Skocz do zawartości
regdos

Nowy regulamin - pytanie do nowego właściciela

Polecane posty

Gość Spoofy

Ogarnijcie się - zawijamy się stąd. Nigdy nie sądziłem że firma która jest obecnym właścicielem tego forum jak i moderatorzy którzy zostali przez niego zatrudnieni, będą reprezentować poziom takiego szamba. Ciekawe czy zasadnym była inwestycja w zakup owego forum, z którego ucieknie każdy zdrowo-myślący człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam odwiedzać to forum jedynie dla rozrywki chrupiąc popcorn i oglądając ten cały cyrk :D

 

Istnieje już dobrze zapowiadająca się alternatywa, użytkowników jest już 50 i liczba ta będzie rosła wprost proporcjonalnie do intensywności działań obecnego właściciela webhostingtalk.pl. Szukajcie a znajdziecie.

 

Dodam, że lepiej brzmiałby adres gdyby zamienić "web" na "w" :)

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Zadałem kilka pytań dotyczących regulaminu i zostałem od razu wywalony z grona Moderatorów. Ciekawa polityka i zarazem smutna bo zamiast rozmawiać od razu jest strzał w ryj.

 

Lista moderatorów dostępna jest na http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders, ciekawy jestem jak się będzie zmieniać.

 

@TTL Widzę, że anonimowość pełną gębą, podobnie jak P-e-T-e-R.

Jak P-e-T-e-R mi nie odpowiedział na temat regulaminu to może Ty mi odpowiesz? W końcu jesteś moderatorem.

I dużo więcej pokory zalecam.

 

Na tym forum zostałem moderatorem po roku lub dwóch aktywności, wypowiadając się merytorycznie a także punktując właścicieli i to co robili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos Nie wiem co masz do mnie, Twoje zaczepki po prostu będę ignorował.

Ja zalecam Ci napisać maila do właściciela forum z prośbą o odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

 

Także nie jestem nowy na forum, mam podobny staż jak Ty, więc podaruj sobie tego typu zaczepki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos Nie wiem co masz do mnie, Twoje zaczepki po prostu będę ignorował.

 

Luz.

 

 

Ja zalecam Ci napisać maila do właściciela forum z prośbą o odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

 

Napisałem o swoich wątpliwościach w tym poście i tutaj oczekiwałem odpowiedzi w końcu forum jest żeby zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi. No chyba, że nie?

 

 

Także nie jestem nowy na forum, mam podobny staż jak Ty, więc podaruj sobie tego typu zaczepki.

 

Na razie widzę coś innego:

 

TTL Użytkownik od 08 wrz 2017

 

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem o swoich wątpliwościach w tym poście i tutaj oczekiwałem odpowiedzi w końcu forum jest żeby zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi. No chyba, że nie?

 

Jak najbardziej, ale to nie przeze mnie straciłeś moda i wylewanie Twoich frustracji w tym przypadku na mnie niczego nie zmieni.

 

Na razie widzę coś innego:

 

Cieszę się i jednocześnie proszę, podaruj sobie Te personalne wycieczki w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz fakty - z Twojego profilu wynika, że jesteś osobą anonimową, która dopiero co się zarejestrowała na forum, jeżeli masz staż taki jak ja to nie wstydź się napisz kim jesteś,

z własnymi wymysłami - nie wylewam frustracji, że przestałem być moderatorem bo zmian, które tu zaszły nie chcę firmować swoją osobą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz fakty - z Twojego profilu wynika, że jesteś osobą anonimową, która dopiero co się zarejestrowała na forum, jeżeli masz staż taki jak ja to nie wstydź się napisz kim jesteś,

z własnymi wymysłami - nie wylewam frustracji, że przestałem być moderatorem bo zmian, które tu zaszły nie chcę firmować swoją osobą.

 

 

Nie wstydzę się, nic nie ukrywam. Prywatny profil został założony tylko dlatego, że mieliśmy tylko firmowy.

Większość Twoich "znajomych" wie kim jestem, skoro jeszcze nie kojarzysz, trudno.

Naprawdę podaruj sobie te wycieczki w moim kierunku regdos, nic do Ciebie nie mam, mam też nadzieję, że Ty do mnie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Przecież nikt Wam nie odpowie na temat nowego regulaminu, bo tu nawet nie ma komu odpowiedzieć na żądanie usunięcia konta. Czekam na tę przyjemność od dwóch dni, ale dalej mogę się zalogować i nawet coś napisać. Chyba PT Administrator i PT Moderatorzy nie nadążają z usuwaniem kont.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko nie zdziwcie się, jeśli dzięki temu co na nim zrobiliście to forum po prostu umrze

 

 

A może taki mają cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×