Skocz do zawartości

Zdjęcie

pCloud - prośba o opinię

pCloud - prośba o opinię

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

pCloud - prośba o opinię

#1 WielkiSzu

WielkiSzu

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 10:49

Kilka tygodni temu Amazon postanowił znacznie podnieść ceny usługi Cloud Drive (chmura na przechowywanie danych), przez co obecnie ta usługa jest dla mnie nieopłacalna. Szukam desperacko nowego miejsca na moje pliki w znośnej cenie. Wczoraj natrafiłem na ciekawą moim zdaniem ofertę pCloud - 2TB za 250 USD (plan Lifetime - płaci się raz i usługa jest jakby na zawsze, bez dalszych kosztów).
W związku z tym chciałbym zapytać o Wasze opinie na temat tej firmy i świadczonych przez nich usług. Po założeniu darmowego konta (10GB) zauważyłem bardzo dobre prędkości uploadu/downloadu.
Amazon to pewna aczkolwiek droga opcja, natomiast pCloud kusi szybkością i dobrą ceną.

Co o tym myślicie?

Edytowany przez WielkiSzu, 31 sierpień 2017 - 10:50.

#2 Gość_Rafiki_*

Gość_Rafiki_*
  • Goście

Napisany 31 sierpień 2017 - 11:24

Nie korzystałem z pCloud więc się nie wypowiem ale może Hubic Ci wystarczy ?

https://hubic.com/pl/offers/

#3 WielkiSzu

WielkiSzu

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 11:34

HubiC jest niewystarczający niestety - prędkości są ograniczone z góry (wysyłanie/pobieranie: 10Mbit/s), poza tym dochodzą jakieś dziwne problemy z pobieraniem wrzuconych plików. Mam też wrażenie, że OVH trochę olał tę usługę i boję się, że za chwilę musiałbym ponownie się przenosić z uwagi na zamknięcie tej usługi. Na duży plus jest tu zdecydowanie cena.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników