Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy regulamin - pytanie do nowego właściciela

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
36 odpowiedzi na ten temat

#21 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Irek

Napisany 11 wrzesień 2017 - 17:27

Skoro zostało skasowane, z pewnością nie bez powodu.

Firmy mogą nadal reklamować się na forum, ale muszą to robić zgodnie z regulaminem.

Tak przy okazji, usuń sygnaturkę.

#22 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów

Napisany 11 wrzesień 2017 - 18:30

Właściciel forum ma prawo do zmian i zmian w regulaminie, nikt Ciebie nie zmusza to przebywania na forum jak się z tym nie zgadzasz.

Napisz propozycje do właściciela forum, moderatorzy nie mogą zmieniać regulaminu, bo tego sobie życzą użytkownicy.

#23 systemy.internetowe

systemy.internetowe

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów
  • Firma:HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Janicki

Napisany 11 wrzesień 2017 - 18:45

Nie tym tonem! Bo takim podejściem  nie przysparzasz korzyści "właścicielowi forum", a wręcz przeciwnie.

Jeśli wszyscy odejdą z forum, to forum pozostanie ... martwe - zrozum to "moderatorze"

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?  
- utrzymywania porządku i dyscypliny wśród Użytkowników (w tym również innych Moderatorów) i Gości,
- wykazywania się umiejętnością łagodzenia sporów między Użytkownikami  lub Gośćmi.

PS możesz moderatorze skasować moje konto...

#24 blfr

blfr

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1208 postów

Napisany 11 wrzesień 2017 - 20:06

Właściciel forum ma prawo do zmian i zmian w regulaminie, nikt Ciebie nie zmusza to przebywania na forum jak się z tym nie zgadzasz.

Właśnie dlatego ludzie piszą, że to już koniec forum.

#25 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów

Napisany 11 wrzesień 2017 - 20:22

Jak najbardziej to rozumiem blfr, tylko ten żal do nas (moderatorów) i ta  cała frustracja, czy nawet wzajemnie obrażanie. jest tutaj w ogóle nie na miejscu.

Moderatorzy robią co mogą by załagodzić całą sprawę, uporządkować wszystko, na to trzeba czasu, takie sarkastyczne posty od niektórych userów niewiele tutaj dają, podwyższają tylko niepotrzebnie napięcie, które i tak jest już na granicy.

Za kilka dni wszystko się wyjaśni, pewnie będzie wprowadzone jeszcze kilka zmian czy nowinek, więc prosiłbym trochę o stonowanie emocji.

#26 Spoofy

Spoofy

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 509 postów

Napisany 11 wrzesień 2017 - 20:46

Ogarnijcie się - zawijamy się stąd. Nigdy nie sądziłem że firma która jest obecnym właścicielem tego forum jak i moderatorzy którzy zostali przez niego zatrudnieni, będą reprezentować poziom takiego szamba. Ciekawe czy zasadnym była inwestycja w zakup owego forum, z którego ucieknie każdy zdrowo-myślący człowiek.

#27 Suspect121

Suspect121

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów
  • Imię:Mateusz

Napisany 12 wrzesień 2017 - 09:39

Polecam odwiedzać to forum jedynie dla rozrywki chrupiąc popcorn i oglądając ten cały cyrk  :D

Istnieje już dobrze zapowiadająca się alternatywa, użytkowników jest już 50 i liczba ta będzie rosła wprost proporcjonalnie do intensywności działań obecnego właściciela webhostingtalk.pl. Szukajcie a znajdziecie.

Dodam, że lepiej brzmiałby adres gdyby zamienić "web" na "w"  :)

Edytowany przez Suspect121, 12 wrzesień 2017 - 09:42.

#28 regdos

regdos

regdos.com

• WHT Pro
  • 2459 postów
  • Firma:PayU
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Regdos

Napisany 12 wrzesień 2017 - 16:28

Dziwne. Zadałem kilka pytań dotyczących regulaminu i zostałem od razu wywalony z grona Moderatorów. Ciekawa polityka i zarazem smutna bo zamiast rozmawiać od razu jest strzał w ryj.

Lista moderatorów dostępna jest na http://www.webhostin...tats&do=leaders, ciekawy jestem jak się będzie zmieniać.

@TTL Widzę, że anonimowość pełną gębą, podobnie jak P-e-T-e-R.

Jak P-e-T-e-R mi nie odpowiedział na temat regulaminu to może Ty  mi odpowiesz? W końcu jesteś moderatorem.

I dużo więcej pokory zalecam.

Na tym forum zostałem moderatorem po roku lub dwóch aktywności, wypowiadając się merytorycznie a także punktując właścicieli i to co robili.

#29 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 16:36

@regdos Nie wiem co masz do mnie, Twoje zaczepki po prostu będę ignorował.

Ja zalecam Ci napisać maila do właściciela forum z prośbą o odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

Także nie jestem nowy na forum, mam podobny staż jak Ty, więc podaruj sobie tego typu zaczepki.

#30 regdos

regdos

regdos.com

• WHT Pro
  • 2459 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 16:46

@regdos Nie wiem co masz do mnie, Twoje zaczepki po prostu będę ignorował.

Luz.

Ja zalecam Ci napisać maila do właściciela forum z prośbą o odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

Napisałem o swoich wątpliwościach w tym poście i tutaj oczekiwałem odpowiedzi w końcu forum jest żeby zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi. No chyba, że nie?

Także nie jestem nowy na forum, mam podobny staż jak Ty, więc podaruj sobie tego typu zaczepki.

Na razie widzę coś innego:

TTL Użytkownik od 08 wrz 2017

Edytowany przez regdos, 12 wrzesień 2017 - 16:47.

#31 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 16:54

Napisałem o swoich wątpliwościach w tym poście i tutaj oczekiwałem odpowiedzi w końcu forum jest żeby zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi. No chyba, że nie?

Jak najbardziej, ale to nie przeze mnie straciłeś moda i wylewanie Twoich frustracji w tym przypadku na mnie niczego nie zmieni.

Na razie widzę coś innego:

Cieszę się i jednocześnie proszę, podaruj sobie Te personalne wycieczki w moim kierunku.

#32 regdos

regdos

regdos.com

• WHT Pro
  • 2459 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 18:34

Mieszasz fakty - z Twojego profilu wynika, że jesteś osobą anonimową, która dopiero co się zarejestrowała na forum, jeżeli masz staż taki jak ja to nie wstydź się napisz kim jesteś,

z własnymi wymysłami - nie wylewam frustracji, że przestałem być moderatorem bo zmian, które tu zaszły nie chcę firmować swoją osobą.

#33 is_wm

is_wm

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 938 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 19:01

regdos - nie domyślasz się o jakiego Irka chodzi? :)

#34 TTL

TTL

Moderator

• Moderatorzy
  • 41 postów

Napisany 12 wrzesień 2017 - 19:19

Mieszasz fakty - z Twojego profilu wynika, że jesteś osobą anonimową, która dopiero co się zarejestrowała na forum, jeżeli masz staż taki jak ja to nie wstydź się napisz kim jesteś,

z własnymi wymysłami - nie wylewam frustracji, że przestałem być moderatorem bo zmian, które tu zaszły nie chcę firmować swoją osobą.

Nie wstydzę się, nic nie ukrywam. Prywatny profil został założony tylko dlatego, że mieliśmy tylko firmowy.

Większość Twoich "znajomych" wie kim jestem, skoro jeszcze nie kojarzysz, trudno.

Naprawdę podaruj sobie te wycieczki w moim kierunku regdos, nic do Ciebie nie mam, mam też nadzieję,  że Ty do mnie także.

#35 Gość_Mruczek_*

Gość_Mruczek_*
  • Goście

Napisany 12 wrzesień 2017 - 20:10

Przecież nikt Wam nie odpowie na temat nowego regulaminu, bo tu nawet nie ma komu odpowiedzieć na żądanie usunięcia konta. Czekam na tę przyjemność od dwóch dni, ale dalej mogę się zalogować i nawet coś napisać. Chyba PT Administrator i PT Moderatorzy nie nadążają z usuwaniem kont.

#36 samu

samu

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1178 postów
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Szafrański

Napisany 13 wrzesień 2017 - 07:28

Obecnie nowy regulamin to jakiś ponury żart.

Po pierwsze, zablokowaliście sobie możliwość polecania innych firm - nawet rzeczywistego polecania, a nie spamu:

11. Zakazane jest, pod rygorem zablokowania lub usunięcia Konta, zachęcanie do korzystania z usług konkretnego usługodawcy, prezentowanie Oferty  konkretnego usługodawcy, rekomendowanie usług konkretnego usługodawcy, w tym także w sposób pośredni, zamieszczanie tzw. kryptoreklam, stosowanie  tzw. marketingu szeptanego, bezpodstawne krytykowanie konkretnego usługodawcy, rozpowszechnianie kodów rabatowych

Co już sprawia, że to forum traci swój cel. Poważnie - forum do rozmów o web hostingu na którym nie można poprosić o polecenie hostingu? Panowie, bez jaj.

Po drugie, ten punkt regulaminu to chyba jakiś bardzo smutny żart?

6. Zakazane jest zakładanie kolejnego Konta przez tego samego Użytkownika po zablokowaniu lub usunięciu Konta przez Usługodawcę.  W przypadku  złamania powyższego zakazu Użytkownik zobowiązuje się do wniesienia na rzecz Usługodawcy opłaty w wysokości 1000 zł brutto tytułem weryfikacji konta  Użytkownika. 

Kwiatki w nowym regulaminie, cenzura postów, usuwanie niewygodnych opinii i sposób w jaki (nowa) Administracja i (nowa) Moderacja rozmawia z użytkownikami to kotwica, która pociągnie was na dno. Już teraz powstają społeczności i forum, na które ludzie "uciekają" z WHT, bo nie podoba im się co tu się dzieje.

Nikt nie neguje waszego prawa do wprowadzania tych zmian. Kochana nazwo - to jest teraz wasze forum i możecie na nim robić co chcecie. Tylko nie zdziwcie się, jeśli dzięki temu co na nim zrobiliście to forum po prostu umrze - pamiętajcie, że forum to przede wszystkim użytkownicy, a Ci są lekko mówiąc wk***ieni.

#37 fuqet

fuqet

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisany 13 wrzesień 2017 - 12:06

Tylko nie zdziwcie się, jeśli dzięki temu co na nim zrobiliście to forum po prostu umrze

A może taki mają cel :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników