Skocz do zawartości
webh

Innowacyjny system backupów KVM i inne nowości – sprawdź już dziś

Polecane posty

Dzień dobry,


W związku z wprowadzonymi zmianami w naszych usługach i ofercie, chcielibyśmy Was o nich poinformować i zachęcić do ich sprawdzenia "na własnej skórze":


- Backupy w serwerach KVM wykonują się co godzinę i można je od teraz samodzielnie przywracać z poziomu panelu – można przywrócić je poprzez podmianę aktualnego obrazu dysku Waszych serwerów, lub na 3 godziny powołać tymczasową instancję utworzoną z backupu – dzięki temu możecie na spokojnie przejrzeć wszystko co mogło się zepsuć i przywrócić pliki, które się straciły lub pliki konfiguracyjne z którymi wystąpił problem. Ponadto można przywrócić serwer z backupu i sprawdzić czy planowana czynność którą chcielibyście wykonać na serwerze produkcyjnym, wykona się poprawnie na testowej instancji,


- Zgodnie z Waszymi życzeniami (link), kilka parametrów bezpieczeństwa ustawiliśmy na wyższe – teraz możecie bez obaw uruchamiać aplikacje intensywniej korzystające z baz danych,


- Nasz hosting możecie przetestować za 1zł przez kwartał i sprawdzić wszystkie jego możliwości,


- Nieco zmieniliśmy formułę serwera KVM Mini – teraz ma ciekawsze parametry i serwer ten powinien być jeszcze bardziej atrakcyjny dla osób poszukujących taniego serwera VPS,


- Uruchomiliśmy program partnerski, dzięki któremu zachęcając nowych klientów do skorzystania z naszych usług otrzymujecie 20% dożywotnio od wszystkich wpłat, których dokona polecony przez Was klient, a ten klient otrzyma od Was 20% na pierwszą wpłatę jakiej dokona,


- Dbamy nie tylko o nowych! Jeśli jesteś już naszym klientem, sprawdź ostatniego maila od nas. Przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji, które mogą Cię zainteresować,


- Poprawiliśmy pracę naszego supportu, aby jeszcze lepiej świadczyć wsparcie dla naszych klientów. Z naszych statystyk wynika, że średnio 80% zgłoszeń rozwiązujemy w ciągu kwadransu od zgłoszenia.


Mamy nadzieję, że zmiany te Was ucieszą i dadzą Wam nowe możliwości. Gdyby nasunęły się Wam jakieś uwagi lub pytania w związku z naszą ofertą, lub chcielibyście coś zaproponować – piszcie śmiało, będziemy wdzięczni za wszelkie informacje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Czy testowaliście Windows Server 2016 na KVM-ach? Ja jakiś czas temu próbowałem zainstalować, ale instalka zatrzymywała się na samym początku instalacji. Nie zgłaszałem tego, bo nie było to dla mnie bardzo ważne (2008R2 i 2012R2 chodziły poprawnie), ale może teraz coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy testowaliście Windows Server 2016 na KVM-ach? Ja jakiś czas temu próbowałem zainstalować, ale instalka zatrzymywała się na samym początku instalacji. Nie zgłaszałem tego, bo nie było to dla mnie bardzo ważne (2008R2 i 2012R2 chodziły poprawnie), ale może teraz coś się zmieniło.

 

Sprawdziliśmy przed chwilą, nie było problemu z instalacją. Gdybyś nie mógł sobie poradzić z instalacją, daj znać, spróbujemy rozeznać przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Wrzuciłem zgłoszenie (2837), bo problem jest nadal ten co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Jedną wymianę maili później, ale potwierdzam.

 

I było poniżej 15 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×