Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oddam lub sprzedam za grosze kilka kont

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Marek Miklewicz

Marek Miklewicz

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisany 02 wrzesień 2017 - 21:00

Witajcie

Sprawa wygląda następująco. Jakieś 2 lata temu zachciało mi się OwnClouda, zakupiłem serwer dedykowany z oferty online.net, później zakupiłem sobie licencję DirectAdmin External i w zasadzie w tym miejscu zaczęła się moja przygoda, zadzwonił do mnie znajomy i zapytał czy nie przyjmę od niego kilka kont hostingowych, bo on wycofuje się z hostingu, pomyślałem sobie że czemu nie, wyszedłem z założenia, że i tak płacę za serwer... i tak mam DirectAdmina więc co za problem utrzymać kilka kont no i jeszcze zarobie ze 100 zł. Problem w tym, że nie przewidziałem jednego... że czym innym jest serwerek dla siebie i robienie tego dla siebie a czym innym robienie tego nawet dla paru klientów, doszły koszty backupów w kilku lokalizacjach bo nie chcę być zależny tylko od jenego miejsca, doszły koszty systemu billingowego itd. Reasumując - koszty miesięczne są dość duże jak na początkowo amatorski serwer pod OwnCloud i swoje www, dlatego chętnie znalazłbym nabywcę (najchętniej oczywiście za jakąś drobną opłatą ale w wypadku braku ofert skłonny jestem oddać je za darmo.

Jeśli chodzi o szczegóły to mówimy o 7 kontach, ich sumaryczna wielkość to ok 20 GB, przy czym największe konto ma ok 10 GB, jak widać to maleńkie konta i naprawdę mały serwer dlatego nie mam milionowych oczekiwań, ale cóż, może jednak ktoś byłby zainteresowany?

PS do ewentualnej sprzedaży lub oddania są tylko konta, zarówno serwer jak i licencja DirectAdmina  pozostają u mnie, zostawiam sobie także kilka kont, za które nie pobieram opłat...

• 0

#2 Roothek

Roothek

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów
  • Firma:DB MEDIA
  • Imię:Damian

Napisany 03 wrzesień 2017 - 10:39

Jeżeli chcesz je oddać za darmo to mogę je przejąć. Prosiłbym informacje na pw: ważność kont oraz jakie opłaty ponoszą klienci per konto.

• 0

#3 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6192 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 03 wrzesień 2017 - 11:02

Chętnie przyjmiemy te konta, zapraszam na PW.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników