Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zlecę] Poprawa sklepu pod counter strike

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 AdDiXx

AdDiXx

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów

Napisany 25 sierpień 2017 - 00:27

Witam,

Posiadam sklep do serwerów Counter Strike 1.6 - VIPy itp.

Szukam kogoś kto poprawi mi ten sklep:

- Integracja sklepu z Przelewami i SMSami Homepay (w tymi API potwierdzające wpłate)

- Po zakupieniu usługi, nie dodaje się ona do bazy AmxBansa,

Jeśli chodzi o cene, to dogadamy się, weźcie tylko pod uwagę, że dla kogoś ogarniętego kwestia zrobienia tych dwóch rzeczy to jest 10 - 15 minut. :)

Kontakt:

PW

GG: 441 41 442

Edytowany przez AdDiXx, 25 sierpień 2017 - 00:28.

#2 Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1583 postów
  • Firma:Sys-Com
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Ostrowski

Napisany 25 sierpień 2017 - 00:30

Jeśli chodzi o cene, to dogadamy się, weźcie tylko pod uwagę, że dla kogoś ogarniętego kwestia zrobienia tych dwóch rzeczy to jest 10 - 15 minut. :)

Czy to jest jakaś aluzja w stylu "zapłacę 20zł bo poświęciłeś dużo czasu by to umieć zrobić w 30 min zamiast 6 godzin więc nie należy Ci się bo to tylko 30 min"?

Jeśli tak to powodzenia

#3 AdDiXx

AdDiXx

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów

Napisany 25 sierpień 2017 - 00:37

Nie, tak nie twierdzę, mam na myśli żeby nikt nie wołał sobie ceny, za którą mogę mieć taki sklep napisany od zera. ;)

Chodzi o to że znam pewne osoby, które stwierdzają że wezmą 2-3 razy więcej, tylko dlatego bo nie lubią grzebać w czyimś kodzie. :)

Zresztą co do twojej uwagi, nie potrzeba dużej wiedzy żeby zmienić 2-3 zapytania do bazy danych i napisać skrypt który sprawdza jakie IP się z nim łączy.  ;)

To zlecenie to nie jest bóg wie jakie trudne, nawet osoba która zna tylko podstawy to ogarnie.

Edytowany przez AdDiXx, 25 sierpień 2017 - 00:46.

#4 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 25 sierpień 2017 - 04:13

Zresztą co do twojej uwagi, nie potrzeba dużej wiedzy żeby zmienić 2-3 zapytania do bazy danych i napisać skrypt który sprawdza jakie IP się z nim łączy.  ;)

To zlecenie to nie jest bóg wie jakie trudne, nawet osoba która zna tylko podstawy to ogarnie.

Skoro to takie proste i tak to oceniasz to czemu sam tego po prostu nie zrobisz? :)

#5 AdDiXx

AdDiXx

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów

Napisany 25 sierpień 2017 - 17:19

Ponieważ nie mam czasu na takie rzeczy, potrzebowałem tego na dzisiaj, zresztą co ciebie to obchodzi czemu tego sam nie zrobię? ;) Nie muszę ci się tłumaczyć kolego. Nie rozumiem pewnych osób na forum są to po prostu zwykłe ku*wy które nic nie wnoszą do tematu, a wszędzie pchają się i szukają do czego się można przyczepić. :)

Salut panowie, dzięki za wasze nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi!

Już znalazłem kogoś, temat do zamknięcia

#6 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 25 sierpień 2017 - 19:39

Ponieważ nie mam czasu na takie rzeczy, potrzebowałem tego na dzisiaj, zresztą co ciebie to obchodzi czemu tego sam nie zrobię? ;) Nie muszę ci się tłumaczyć kolego. Nie rozumiem pewnych osób na forum są to po prostu zwykłe ku*wy które nic nie wnoszą do tematu, a wszędzie pchają się i szukają do czego się można przyczepić. :)

Ale kultury trochę, nie jesteś wśród swoich ;-)

#7 xorg

xorg

Webmaster & programista

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2009 postów
  • Firma:Web Systems
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Bort

Napisany 27 sierpień 2017 - 16:23

Ale kultury trochę, nie jesteś wśród swoich ;-)

Nie miał 10-15 minut :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników