Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polecany hosting?

Polecany hosting?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

Polecany hosting?

#1 DaFFX

DaFFX

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 00:58

Witam,

Poszukuję hostingu pod forum na skrypcie IPS 4.1/4.2 (nowsze IPB), co do wymagań:

• Nie przeszkadzający firewall (hitme blokuje połączenia do zew. ip i trzeba pisać ticketa)
  • Anty-DDoS
  • Hosting musi prowadzić też usługę skalowalną/chmurę (na początek zwykły hosting, później przenosiny na usługę skalowalną - Chcę wszystko w 1 firmie nie kilka usług)
  • Dostęp SSH (nie wymagane, ale pomocne)
  • php 7
  • mariadb
  • Możliwość eksportu / importu baz bez limitu wielkości pliku kopii
  • serwer mailowy najlepiej na osobnej maszynie (chcę użyć CF a z mailserverem może być problem)
  • Jasno przedstawionych limitów
  • mod_security odpada (podczas działania forum potrafi zablokować "czyste intencje" i normalny ruch)
  • Certyfikat Let’s Encrypt (auto-renew)
  • Lokalizacja najlepiej PL, ale inne też mogą być (oprócz jakichś egzotycznych)
  • PayPal

w/w ma większość hostingów, ale chciałbym dowiedzieć się co polecacie. Czytałem o dhosting, ale podobno z czasem nie jest już tam tak kolorowo mimo "skalowalnej usługi", webh nie jestem przekonany (nie używałem odkąd jakiś dzieciak wywalał mi vpsy z darmowego stressera), zenbox pod forum też średnio mi pasuje. 

Co polecacie? Nie chcę usługi dobrze działającej przez pewien czas, ale usługi która będzie bez przerwy tak działała.

Piszcie tylko w temacie, na PW rzadko odpisuje.

Edytowany przez DaFFX, 25 lipiec 2017 - 00:58.

• 0

#2 is_wm

is_wm

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 938 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 06:23

VPS w OVH + DA lifetime + Ktoś kto to ogarnie i doglądnie.

• 0

#3 TaniDedyk.pl

TaniDedyk.pl

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 21 postów
  • Firma:Marek.pro Marek Drzewiecki

Napisany 25 lipiec 2017 - 06:57

@DaFFX

Jak dużo masz ataków?

Podeślij nam więcej informacji na pomoc@tanidedyk.pl - zaoferujemy Ci albo usługę bezpośrednio na naszych maszynach, albo też samą administrację serwerem i kopię dla serwera VPS z OVH.

Koszt miesięcznego pakietu DirectAdmin + administracja + kopie zapasowe to 50 PLN netto/miesiąc dla serwerów vps lub 100 PLN netto/miesiąc dla serwerów dedykowanych.

Pozdrawiam 

• 0

#4 Rolej

Rolej

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 615 postów
  • Firma:Profil prywatny
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:Jagielski

Napisany 25 lipiec 2017 - 07:51

VPS OVH z administratorem ;) jak coś to uderzaj na priv ;)
  • 0

#5 DaFFX

DaFFX

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 09:46

@DaFFX

Jak dużo masz ataków?

Podeślij nam więcej informacji na pomoc@tanidedyk.pl - zaoferujemy Ci albo usługę bezpośrednio na naszych maszynach, albo też samą administrację serwerem i kopię dla serwera VPS z OVH.

Koszt miesięcznego pakietu DirectAdmin + administracja + kopie zapasowe to 50 PLN netto/miesiąc dla serwerów vps lub 100 PLN netto/miesiąc dla serwerów dedykowanych.

Pozdrawiam 

Z tego co pamiętam, jakiś czas temu gdy przenosiłem się z hostingu x (blazing - muszę zrezygnować z powodu fw) do y i po aktualizacji dnsów dedyk z hostingu y leżał (jest to w miarę znany hosting) więc co do ataków mogę napisać, że potrafią rzucać się w oczy. Do niedawna wykorzystywali wszystko co się dało, od darmowych stresserów / płatnych po rózne hostingi www 100/1gbit pod flood. O ile zgłoszenie takiego incydentu do danej firmy nie jest problemem to zgłoszenie vps-dedyk troszkę trwa i nie zawsze reagują.

(warte uwagi dla każdego chyba)

Edytowany przez DaFFX, 25 lipiec 2017 - 09:58.

• 0

#6 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 25 lipiec 2017 - 13:26

Jak rozumiem strona obecnie nie stoi za CF, czy udało się atakującym przejść przez CF i atakować bezpośrednio Twoją maszynę?

• 0

#7 DaFFX

DaFFX

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 00:34

Aktualnie brak CF dlatego nie mogę zostać gdzieś gdzie ip jest już znane i nie za bardzo daje rade.

• 0

#8 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 647 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 07:58

Napisz na pw jak nic nie znalazłaś.
  • 0

#9 #Gremsonkowy#

#Gremsonkowy#

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 93 postów
  • Firma:#Gremsonkowy#
  • Imię:#Gremsonkowy#
  • Nazwisko:#Gremsonkowy#

Napisany 31 lipiec 2017 - 18:44

Przy takim forum to najważniejszą rzeczą jest to aby było dobrze ukryte za cf co do hostingu to jaki masz budżet, od siebie mogę polecić kupno dedyka w hosteam bądź ovh z serii game.
  • 0

#10 Gość_Rafiki_*

Gość_Rafiki_*
  • Goście

Napisany 01 sierpień 2017 - 14:05

Przy takim forum to najważniejszą rzeczą jest to aby było dobrze ukryte za cf co do hostingu to jaki masz budżet, od siebie mogę polecić kupno dedyka w hosteam bądź ovh z serii game.

Tylko po co z serii game na serwer typowo dla web (chociażby CPU będzie desktopowy na takim serwerze)?

ovh game ma dodatkowo firewall dla protokołu UDP a tutaj nie będzie on wykorzystywany no może po za DNS - które rzeczywiście najlepiej byłoby przenieść na Cloudflare.

Zwykła seria serwerów OVH byłaby wystarczająca. Nie wiem ile masz użytkowników i odwiedzin dziennie ale jeśli nie jest to jakaś gruba liczba to i VPS by spokojnie starczył albo jakaś instancja z public cloud.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników