Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam hostingu VPS z SMS API

Szukam hostingu VPS z SMS API SMS Api VPS hosting domena

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

Szukam hostingu VPS z SMS API

#1 Bodzio83

Bodzio83

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów
  • Imię:Bogusław
  • Nazwisko:Witek

Napisany 31 sierpień 2017 - 11:29

Szukam hostingu w którym można kupić vps ,dedyka ,domene. W którym jest wirtualna skarbonka z sms api może być również api innych płatności . Nie interesuje mnie mintshost oraz biznes host . Dlatego że mam z nimi złe wspomnienia oraz bardzo nie podoba mi się to ze ten hosting ma dwie nazwy , domeny jakby nie mogli się zdecydować na jedno. Kiedyś jak byłem w mintshoscie to po wysłaniu wątku do działu pomocy technicznej musiałem go otwierać w biznes hoscie. Niestety nie interesują mnie 2 strony połączone w jedną.
Myślałem nad lvlup.pro ale może jest coś jeszcze poza tymi hostingami które wymieniłem.  

A noi hosting nie musi być polski. Aktualnie jestem w ovh ale tam nie ma wirtualnej skarbonki i api. 

• 0

#2 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 11:51

Nie wiem czy mintshost.pl dalej posiada SMS, ale miał, zajrzyj tam ;)

• 0

#3 Bodzio83

Bodzio83

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów
  • Imię:Bogusław
  • Nazwisko:Witek

Napisany 31 sierpień 2017 - 11:54

Nie wiem czy mintshost.pl dalej posiada SMS, ale miał, zajrzyj tam ;)

Nie nabijaj postów. Nawet nie przeczytałeś tego co napisałem skoro zaproponowałeś mintshost.

• 0

#4 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 12:01

Nie nabijaj postów. Nawet nie przeczytałeś tego co napisałem skoro zaproponowałeś mintshost.

Przepraszam, nie zauważyłem nawet tego, skupiłem się na frazie "VPS" "SMS"

Jeszcze przychodzi mi na myśl: microvps.pl, kiedyś było u nich w porządku, od dłuższego czasu nic u nich nie miałem, więc musiał byś tam zajrzeć ;)

• 0

#5 Vescer

Vescer

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 36 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 12:38

pukawka.pl - posiadam tam jednego VPS'a, od samego kupna (2017-05-03) jest 100% uptime'u. Posiadają SMS API gdzie pieniądze trafiają do ich portfela. Serwer polecam wziąć z oferty XEN, łącza 100Mb/s w obie strony.

• 0

#6 Slotex.pl

Slotex.pl

Często na forum

• Firma Bronze
  • 60 postów
  • Firma:Slotex.pl Wojciech Olanin

Napisany 31 sierpień 2017 - 13:50

Zapraszam do kontaktu z firmą Slotex.pl - https://slotex.pl/kontakt

Oferujemy wirtualną skarbonkę, umożliwiamy płatności SMS i udostępniamy do nich API. Do skarbonki trafia kwota taka jaką otrzymujemy od operatorów płatności, tj. 50% kwoty netto wysłanej wiadomości SMS.

Mamy w naszej ofercie domeny, możemy zaoferować serwery VPS oraz serwery dedykowane - wszystko np. za SMS.

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że mieliśmy klientów, którzy decydowali się na serwery dedykowane i płacili za nie za pomocą SMS czy też przez API.

Edytowany przez Slotex.pl, 31 sierpień 2017 - 13:52.

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: SMS, Api, VPS, hosting, domena

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników