Skocz do zawartości
atlab

Darmowe narzędzie do rozliczania urlopów w małych firmach.

Polecane posty

Cześć,

 

zrobiłem narzędzie, którym być może komuś z Was się przyda. Dedykowane jest małym firmom i startupom.

Służy do elektronicznego zgłaszania urlopów - pozwoli złożyć wniosek o urlop w kilka sekund. Zaoszczędzi Wam to czas potrzebny nieraz na odpytanie księgowej/kadrowej o pozostałą ilość urlopu.

Przełożeni mogą tak samo prosto akceptować lub odrzucać wnioski.

 

Narzędzie w podstawowej wersji jest darmowe. Dostępna jest aplikacja webowa oraz natywne aplikacje dla Androida i iOS'a.

 

Zapraszam do przetestowania i będę wdzięczny za feedback.

 

Adres:
https://urlopy.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona świetnie wykonana, samego systemu jeszcze nie testowałem, ale po rozejrzeniu się na stronie co i jak wygląda super, powodzenia i wielu klientów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

prosta i czytelna stronka na +

Sam projekt dość oryginalny i fajny... tylko zastanawia mnie jeden fakt, że jeśli ma to być narzędzie dla małych firm, to nie wydaje mi się aby małe firmy bawiły się w takie "narzędzia". Skoro ktoś ma kilku pracowników to chyba nie potrzebna mu aplikacja do wystawiania / rozliczania urlopów - ale nie wiem może się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy generuje się sporo zapytań do (najczęściej outsourcowanej) księgowej/kadrowej. Bardzo dużo zależy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×