Skocz do zawartości

Zdjęcie

[wirtualny] Hosting dla strony firmowej i poczty

[wirtualny] Hosting dla strony firmowej i poczty hosting vps

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

[wirtualny] Hosting dla strony firmowej i poczty

#1 swieczkos

swieczkos

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 27 postów

Napisany 17 sierpień 2017 - 18:01

Witam,

poszukuję hostingu lub zarządzanego VPS pod stronę firmową. Obecnie strona stoi na serwerze dedykowanym, jednak na chwilę obecną wykorzystuję znikomy ułamek możliwości serwera a płacić trzeba za cały. Strona jest jeszcze na Wordpressie, choć nie wykluczam przerzucenia się na zwykły html i php

Wymagania:

Pojemność >50GB

Bazy danych MySQL lub MariaDB

PHP 7 lub wyższe

Możliwość instalacji własnego certyfikatu SSL w standardzie (z Let's Encrypt włącznie) bez dokupowania w tym celu żadnych dodatkowych opcji

Cena: rozsądna żeby nie przekroczyła kosztów mojego serwera dedykowanego :)

Jeśli coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.

• 0

#2 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów

Napisany 17 sierpień 2017 - 18:03

Na VPS możesz sobie zrobić co chcesz więc nie ma problemu z instalacją LE. Pytanie tylko czy potrzeba aż VPS, może wystarczy zwykły shered?

• 0

#3 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 17 sierpień 2017 - 18:06

ile chcesz przeznaczyć na to?

nie było pytania - nie doczytałem że polska lokalizacja

• 0

#4 Rysiu512

Rysiu512

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 42 postów
  • Imię:Lukasz

Napisany 17 sierpień 2017 - 19:17

Zerknij na ofertę Hitme.pl

Polecam!

• 0

#5 TaniDedyk.pl

TaniDedyk.pl

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 21 postów
  • Firma:Marek.pro Marek Drzewiecki

Napisany 17 sierpień 2017 - 20:14

Witaj,

Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszej firmy  - serwery vps z administracją  to koszt od 49 PLN netto/miesiąc , serwery dedykowane - od 209 PLN netto/miesiąc

Usługi oferowane w naszej firmie są z pełną administracją, więc kwestię zarządzania, kopii zapasowych jak i migracji są po naszej stronie.

Z wymagań wskazanych w poście spełniamy wszystkie:

- Lokalizacja polska

- pojemność  - od 30 do 125 GB dla vps, i do kilku TB dla serwerów dedykowanych

- Bazy danych - MariaDB 10.1

- php - zmiana w zakresie od 5.3 do 7.1 dla każdej z domen

- Certyfikaty ssl- możemy uruchomić automatyczne generowanie/odnawianie certyfikatów LE , instalacja własnych certyfikatów bez dodatkowych kosztów ( SNI)

W przypadku dodatkowych pytan zachęcam do kontaktu pod adres pomoc@tanidedyk.pl 

Pozdrawiam.

• 0

#6 webh

webh

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów
  • Firma:Ultimahost.pl Szeliga sp.j.

Napisany 17 sierpień 2017 - 20:44

Dobry wieczór,

Polecamy nasz hosting w cenie 199zł rocznie, który posiada gwarantowane parametry związane z możliwą do wykorzystania ilością zasobów takich jak CPU i RAM. 

Poza tym posiada wszystkie opisywane opcje, 50GB w standardzie, które w razie potrzeby możemy rozszerzyć :-)

• 0

#7 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisany 17 sierpień 2017 - 21:37

Zapraszam PW mogę zaoferować fajną ofertę

• 0

#8 swieczkos

swieczkos

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 27 postów

Napisany 18 sierpień 2017 - 11:46

Dobry wieczór,

Polecamy nasz hosting w cenie 199zł rocznie, który posiada gwarantowane parametry związane z możliwą do wykorzystania ilością zasobów takich jak CPU i RAM. 

Poza tym posiada wszystkie opisywane opcje, 50GB w standardzie, które w razie potrzeby możemy rozszerzyć :-)

@webh że też o Was nie pomyślałem. Mam u Was 2 VPSy do zabawy i jeden cloud hosting ale jakoś nie pomyślałem, żeby strone firmową do Was przenieść. Do tej pory jedyne co mnie u Was wkurza to to, że jak już przypnę do jakiegoś hostingu jakaś domenę (w sensie nazwę a nie domenę - domenę), to nie da się tego zmienić. Mam więc hosting pod nazwą jakasdomena.pl a na nim domenę innadomena.pl podczas gdy jakasdomena.pl już dawno jest gdzie indziej. To co prawda tylko nazwa ale wprowadza zbędny zamęt

• 0

#9 MyDevil.net

MyDevil.net

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów
  • Firma:ADMIN.NET.PL (MyDevil.net)

Napisany 18 sierpień 2017 - 11:56

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hostingu MyDevil.net.

HOSTING DLA WYMAGAJĄCYCH
Stawiamy na możliwości - u nas bez problemu uruchomisz swoją aplikację napisaną w dowolnym języku.
Nasi Klienci uruchamiają aplikacje napisane w: PHP (5.6, 7.0 oraz 7.1), Python (2.7, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6), Java (OpenJDK 7 i 8), Ruby, Node.js (4, 6, 7), Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal.
Każdy programista doceni nasze repozytoria kodu: GIT, SVN oraz Mercurial (hg), które można zintegrować z używanym przez Ciebie oprogramowaniem, np. redmine lub trac.

Udostępniamy szereg rozwiązań bazodanowych: MySQL 5.7, PostgreSQL 9.4 oraz MongoDB 3.2.
Wszystkie dane umieszczane są na szybkich dyskach SSD oraz wspomagane specjalnym mechanizmem cache'owania w pamięci RAM.

Wykorzystaj pełnię możliwości swoich aplikacji dzięki dostępności: SSH, memcached, redis, zadania cron.

BRAK OGRANICZEŃ
Skupiamy się na możliwościach, nie na ograniczeniach - dlatego u nas nie znajdziesz sztucznych limitów:
  • nielimitowany transfer miesięczny,
  • brak uciążliwych limitów CPU,
  • brak ograniczeń ilości vhostów httpd (domen), skrzynek e-mail, czy baz danych MySQL, PostgreSQL i MongoDB,
NIESAMOWITA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Jedną z najważniejszych cech naszego hostingu jest nadzwyczajna szybkość wykonywania wszystkich operacji na udostępnionych kontach.
Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szeregu optymalizacji i wyboru najlepszych dostępnych rozwiązań:
  • FreeBSD - wydajny i bezpieczny system operacyjny,
  • ZFS - system plików, który potrafi zdziałać wydajnościowe cuda,
  • Nginx - serwer WWW, który jest znacznie wydajniejszy niż powszechnie stosowany serwer Apache httpd, obsługuje HTTP/2 dla SSL,
  • dyski SSD - teraz 400 000 IOPS do Twojej dyspozycji,
  • pamięc RAM wykorzystana jako pamięć podręczna do zwiększenia wydajności
Masz dość powolnego hostingu? Jeden z najszybszych hostingów na rynku już na Ciebie czeka ;-)

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo danych naszych Klientów to dla nas priorytet. Nasze główne atuty bezpieczeństwa to:
  • codzienna kopia zapasowa danych klienta dostępna przez 14 dni wstecz,
  • dwa rodzaje backupu danych:
    - szybka kopia lokalna dostępna w każdej chwili dla użytkownika,
    - zdalna kopia umieszczona w niezależnym od reszty usług data center,
  • szyfrowane połączenia dla poczty oraz stron WWW - certyfikat użytkownika bez dodatkowego adresu IP (SNI) oraz darmowe certyfikaty SSL Let's Encrypt,
  • całkowita izolacja użytkowników w systemie,
  • brak możliwości wpływania na wydajność systemu i innych użytkowników,
  • spójność przechowywanych danych dzięki zastosowaniu systemu plików ZFS,
  • moźliwość włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (two-factor authentication, 2FA)
GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI I SUPPORT
Nasze usługi umieszczone są w serwerowni firmy ATMAN w Warszawie - dzięki tej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić najniższe czasy dostępu dla użytkowników z całej Polski oraz dostępność serwerów na poziomie 99,50% w skali miesiąca.

Nasz BOK dostępny jest codziennie w godzinach 08:00 - 02:00 oraz całodobowo reagujemy na zgłoszenia awaryjne.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA
Nasza firma jest autorem wielu rozwiązań ułatwiąjacych korzystanie z hostingu, najważniejsze z nich to:
  • system zarządzania kontem Devil - system do zarządzania usługami hostingowymi przez użytkowników w czasie rzeczywistym,
  • panel DevilWEB - bardzo wygodny i intuicyjny webowy interfejs dla systemu zarządzania kontem Devil,
  • narzędzie konsolowe devil - proste narzędzie konsolowe służące do komunikacji i zarządzania kontem za pomocą systemu Devil,
  • system tworzenia automatycznych kopii bezpieczeństwa oraz udostępniania ich użytkownikom,
  • obsługa standardu .htaccess dla serwera WWW Nginx
Wszystkie rozwiązania są dostępne dla każdego konta z oferty hostingu MyDevil.net.

SPRAWDŹ NAS TERAZ
Aktualnie trwa promocja na nowe konta hostingowe i VPN - 50% taniej dla pierwszej płatności.
Wykorzystaj kod rabatowy FORUM_WHT i uzyskaj dodatkowe 15% zniżki na dowolne konto!

Decyzja jeszcze nie podjęta? Możesz przetestować nasze usługi przez 14 dni (test płatny 1-4 PLN w zależności od pakietu).
Sprawdź pełną ofertę na stronie MyDevil.net.
  • 0

#10 statnet

statnet

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów
  • Firma:STATNET
  • Imię:Maciej

Napisany 18 sierpień 2017 - 15:39

Jeżeli szukasz serwera z administracją to mamy w ofercie Hosting Dedykowany, który jest rozwiązaniem zarządzanym przez naszego administratora. Dodatkowo serwer jest dostarczany z wygodnym panelem DirectAdmin i instalatorem skryptów Installatron.

https://www.statnet.pl/hosting/

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy, więc nic nie ryzykujesz sprawdzając nasze rozwiązanie.

• 0

#11 swieczkos

swieczkos

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 27 postów

Napisany 18 sierpień 2017 - 21:34

No to przejrzałem.
@tanidedyk: Na stronie https://tanidedyk.pl...wane-polska.php macie informację o serwerze dedykowanym za 209 zł za rok. Kuszące, choć pewnie wypieralibyście się i twierdzili, że to pomyłka :/ W VPSach 50GB to koszt roczny 690 zł ale brak bliższej specyfikacji. Brak chociażby informacji czy w ramach VPS jest własne IP czy też trzeba dokupić.

@webh Wszystko cudnie. 199 zł za rok tylko własne IP to koszt 100 zł rocznie. Na plus długi okres próbny no i to, że już mam u Was dwa VPSy i jeden hosting (wszystko raczej słabo przetestowane). Na minus to, że właśnie chciałem sprawdzić stan swoich usług i strona http://ssl.webh.pro/ padła.

@mydevil: Wpis na forum jak z katalogi reklamowego. Ale 45GB z ceną za rok 125 zł (w promocji przed rabatem z WHT). Nie jest źle. Nawet bardzo dobrze. Też mam już u Was wykupiony jeden hosting.

Wybór między webh.pl i mydevil.net. Czy jesteście coś w stanie zaproponować ciekawego jeśli chodzi o ten własny IP? Przechodząc z serwera dedykowanego, gdzie tych adresów jest kilka przydałby się choć jeden, najlepiej jak najtańszy lub darmowy.

• 0

#12 TaniDedyk.pl

TaniDedyk.pl

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 21 postów
  • Firma:Marek.pro Marek Drzewiecki

Napisany 18 sierpień 2017 - 21:55

No to przejrzałem.
@tanidedyk: Na stronie https://tanidedyk.pl...wane-polska.php macie informację o serwerze dedykowanym za 209 zł za rok. Kuszące, choć pewnie wypieralibyście się i twierdzili, że to pomyłka :/ W VPSach 50GB to koszt roczny 690 zł ale brak bliższej specyfikacji. Brak chociażby informacji czy w ramach VPS jest własne IP czy też trzeba dokupić.

Witaj,

Faktycznie w grafice na górze była pomyłka - dziękuje za wskazanie, poprawiliśmy tą informację.

Sam formularz zamówienia miał już poprawną cenę, aczkolwiek jeśli udałoby Ci się zamówić takowy serwer to cena byłaby zgodna z zamówieniem.

Dodaliśmy informację o dedykowanym adresie ip - jakich jeszcze informacji brakuje na naszej stronie?

Każdy feedback bierzemy pod uwagę, więc chętnie poprawimy naszą stronę pod tym względem.

Dziękujemy jeszcze raz i zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań.

• 0

#13 nnd_newbie

nnd_newbie

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 sierpień 2017 - 22:00

@webh Na minus to, że właśnie chciałem sprawdzić stan swoich usług i strona http://ssl.webh.pro/ padła.

Bo prawidłowa to https://ssl.webh.pro/, nie zrobili przekierowania z http na https.

@webh Do tej pory jedyne co mnie u Was wkurza to to, że jak już przypnę do jakiegoś hostingu jakaś domenę (w sensie nazwę a nie domenę - domenę), to nie da się tego zmienić. Mam więc hosting pod nazwą jakasdomena.pl a na nim domenę innadomena.pl podczas gdy jakasdomena.pl już dawno jest gdzie indziej. To co prawda tylko nazwa ale wprowadza zbędny zamęt

Mnie też to irytowalo, ale support bez problemu zmienia.

• 0

#14 webh

webh

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów
  • Firma:Ultimahost.pl Szeliga sp.j.

Napisany 19 sierpień 2017 - 15:59

@webh Wszystko cudnie. 199 zł za rok tylko własne IP to koszt 100 zł rocznie. Na plus długi okres próbny no i to, że już mam u Was dwa VPSy i jeden hosting (wszystko raczej słabo przetestowane). Na minus to, że właśnie chciałem sprawdzić stan swoich usług i strona http://ssl.webh.pro/ padła.

Pamiętaj, że jeśli masz u nas już jakieś usługi, jesteś objęty dodatkowymi obniżkami cen, które są opisane tutaj. Możesz również dodatkowo obniżyć koszt hostingu na dodatkowe lata jeśli skorzystasz z naszego programu partnerskiego.

Jeśli chciałbyś jeszcze z nami ponegocjować warunki, jako że jesteś jak rozumiem naszym stałym klientem, możemy coś wyczarować - napisz do nas przez panel :-)

• 0

#15 Rolej

Rolej

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 618 postów
  • Firma:Profil prywatny
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:Jagielski

Napisany 19 sierpień 2017 - 20:16

Na PW się odezwę, prześlę pewną ofertę.