Skocz do zawartości
ptal

Sprzedam forum se5.pl

Polecane posty

Sprzedam forum wielotematyczne se5.pl

 

Forum działa od stycznia 2013 roku. Posiada bardzo krótką i łatwą do zapamiętania nazwę domeny, co jest jego bardzo dużym atutem. Posiada grono aktywnych użytkowników, zarabia drobne kwoty na wyświetlanych reklamach. Przy odrobinie pracy i promocji można zwiększyć jego wielkość a co za tym idzie i przychody z reklamy.


Forum nie ma specjalnych wymagań technicznych, działa na zwykłym hostingu współdzielonym. Koszty jego utrzymania są niewielkie, hosting i domena to 100 zł rocznie.

Forum jest łatwe w administracji, posiada duże możliwości rozbudowy i modyfikacji. Używa darmowego, solidnego i ciągle aktualizowanego silnika z aktywna polską społecznością. W razie problemów lub chęci zmian można łatwo uzyskać darmową pomoc lub znaleźć samodzielnie rozwiązanie.

 

Cena jaka mnie interesuje to 2000 zł.

 

W razie pytań pisz na e-mail pt77@interia.pl

 

Edytowano przez ptal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo sobie wysoko cenisz swoje projekty. 2000zł za umierające forum wielotematyczne, a obok 1000zł za postawiony na kiepskiej domenie skrypt za 40USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie wysoko cenisz swoje projekty. 2000zł za umierające forum wielotematyczne, a obok 1000zł za postawiony na kiepskiej domenie skrypt za 40USD.

 

Witam

Tak wyceniam te serwisy. Dla Ciebie może za drogo a dla innych może to być przystępna cena. Wszystko zależy od tego jaki pomysł będzie miał potencjalny kupujący na ich wykorzystanie.

Pozdrawiam

Edytowano przez ptal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Witam

Tak wyceniam te serwisy. Dla Ciebie może za drogo a dla innych może to być przystępna cena. Wszystko zależy od tego jaki pomysł będzie miał potencjalny kupujący na ich wykorzystanie.

Pozdrawiam

 

W takim razie życzę powodzenia przy sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie życzę powodzenia przy sprzedaży :)

 

Dziękuję.

W pierwszym poście zapomniałem dodać że oczywiście jestem otwarty na wszystkie rozsądne propozycje innej ceny kupna.

Pozdrawiam

Edytowano przez ptal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500zł mogę zaproponować.

 

Dziękuję za ofertę. Niestety na chwilę obecną nie mogę jej zaakceptować.

Edytowano przez ptal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oferta wciąż aktualna, dodatkowo umieszczona została na allegro i właśnie tutaj można w bezpieczny sposób sfinalizować zakup.

Zachęcam do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×