Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walka ze spamem. Hosting nazwa.pl

Walka ze spamem. Hosting nazwa.pl Jakie oprogramowanie sposób na spam.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Walka ze spamem. Hosting nazwa.pl

#1 polvol

polvol

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 02 październik 2017 - 10:27

Witam,

Mam 25 skrzynek mailowych + serwer pod prostą stronę.

Płacę za to prawie 500 zł netto. 

Niestety mam problem z wiadomościami niechcianymi - s p a m.

Filtr z którego korzysta nazwa.pl jest słaby. A jak ustawie jego wyższy priorytet to źle interpretuje wiadomości które powinny dotrzeć.

Jakie oprogramowanie sprzętowe lub softwareowe polecacie?

Mogę postawić dedykowany serwer, komputer lub zakupić jakiś utm, urządzenie przez które mógłbym przepuścić maile, a może oprogramowanie na końcówkach. Co radzicie?

• 0

#2 Gość_Wiusiu_*

Gość_Wiusiu_*
  • Goście

Napisany 02 październik 2017 - 19:54

Niemożliwe :blink:

nazwa.pl to przecież najlepszy hosting i posiada najlepsze filtry antyspamowe

• 0

#3 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 02 październik 2017 - 20:08

Mnie ta sytuacja (upominanie się klientów hostingów o ulepszanie filtrów antyspamowych) powoli zaczyna irytować! Czemu nie masz pretensji do operatora telefonii komórkowej że wydzwaniają telemarketerzy? Jak się podaje na stronach / ogłoszeniach / gdzie popadnie adres e-mail w formie jawnej to później nie ma się co dziwić że piszą...

A już największą głupotą jest podanie do centralnej ewidencji CIDG prawdziwego e-mail, jeszcze DG nie ruszy, a już oferty walą drzwiami i oknami :-D Oni handlują tymi danymi na potęgę!

Nie bronie nazwy bo każdy tu wie jaka to firma, ale najpierw to trzeba samemu zadbać o swoją prywatność, a dopiero wymagać czegoś od innych.

A żeby nie było że nic nie pomagam: https://www.spamcop.net/ niektórym dużo pomaga, ale nie łudź się że przestaną przychodzić całkiem.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników