostatnimi czasy.

kryptoportal-1.png

W skrócie: Portal ma być swojego rodzaju skarbnicą wiedzy z zakresu kryptowalut, bitcoina i blockchaina. Ponadto ma proponować narzędzia takie jak notowania kryptowalut, generatory portfeli bitcoin & altcoin oraz inne, przydatne w świecie technologii łańcuchów blokowych. Dodatkowo każda kryptowaluta z czasem zostanie profesjonalnie opisana, a technologia za nią stojąca zostanie jasno i banalnie przedstawiona.

Czy mógłbym Was prosić o opinie, sugestie lub propozycje? Byłbym bardzo szczęśliwy, jeżeli użytkownicy mogliby mi pomóc w naprawie niedociągnięć lub polepszeniu jakości serwisu.

Dzięki z góry.

#2 Ciasteczkowy

Ciasteczkowy

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Firma:CrystalGame
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Kowalski

Napisany 20 październik 2017 - 23:08

Cześć,

Jeżeli oczekujesz na pierwsze komentarze dot. oceny Twojego projektu jak i design'u strony to pierwszy masz ode mnie... Na pierwszy rzut oka strona wydaje się przejrzysta i niech tak pozostanie... Wszystko poukładane i na Swoim miejscu. Czytelne informacje przez co nie trzeba się niczego domyślać... Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że Ci się dalej powiedzie z projektem, pozdrawiam!

#3 GACM

GACM

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • Imię:Greg

Napisany 23 październik 2017 - 19:42

Dzięki śliczne! Pozdrawiam!

Cześć,

Jeżeli oczekujesz na pierwsze komentarze dot. oceny Twojego projektu jak i design'u strony to pierwszy masz ode mnie... Na pierwszy rzut oka strona wydaje się przejrzysta i niech tak pozostanie... Wszystko poukładane i na Swoim miejscu. Czytelne informacje przez co nie trzeba się niczego domyślać... Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że Ci się dalej powiedzie z projektem, pozdrawiam!

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kryptowaluty, bitcoin, ethereum

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników