Skocz do zawartości

Zdjęcie

[dedykowany] Szukam hostingu dedykowanego

[dedykowany] Szukam hostingu dedykowanego hosting dedykowany direct admin installatron

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

[dedykowany] Szukam hostingu dedykowanego

#1 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 07:10

Hejka,

wcześniejszy mój temat dotyczył SeoHost i jego hostingu, przeszukałem wiele wątków na WHT, trochę internetu nt. hostingów dedykowanych, taki mały research. Teraz zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze hostingu dedykowanego dla wielu stron.

Aktualnie mam na oku Hitme i ich hosting dedykowany VPS-DA3 który spełnia moje oczekiwania, ale może Wy macie jakieś jeszcze sugestie i lepszy wybór hostingu?

Ważne aspekty:

- Direct Admin (wsparcie Let's Encrypt) - w cenie hostingu!,

- Installatron (mogę zakupić własną licencję i podesłać firmie do aktywacji),

- ponad 100 GB przestrzeni dyskowej (ze względu na parę sklepów i stron z newsami = zdjęcia oraz backupy które i tak idą na inny serwer jednak strony mają backup początkowo na serwerze witryn - przynajmniej 2/3 dni wstecz),

- 3 GB RAM lub więcej,

- transfer powyżej 2TB lub bez limitu (tak jak w przypadku hitme),
- Możliwość zmiany wersji php dla poszczególnych domen,

- Mile widziane zaawansowane ustawienia php (chodzi mi o to: http://imgur.com/a/WoeF3),

Jeśli ktoś jest mi w stanie zaproponować taki hosting, w przybliżonej cenie do hitme to piszcie śmiało.

Oferty bezpośredni od firm hostingowych mile widziane, to w końcu one wiedzą co mają na zapleczu ;)

• 0

#2 behemoth

behemoth

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1237 postów
  • Firma:swhosting.pl
  • Imię:Jakub

Napisany 23 sierpień 2017 - 07:20

Na screenie pokazałeś php selector od cloud linuxa.
Podniesie on znacznie cenę hostingu dedykowanego.
Jesteś skłonny zapłacić więcej, niż początkowo zakładałeś?
  • 0

#3 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 07:26

Na screenie pokazałeś php selector od cloud linuxa.
Podniesie on znacznie cenę hostingu dedykowanego.
Jesteś skłonny zapłacić więcej, niż początkowo zakładałeś?

Jestem w stanie, czekam na oferty.

Dodam, że aktualnie mam hostingi z tymi funkcjami, jednak tylko hosting WWW, strony działają wolniej (choć są na osobnych hostingach) no i dramatyczne SLA poniżej 98,5, a nawet i niżej (w miesiącu), a klienci powoli się irytują. 

Czas mnie nie nagli, czas na wybór do grudnia, żeby zdążyć ze wszystkim przed świętami.

Edytowany przez KaRRmeleK, 23 sierpień 2017 - 07:36.

• 0

#4 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 23 sierpień 2017 - 08:12

CloudLinux to jakieś 50zł miesięcznie do ceny serwera + Pewnie przejście z ovz na KVM / XEN czyli cena serwera zwiększy ci się kilka razy.

• 0

#5 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 08:58

Rozumiem, w takim razie najbardziej zależy mi na tym:

http://i.imgur.com/ENxmEJC.png

O dodanie, usunięcie modułu zawsze można napisać ticket (chyba), a akurat tam najmniej grzebie i nie będzie problemu gdy tego nie będzie =)

• 0

#6 statnet

statnet

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów
  • Firma:STATNET
  • Imię:Maciej

Napisany 23 sierpień 2017 - 12:49

Witaj,

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na Hosting dedykowany - jest to serwer VPS z administracją po naszej stronie, panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron. Zapewniamy w standardzie wsparcie dla dwóch wersji php (7.0 oraz 5.6), w razie konieczności możemy również uruchomić więcej wersji php. Serwer jest skonfigurowany ze wsparciem dla LetsEncrypt. Dla usługi Hosting dedykowany wykonujemy kopię bezpieczeństwa z możliwością cofnięcia się do 1 miesiąca wstecz.

Oferta dostępna jest pod adresem:

https://www.statnet.pl/hosting/

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy na usługę, tak więc zapraszam do sprawdzenia naszego rozwiązania.

• 0

#7 Rysiu512

Rysiu512

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 42 postów
  • Imię:Lukasz

Napisany 23 sierpień 2017 - 12:52

Raczej nic lepszego od hitme.pl nie znajdziesz.

• 0

#8 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 12:52

Witaj,

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na Hosting dedykowany - jest to serwer VPS z administracją po naszej stronie, panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron. Zapewniamy w standardzie wsparcie dla dwóch wersji php (7.0 oraz 5.6), w razie konieczności możemy również uruchomić więcej wersji php. Serwer jest skonfigurowany ze wsparciem dla LetsEncrypt. Dla usługi Hosting dedykowany wykonujemy kopię bezpieczeństwa z możliwością cofnięcia się do 1 miesiąca wstecz.

Oferta dostępna jest pod adresem:

https://www.statnet.pl/hosting/

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy na usługę, tak więc zapraszam do sprawdzenia naszego rozwiązania.

Mogą Państwo przygotować ofertę na poziomie STD-HD-4GB-SATA, z 50GB na 100GB,150GB? Jak to cenowo wyjdzie jeżeli chce rozszerzyć miejsce na serwerze?

• 0

#9 Gość_sohost.pl_*

Gość_sohost.pl_*
  • Goście

Napisany 23 sierpień 2017 - 16:05

Cześć, jeżeli jesteś zainteresowany to możemy Ci zaproponować konto reseller z php selectorem :)

W celu zaoferowania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu na pomocą  maila: bok[at]sohost.pl.

Każdy pakiet zawiera:

• Nielimitowany transfer
  • DirectAdmin PL
  • PHP 5.3/5.4/5.6/7.0/7.1
  • Certyfikat SSL (Let's Encrypt)
  • Autoinstalator popularnych CMS'ów
  • Backup co 24 godziny
  • Płatność: SMS / Przelewy24

• 0

#10 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6193 postów
  • Firma:MZone Group

Napisany 23 sierpień 2017 - 18:54

Zapraszam do naszej oferty: http://www.pl.mzone..../openvz/managed

• 0

#11 statnet

statnet

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów
  • Firma:STATNET
  • Imię:Maciej

Napisany 24 sierpień 2017 - 08:39

Mogą Państwo przygotować ofertę na poziomie STD-HD-4GB-SATA, z 50GB na 100GB,150GB? Jak to cenowo wyjdzie jeżeli chce rozszerzyć miejsce na serwerze?

Możemy rozszerzyć dysk w przypadku pakietu STD-HD-4GB-SATA. Koszt rozszerzenia dysku wynosi 10zł/mc za każde dodatkowe 25GB. Zapraszam jednak do bezpośredniego kontaktu przez maila lub naszym chat na stronie. Postaramy się przygotować coś extra.

Edytowany przez statnet, 24 sierpień 2017 - 08:56.

• 0

#12 KaRRmeleK

KaRRmeleK

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 29 sierpień 2017 - 12:47

Rozejrzałem się jeszcze trochę i w webh.pl, hosting cloud, 100GB/150GB, wystarczy taki hoting w chmurze na moje potrzeby?

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: hosting, dedykowany, direct, admin, installatron

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników