Skocz do zawartości

Zdjęcie

Innowacyjny system backupów KVM i inne nowości – sprawdź już dziś

Innowacyjny system backupów KVM i inne nowości – sprawdź już dziś webh hosting kvm vps serwer vps serwer openvz serwer ssd

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

Innowacyjny system backupów KVM i inne nowości – sprawdź już dziś

#1 webh

webh

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • Firma:Ultimahost.pl Szeliga sp.j.

Napisany 24 lipiec 2017 - 19:14

Dzień dobry,

W związku z wprowadzonymi zmianami w naszych usługach i ofercie, chcielibyśmy Was o nich poinformować i zachęcić do ich sprawdzenia "na własnej skórze":

- Backupy w serwerach KVM wykonują się co godzinę i można je od teraz samodzielnie przywracać z poziomu panelu – można przywrócić je poprzez podmianę aktualnego obrazu dysku Waszych serwerów, lub na 3 godziny powołać tymczasową instancję utworzoną z backupu – dzięki temu możecie na spokojnie przejrzeć wszystko co mogło się zepsuć i przywrócić pliki, które się straciły lub pliki konfiguracyjne z którymi wystąpił problem. Ponadto można przywrócić serwer z backupu i sprawdzić czy planowana czynność którą chcielibyście wykonać na serwerze produkcyjnym, wykona się poprawnie na testowej instancji,

- Zgodnie z Waszymi życzeniami (link), kilka parametrów bezpieczeństwa ustawiliśmy na wyższe – teraz możecie bez obaw uruchamiać aplikacje intensywniej korzystające z baz danych,

- Nasz hosting możecie przetestować za 1zł przez kwartał i sprawdzić wszystkie jego możliwości,

- Nieco zmieniliśmy formułę serwera KVM Mini – teraz ma ciekawsze parametry i serwer ten powinien być jeszcze bardziej atrakcyjny dla osób poszukujących taniego serwera VPS,

- Uruchomiliśmy program partnerski, dzięki któremu zachęcając nowych klientów do skorzystania z naszych usług otrzymujecie 20% dożywotnio od wszystkich wpłat, których dokona polecony przez Was klient, a ten klient otrzyma od Was 20% na pierwszą wpłatę jakiej dokona,

- Dbamy nie tylko o nowych! Jeśli jesteś już naszym klientem, sprawdź ostatniego maila od nas. Przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji, które mogą Cię zainteresować,

- Poprawiliśmy pracę naszego supportu, aby jeszcze lepiej świadczyć wsparcie dla naszych klientów. Z naszych statystyk wynika, że średnio 80% zgłoszeń rozwiązujemy w ciągu kwadransu od zgłoszenia.

Mamy nadzieję, że zmiany te Was ucieszą i dadzą Wam nowe możliwości. Gdyby nasunęły się Wam jakieś uwagi lub pytania w związku z naszą ofertą, lub chcielibyście coś zaproponować – piszcie śmiało, będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. 

#2 Vasthi

Vasthi

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 19:20

Testowałem backupy, działają :D

#3 Gość_Mruczek_*

Gość_Mruczek_*
  • Goście

Napisany 24 lipiec 2017 - 20:42

Czy testowaliście Windows Server 2016 na KVM-ach? Ja jakiś czas temu próbowałem zainstalować, ale instalka zatrzymywała się na samym początku instalacji. Nie zgłaszałem tego, bo nie było to dla mnie bardzo ważne (2008R2 i 2012R2 chodziły poprawnie), ale może teraz coś się zmieniło.

#4 webh

webh

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 13:16

Czy testowaliście Windows Server 2016 na KVM-ach? Ja jakiś czas temu próbowałem zainstalować, ale instalka zatrzymywała się na samym początku instalacji. Nie zgłaszałem tego, bo nie było to dla mnie bardzo ważne (2008R2 i 2012R2 chodziły poprawnie), ale może teraz coś się zmieniło.

Sprawdziliśmy przed chwilą, nie było problemu z instalacją. Gdybyś nie mógł sobie poradzić z instalacją, daj znać, spróbujemy rozeznać przyczynę.

#5 Gość_Mruczek_*

Gość_Mruczek_*
  • Goście

Napisany 25 lipiec 2017 - 14:49

Wrzuciłem zgłoszenie (2837), bo problem jest nadal ten co kiedyś.

#6 webh

webh

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 14:53

@Mruczek problem rozwiązany ;-).

#7 Gość_Mruczek_*

Gość_Mruczek_*
  • Goście

Napisany 25 lipiec 2017 - 15:10

Jedną wymianę maili później, ale potwierdzam.

I było poniżej 15 minut!

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: webh, hosting, kvm, vps, serwer vps, serwer openvz, serwer ssd

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników