Skocz do zawartości
Wojteeek

Jak wygłąda ochrona w OVH?

Polecane posty

Witam, mam zamiar postawić na VPS SSD w OVH serwer, który działa na protokole UDP. Jak tutaj wygląda ochrona przeciwko atakom DDoS,Flood? Miałem serwer na hostingu jedynie z Blackholingiem i darmowe stressery zasypywały na port pakietami i był niedostępny. Niby w OVH jest Anty-DDoS, ale jak on się ma m.in. do ataków flood? Dzięki za odp.

Edytowano przez Wojteeek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po udp jest wycinane w czasie ataku. Nie polecam do tego typu zastosowań.

Serwer gry właśnie używa protokołu UDP. Są jakieś dobre zabezpieczenia przed tym flood'em/inne hostingi? Jeśli tak proszę o pomoc.

 

EDIT

Nie znam sie zbytnio na ochronach, ale czy tunelowanie by moglo pomoc? Jestem otwarty takze na inne altrenatywy.

Edytowano przez Wojteeek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma dedykowaną ochronę anty-DDOS GAME dla wybranych produktów. Nie sądzę, żebyś znalazł coś lepszego na rynku. Wspierane są przynajmniej gry wymienione tutaj:

 

List of compatible games and applications

 

Half-life, Team Fortress Classic, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Half-life Deathmatch Classic, Half-life 2, Half-life 2: Deathmatch, Day of Defeat, Day of Defeat : Source, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike : Global Offensive, Garry's Mod, Grand Theft Auto, San Andreas Multiplayer SA:MP, Multi Theft Auto San Andreas MTA:SA, TrackMania (+ TCP protocol), TrackMania 2 (+ TCP protocol), ShootMania Storm (+ TCP protocol), Minecraft pocket edition, Minecraft ARK : Survival Evolved, RUST, Teamspeak, Mumble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie pozwolić na razie na dedyki.

 

Zamierzam zrobic tunelowanie z blazingfast.io do prawdopodobnie vps mintshost. W przypadku ataku UDP flood ich ochrona nie bedzie czasem blokowac normalnych komunikacji client-server w przypadki graczy?

Edytowano przez Wojteeek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blazing ma mieszane opinie. Osobiście nie korzystałem, ale licz się z tym, że mogą być problemy. Trzebaby protestować. @Spoofy, jakiś vps do tunelowania od Ciebie? (Spoofy ma ofertę oparta o serwery dedykowane game z OVH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blazing ma mieszane opinie. Osobiście nie korzystałem, ale licz się z tym, że mogą być problemy. Trzebaby protestować. @Spoofy, jakiś vps do tunelowania od Ciebie? (Spoofy ma ofertę oparta o serwery dedykowane game z OVH)

Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę lvlup.pro ma KVM PRO z serwerow Game. Czyli git, zrobie sobie jakies tunelowanie czy cos wlacze whiteliste na port UDP i powinno smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę lvlup.pro ma KVM PRO z serwerow Game. Czyli git, zrobie sobie jakies tunelowanie czy cos wlacze whiteliste na port UDP i powinno smigac.

Lvlup.pro nie ma OVH GAME lecz SYS GAME które cechują się gorszą ochroną np przez to że ochrona nie jest stała a włącza się jedynie podczas ataku.

 

Co do blazingfast.io jako vps do tunelowania to mogę polecić jeśli umiesz odpowiednio skonfigurować ACL w panelu i robisz tcpdumpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×