Skocz do zawartości
BartekF

[szukam] Reseller maili

Polecane posty

Mam problem, na który nie mogłem znaleźć żadnego tematu. Mam własny hosting web, ftp, dyski i inne usługi i chcę przy tym pozostać ponieważ mamy tam wiele optymalizacji pod rzeczy które robimy, natomiast mamy jeszcze problem z mail - chciałbym to outsourcować.

 

Wymagania:

* Maile entry level - nic ponad podstawowy standard jaki oferują inne hostingi - nie mówię o mailach premium

* Przestrzeń na początek min. 200GB z możliwością rozszerzenia

* Bez ograniczeń na ilość skrzynek

* Bez ograniczeń na ilość domen

* Bez whitelabel, panel tylko dla nas, klient nie ma do niego dostępu

* Z panelu admin będą korzystać tylko programiści / administratorzy - może być to nawet przez SSH

* Możliwość resetowania haseł skrzynek

* DNS po naszej stronie, potrzebujemy tylko stałych adresów, które możemy do DNS dodać (IMAP, POP3, IMAP, SPF, cokolwiek)

* Wysokie SLA

* Brak wymagań co do szybkości odp supportu

* Webclient - może być któryś z darmowych jak roundcube - z opcją zmiany swojego hasła.

* Dbanie aby serwery nie były blacklistowane, jakieś filtry spamowe

* Nie mamy dużo klientów

 

Opcjonalnie na plus:

* API / skrypty SSH którymi moglibyśmy tworzyć skrzynki / resetować hasła

* Możliwość whitelabel / ostylowania we własnym zakresie / danie pod własną domeną webclienta

 

W ogólności szukam takiego rozwiązania w niskiej cenie. Czy ma to w ogóle sens? Znajdzie się ktoś kto to się podejmie? Jeśli tak to proszę o oferty z cenami.

Edytowano przez BartekF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dla kilku podobnych tematow wykorzystany mydevil, na hostingu poczta i dns a reszta na dedykach:) tyle że mniej miejsca na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×