Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Jak szukacie kolokacji?

Polecane posty

Gość Fobi

Witam,

 

Z szukaniem to mam na mysli jakie opcje chcielibyscie uwzglednic poszukujac miejsca na kolokacje waszych serwerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-miejsce kolokacji(czy znana firma, ktora ma zaplecze i nie zwinie sie z naszym serwerem z dnia na dzien....)

 

-jakie lacza posiada firma czy pasiada kilka niezaleznych lacz polaczonych najlepiej w BGP a jesli nie to czy jedno lacze jest stabilne....

 

-czy firma oferuje jakies wsparcie techniczne w razie naglej awarii, czy pracownicy w serwerowni siedza 24h na dobe/7 dni w tyg. czy w okreslonych godzinach...

 

-jaka przeplywowosc lacza(laczy) firma posiada i czy to jej max co moze miec czy moze dobierac...

 

-jaka opinie ma firma (czy rzetelnie wywiazuja sie z umow...)

 

-Zobaczyc serwerownie przed wstawieniem serwera czy sa szafy rack czy upsy dobre sa routery switche dobrej klasy itp..... nie wstawiac w ciemno mnustwo uslugodawcow obiecuje rzeczy ktorych nie posiada....

- koniecznie oprocz upsow serwerownia musi miec dostep lub swoj generator pradotworczy...

- miloby bylo gdyby posiadala proad z 2 niezaleznych stacji transformatorowych ale nie musi to byc super koniecznie gdy sa ups`y dobre i duzy generator ktory m,oze pracowac dlugo np...

-cena....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym dorzucił do tego jeszcze gwarancję łącza i inne dodatkowe ceny, spotkałem się już z takimi ofertami gdzie liczą sobie za podłączenie do UPS albo zasilanie.

 

Poza tym jakie pasmo dają w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×